Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire nehezíti a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehezíti a barátnő találást, ha az emberek nagy részét utálom?

Figyelt kérdés

A 14-24 év közöttieket különösen ki nem állhatom, kb a srácok 80%-a a szememben egy paraszt, a lányok 80%-a meg egy ribanc. De el szoktam lenni az emberekkel, de sosem érzem olyan nagyon jól magam csak nem akarok unatkozni... :/ (kivéve pár havert) vagy éppen punci reményében :D

De ez új embereknél még nem annyira jelentkezik hanem akiket már régebb óta ismerek, mintha kezdetben imádnának aztán fokozatosan megutálnának :O De főleg a lányok, a srácok kezdetben is szemetek ha szemetek.


Mostanában death metált hallgatok csak, olyan szövegekkel hogy "mészárolj le mindenkit az világon" stb. :D És ettől jobban érzem magam :D


Szerelmes 4x voltam, már utálom a szerelmet is, úgyse teljesül be, lesz@rom kb, volt már barátnőm pár, de nem olyan akit szerettem. :/


Vélemény?

F/19



2013. ápr. 9. 19:55
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
80%
8-as majd nemsokára úgy is bekötik a fejed XD
2013. ápr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
de mondom van akit nem látok ribancnak :D meg már úgy vagyok vele hogy túl kanos vagyok hogy egy szép lányt kihagyjak, bármilyen unszimpatikus :( ha elvagyok vele jó, legalább gyakorlom a csajozást, hogy a megfelelőhöz jó legyek
2013. ápr. 9. 20:05
 13/33 anonim ***** válasza:

Az a baj veled kérdező (és a hozzád hasonlókkal is), hogy azt mondod szinte mindenkit utálsz. De miért kell utálni azt, akit nem is ismersz? Megtudod, hogy milyen ember és ha látod rajta, hogy agyatlan, primitív, ribanc, tahó, stb, akkor nem kell vele foglalkozni többé.


De azzal, hogy azt mutatod a világ felé, hogy mindenkit utálsz még azokat is elüldözöd, akik amúgy értelmesek lennének.


Egyébként a zenei ízléseddel nincs baj, én is ilyesmit hallgatok.

Tessék, adok egyet, amit talán nem ismersz: http://www.youtube.com/watch?v=z824u-FFo5o


18/L

2013. ápr. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
am az önbizalmam olyan átlagos, van hogy nagyon királynak gondolom magam, de van hogy tök szomorú vagyok... és ilyenkor van gyilkolhatnékom :D de csak Death Note-al xd
2013. ápr. 9. 20:08
 15/33 anonim ***** válasza:
Hát én örülök, hogy nem ismerlek. :) Én sem vagyok egy vidám ember, de azért alap szociális képességekre kész vagyok. Keres hozzád hasonlókat valamilyen internetes oldalon/játékon keresztül.
2013. ápr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

14-es: a sok rossz tapasztalat miatt már csak a félénkebb mozgású csajokat meg, a nem nagymenősen mozgó srácokat nézem embernek :D (ismeretlenbe)

Nem vagyok határozatlak kislány, nem is arra célzok ezzel...

2013. ápr. 9. 20:11
 17/33 anonim ***** válasza:

14-es jó a szám amit linkeltél. :D

Egyébként meg a kérdezőnek sok mindenben igaza van. Egy ilyen szánalmas és gusztustalan társadalomba egyetlen normális gondolkozású ember se nagyon akarna tartozni... :D


Persze aláírom hogy vannak értelmes emberek mindkét nem oldalán, ismerek is ilyeneket. Meg szeretek új kapcsolatokat kialakítani, még ha van köztük olyan is, ami csak 5 perc, mert utána megunom az illetőt a hülyeségei miatt... :D

2013. ápr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim válasza:

OH ISTENEM NEM VAGYOK EGYEDÜL KÖSZÖNÖM!!!!!!!!!!!!

kicsordult egy könycsepp~

2013. ápr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Drek: Nem is mondtam, hogy rosszul látná a helyzetet. Sajnos tényleg a társadalom nagy része ilyen, ahogy le lett írva. Én már régóta nem találom a helyem sehol.


Ha bekerülök egy ilyen tipikus piálós, buliban élős társaságba, sose érzem úgy, mintha igazán ott lennék velük. Mindig úgy érzem, mintha csak megfigyelőként lennék jelen... mintha egy primitívebb fajt vizsgálnék. Persze ez elég viccesen hangzik, de tényleg nem tudok igazán részt venni a "társalgásaikban". Annyira nonszensz dolgaik vannak és ha felhozok bármi értelmesebb témát, akkor nem tudnak mit kezdeni vele, csak furán néznek rám.


Már beletörődtem nagyjából, hogy ez a helyzet, így nem is erőltetem, hogy bekerüljek ilyen társaságokba. Mindig ugyan az a vége. Kinéznek, amiért én nem vagyok képes úgy viselkedni, ahogy az manapság elvárt.


14-es voltam.

2013. ápr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Hmm azért pár sört a haverokkal nem vetek meg... :D Viszont a bulizós dolgot hétről hétre nem tartom élhető dolognak. Régen én is sokat jártam, de állandóan annyit kellett hozzá inni, hogy ne nagyon tudjam hol vagyok, mert akkor el lehetett viselni. De meguntam.


Hát ha sikerül eljutnod egy fősulira, egyetemre, akkor találni fogsz majd értelmes embereket is. Nekem is itt lettek jobban olyan ismerőseim akiknek van már olyan szintű értelme, ami elég egy jó beszélgetéshez.

2013. ápr. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!