Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Hogyan szereznétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan szereznétek meg egy kockát? :D

Figyelt kérdés

Már évek óta szerelmes vagyok valakibe, aki nagyon aranyos, kedves, jófej, de tisztában van vele, hogy ki is ő(furcsán hangzik, de sokan nincsenek amúgy), mindenről megvan a saját véleménye.

Többek között ez is nagyon tetszik benne.

Az az érdekes, vagy bökkenő, vagy nem is tudom micsoda, hogy egész nap a gép előtt ül. Diablo 3 őrült, de más játékokat is szeret. Jó, persze, ebben is hasonlóak vagyunk, tehát nekem a gépezés nem monotonitás, és inkább vagyok visszahúzódó, ha társaságba kerülök, így még az sem zavar, hogy ő sem az a nagymenő... :D Na meg nekem ott van a telefonom, neki meg csak a gép, szóval mielőtt azt írnátok, hogy ezért ne menjek bele, nekem nem gond a kockaság, persze ha vele vagyok, akkor inkább már menjünk el valahova vagy evezzünk perverzebb vizekre ;D

Egyébként még fontos információ, hogy ő zárkózott, és nem fogad könnyen a bizalmába másokat, attól, hogy elviccelődik velük. :D Nekem mondjuk már megnyílt, de barátként, és akkor még kicsik voltunk kapcsolathoz is~ Azóta viszont volt üres időszak is, amikor nem beszéltünk.


Hogyan szerezhetném meg ezt a srácot? Szerintetek egy kockánál lehet esélye az ember lányának? (Mielőtt jönnének a rosszmájú kommentek - nem vagyok elhízott, sőt külön odafigyelek a külsőmre, hogy a kockulás nehogy annak rovására menjen, hogy mennyire szívesen nézek tükörbe vagy állok rá a mérlegre)


18/L


2013. ápr. 2. 21:37
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy te érted :) Én is így gondolom ezt.
2013. ápr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:

azok alapján amiket itt irkálsz kérdező kifejezetten szimpatikus lettél... az elmúlt válaszaid különlegesen normálisak és felettébb békítő jellegű... ebből következtetve nem hiszem, hogy egy számító perszóna lennél az életben és úgy pedig mindjárt könnyebb bárkit is elcsábítani... :) azt a srácot pedig szerintem nem kell csodabogárként kezelni csak mert "kocka" csak légy vele kedves mint mindig és kész :)

mondjuk azért játszhattok néha multit, mert az oltári nagy buli tud lenni a pasiddal/csajoddal és ritkán adatik meg az élmény :)

2013. ápr. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 A kérdező kommentje:
Köszönöm. ^^ :)
2013. ápr. 4. 16:28
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!