Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Hogyan szereznétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan szereznétek meg egy kockát? :D

Figyelt kérdés

Már évek óta szerelmes vagyok valakibe, aki nagyon aranyos, kedves, jófej, de tisztában van vele, hogy ki is ő(furcsán hangzik, de sokan nincsenek amúgy), mindenről megvan a saját véleménye.

Többek között ez is nagyon tetszik benne.

Az az érdekes, vagy bökkenő, vagy nem is tudom micsoda, hogy egész nap a gép előtt ül. Diablo 3 őrült, de más játékokat is szeret. Jó, persze, ebben is hasonlóak vagyunk, tehát nekem a gépezés nem monotonitás, és inkább vagyok visszahúzódó, ha társaságba kerülök, így még az sem zavar, hogy ő sem az a nagymenő... :D Na meg nekem ott van a telefonom, neki meg csak a gép, szóval mielőtt azt írnátok, hogy ezért ne menjek bele, nekem nem gond a kockaság, persze ha vele vagyok, akkor inkább már menjünk el valahova vagy evezzünk perverzebb vizekre ;D

Egyébként még fontos információ, hogy ő zárkózott, és nem fogad könnyen a bizalmába másokat, attól, hogy elviccelődik velük. :D Nekem mondjuk már megnyílt, de barátként, és akkor még kicsik voltunk kapcsolathoz is~ Azóta viszont volt üres időszak is, amikor nem beszéltünk.


Hogyan szerezhetném meg ezt a srácot? Szerintetek egy kockánál lehet esélye az ember lányának? (Mielőtt jönnének a rosszmájú kommentek - nem vagyok elhízott, sőt külön odafigyelek a külsőmre, hogy a kockulás nehogy annak rovására menjen, hogy mennyire szívesen nézek tükörbe vagy állok rá a mérlegre)


18/L


2013. ápr. 2. 21:37
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:

"és ne sértődj meg azon ha megesik hogy szex helyett inkább játszik"


Na itt lenne az a pont, ahol azt mondanám a csajomnak, hogy vagy befejezi, vagy pápá. Az már nagyon súlyos, ha valaki egy jó kefélés helyett inkább a hülye ámítógépet nyomkodja..

2013. ápr. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:

előző vagyok

ha bármi miatt nincs kedve hozzá amikor márpedig neked olyanod van, akkor tényleg ki kell dobni, hát mit képzel, igazad is van!

2013. ápr. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
mármint a 30-as voltam, na.
2013. ápr. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 A kérdező kommentje:

Köszönöm. (: Nos, úgy kezelem, mint egy embert(vagy már lassan félistent :DD), de különféle érdeklődési köröknél is különböző személyiségtípusoknál másféleképpen lehet eredményre jutni.


Szex helyett tuti nem választja a játékot. :D (akkor ki is tekerném a nyakát, de úgyse kerül ilyenre sor)


Köszi a válaszokat. ^^

2013. ápr. 3. 13:56
 35/53 anonim ***** válasza:
Aki szex helyett játszik, az se túl normális. Ez egy hülyeség volt a 30-as részéről és szerintem ő se gondolta komolyan, csak azért mondta, mert még nem volt része benne.
2013. ápr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 A kérdező kommentje:
Szerintem se gondolta komolyan. :))
2013. ápr. 3. 15:43
 37/53 anonim ***** válasza:

"előző vagyok

ha bármi miatt nincs kedve hozzá amikor márpedig neked olyanod van, akkor tényleg ki kell dobni, hát mit képzel, igazad is van!"


Jóvan, üljél le, egyes. Pótvizsgára tanuld meg értelmezni is, amit olvasol.


Kicsit segítek:

Nm arról volt szó, hogy BÁRMI miatt. Lehet fáradt, stresszes, fájhat a feje, vagy csak szimplán nincs kedve hozzá, vagy tényleg valami fontos teendője van, pl. gyereket lefektetni, határidős munka, stb. Ezt megértem. Emiatt nem is neheztelek. De azt, hogy valaki annyira bele legyen b-zulva egy sz-ros, kib-szott számítógépjátékba, hogy az előbbre való neki, minthogy a szeretkezzen a szerelmével, na azt már nem fogadom el. Azzal már gond van. Egyszerűen ez már egy kóros elmeállapot.

2013. ápr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 A kérdező kommentje:

Te meg ne veszekedj, mert az sem szép. Engem is nagyon tud idegesíteni, amikor egy mondatom miatt az egész életemet(amit nem is ismernek!) elítélik a neten. Szerintem emiatt még nem kellene a pótvizsgát emlegetni, mert marhára sértő tud lenni, ugyanis aki odajut, azzal már tényleg bajok vannak. Értsd, hiába hiányzom egy egész témakörről, józan paraszti ésszel is minimum kettes nálam, ezért én elég sértőnek találnám a helyében.


Ahogy látom, a modorod miatt pontoznak le(jó, nem a % számít, de akkor is), mert amúgy igazad van.

Teljesen egyetértek veled az elfogadható indokokban. :)

2013. ápr. 3. 16:12
 39/53 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy a modorom miatt pontoznak le :D Eléggé nyers, cinikus, és kíméletlenül őszinte vagyok, az ilyesmit nem szokták szeretni :)
2013. ápr. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:

30-as vagyok, ismét. :D

nem viccből írtam. a kérdező arra volt kíváncsi milyenek a kockák. ilyenek. ezt vagy el lehet fogadni, vagy nem, de ettől függetlenül nagyon sok kocka van aki szex helyett sok esetben tényleg inkább játszik. nyilván előfordulhat hogy a kérdező kiszemeltje nem ilyen, de a nagy többség bizony igen. ha sértő ha nem, nem mindenkinek a szex körül forog az érdeklődési köre. tapasztalatból adtam tanácsot a kérdezőnek, de nyilván egy "normális ember" ezt is jobban tudja. :)

2013. ápr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!