Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nagyon szereted a pasit és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon szereted a pasit és nem tudod elfelejteni akkor h szereznétek vissza?

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
megpróbálnám elfelejteni mert ami egyszer véget ért az másodjára is véget fog érni, el kell tudni engedni és továbblépni, mert nem lesz jó. tapasztalat. 21L
2010. márc. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ő nem akar már téged úgy sem tudod őt vissza szerezni..max 1 éjszakára, de utána még rosszabb lenne... ha meg ő is szeret még mindig, akkor nincs nehéz ügyed, bár attól is függ a dolog, hogy miért mentetek szét...
2010. márc. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ... Mi volt a válóindok,neki van-e most valakije meg ilyenek...Irj konkrtétumot is mert ez igy nehéz lesz.
2010. márc. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem voltunk naon sokáig együtt(meg vágülis azt mondta h szüneteljünk és majd meglátjuk mi lesz) de én hamar beleszerettem,most nincs neki senkije néha még azért szoktunk beszélni is de nem sűrűn és nem tudom megkérdezzem e vagy nem h lenne e még esélyem?
2010. márc. 15. 19:02
 5/7 anonim ***** válasza:

03-15 15:48 vagyok.

Ne haragudj, h még csak most válaszolok.

Alakult azota valami a palival??

Ha nem akkor : Szerintem ne gondolkodj... kérdezd meg. Szimplán! Nagy levegő és rákérdezel, hogy hányadán álltok egymással. Én fiu vagyok, és sokkal jobban értékelem, ha egy nő tudja mit akar, és nem hagy kétségek közt (arra értem,h nem puhatolózik, hanem kerek -perec mondja ami a szívén van)Ha szereted még akkor ne hagyd annyiban. A kétségeknél nincs rosszabb. Ha azt mondja,h semmi esély, az nagyon sz.r lesz egy darabig,de legalább tudod mi van. Higyj nekem, előbb utobb elfelejted.


De a női büszkeséged mindennél fontosabb, arra nagyon vigyázz. Megvannak a helyzetek amikor le kell azt is tenni,de nehogy te légy a szenvedő fél!!!


21/F

2010. márc. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszike a wálaszt de már nem érdekel a pasi azóta túl tettem magam rajta és wan wki már..:)
2010. márc. 30. 13:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Nah látod ez a legjobb megoldás!

Ennél szebb kommentet nem is tudtál volna irní! Szivből gratulálok és legyetek boldogak együtt! :D

2010. ápr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!