Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hoyg szereznétek meg? Egyenese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hoyg szereznétek meg? Egyenesen vagy kicsit sarokba szorítva?

Figyelt kérdés
szntetek hogy jobb egy pasit előnyősen magadba bolondítani?? és Ti pasik hoygh szeretitek jobban?? ha egyenesen megmondják mit szeretnének vagy.... jó midnenki szeretné tudni hogy ki mit akar...de......és csajok ti miylen módszert használtok?
2010. ápr. 9. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:

én úgy, hogy beszélgetek vele, kicsit illegetemmagam xDXD és másnap megkérdezem, hogy mit gondol rólam...ha a válaszából azt szűröm le, hogy tetszem neki, akkor nyert ügyem van :D sőőt ha teccem neki, akkor visszakérdez, hogy és én hogy vélekedek róla...és akkor agyonra lehet dicsérni xD és elis van intézve :D ha nem érdekled őt, akkor nyilván nem fog visszakérdezni, hogy te hogy vélekedsz róla :D

15/L

2010. ápr. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez annyira változó...nem kell túl bonyolítani,nem kell taktika,ha tetszel neki úgy is lépni fog!!!
2010. ápr. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen:D és monnyuk ah egy kaland volt már vele... és én folytani akarom de nem mutat semmit,?? az tré ugye?
2010. ápr. 9. 20:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha akar valamit akkor majd lép.
2010. ápr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Aranyszabály: Nem szabad rámászni, erőszakosnak lenni ,nagyon nyomulósnak. Ha ezt betartod, ezt az arany szabályt, nem lesz problémád.

Cool K J.

2010. ápr. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!