Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Hogyan szereznétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan szereznétek meg egy kockát? :D

Figyelt kérdés

Már évek óta szerelmes vagyok valakibe, aki nagyon aranyos, kedves, jófej, de tisztában van vele, hogy ki is ő(furcsán hangzik, de sokan nincsenek amúgy), mindenről megvan a saját véleménye.

Többek között ez is nagyon tetszik benne.

Az az érdekes, vagy bökkenő, vagy nem is tudom micsoda, hogy egész nap a gép előtt ül. Diablo 3 őrült, de más játékokat is szeret. Jó, persze, ebben is hasonlóak vagyunk, tehát nekem a gépezés nem monotonitás, és inkább vagyok visszahúzódó, ha társaságba kerülök, így még az sem zavar, hogy ő sem az a nagymenő... :D Na meg nekem ott van a telefonom, neki meg csak a gép, szóval mielőtt azt írnátok, hogy ezért ne menjek bele, nekem nem gond a kockaság, persze ha vele vagyok, akkor inkább már menjünk el valahova vagy evezzünk perverzebb vizekre ;D

Egyébként még fontos információ, hogy ő zárkózott, és nem fogad könnyen a bizalmába másokat, attól, hogy elviccelődik velük. :D Nekem mondjuk már megnyílt, de barátként, és akkor még kicsik voltunk kapcsolathoz is~ Azóta viszont volt üres időszak is, amikor nem beszéltünk.


Hogyan szerezhetném meg ezt a srácot? Szerintetek egy kockánál lehet esélye az ember lányának? (Mielőtt jönnének a rosszmájú kommentek - nem vagyok elhízott, sőt külön odafigyelek a külsőmre, hogy a kockulás nehogy annak rovására menjen, hogy mennyire szívesen nézek tükörbe vagy állok rá a mérlegre)


18/L


2013. ápr. 2. 21:37
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
Öltözz be Demon Hunternek :D
2013. ápr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
84%

Én most a Bioshock Infinite-t játszom éppen :) Ajánlani tudom csak :)


18/L

2013. ápr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. :)
2013. ápr. 2. 22:21
 24/53 anonim ***** válasza:
76%
BioShock Infinite, szintén ajánlani tudom én is, majdnem sírtam a végén férfi létemre, de nagyon jó kis sztorija van. 20/F
2013. ápr. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:

Akkor ti még nem játszottatok a Planscape Torment-el.

Ott kezdődik a sztori...

2013. ápr. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
mikor kettesben vagytok akkor mond, hogy játszatok WoW-ot élőben és legyen ő a Tank te meg a healer... és aztán gyors leápolod :) ;)
2013. ápr. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 A kérdező kommentje:
Kb. 4 éve wowozott utoljára, de köszi. :)
2013. ápr. 2. 22:57
 28/53 anonim ***** válasza:
88%

Menjetek Terázni, vagy raiderZ-re. Bár terának a 70% patch, a maradék meg a queue....

(És most komolyan) Kezeld úgy, mint egy......embert? Mert most mintha egy külön fajról beszélnél. Ha megvagytok úgy is kialakul majd valami.

2013. ápr. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:

Installáljatok együtt Windows-t :D

csak vigyázz, mert szakításnál meg majd tuti bejön a kékhalál

2013. ápr. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
kocka vagyok, igaz hogy lány, de akkor is. nagyon fontos hogy érdeklődj vagy eleve szeresd azt ami fontos neki, ne kirángatni akard a gép elől mert a gép nem betegség. úgy állj hozzá hogy neki ez a természetes közege, és soha nem fogja jól érezni magát ha erőszakkal cipeled olyan programokra amik rohadtul nem érdeklik. ha ennyire fontos neked ez a fiú, akkor próbálj meg te nyitni felé, keress valami játékot amit mindketten szerettek, ha random kiselőadást kezd el tartani egyről akkor legalább csinálj úgy mintha érdekelne, és csak akkor kezdj el másféle programokat szervezni vele, amikor már biztos benne hogy a neki legfontosabb dologban partnerre talált benned. :) és ne sértődj meg azon ha megesik hogy szex helyett inkább játszik, mi egészen máshogy működünk. xD sok sikert! :)
2013. ápr. 3. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!