Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Hogyan szereznétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan szereznétek meg egy kockát? :D

Figyelt kérdés

Már évek óta szerelmes vagyok valakibe, aki nagyon aranyos, kedves, jófej, de tisztában van vele, hogy ki is ő(furcsán hangzik, de sokan nincsenek amúgy), mindenről megvan a saját véleménye.

Többek között ez is nagyon tetszik benne.

Az az érdekes, vagy bökkenő, vagy nem is tudom micsoda, hogy egész nap a gép előtt ül. Diablo 3 őrült, de más játékokat is szeret. Jó, persze, ebben is hasonlóak vagyunk, tehát nekem a gépezés nem monotonitás, és inkább vagyok visszahúzódó, ha társaságba kerülök, így még az sem zavar, hogy ő sem az a nagymenő... :D Na meg nekem ott van a telefonom, neki meg csak a gép, szóval mielőtt azt írnátok, hogy ezért ne menjek bele, nekem nem gond a kockaság, persze ha vele vagyok, akkor inkább már menjünk el valahova vagy evezzünk perverzebb vizekre ;D

Egyébként még fontos információ, hogy ő zárkózott, és nem fogad könnyen a bizalmába másokat, attól, hogy elviccelődik velük. :D Nekem mondjuk már megnyílt, de barátként, és akkor még kicsik voltunk kapcsolathoz is~ Azóta viszont volt üres időszak is, amikor nem beszéltünk.


Hogyan szerezhetném meg ezt a srácot? Szerintetek egy kockánál lehet esélye az ember lányának? (Mielőtt jönnének a rosszmájú kommentek - nem vagyok elhízott, sőt külön odafigyelek a külsőmre, hogy a kockulás nehogy annak rovására menjen, hogy mennyire szívesen nézek tükörbe vagy állok rá a mérlegre)


18/L


2013. ápr. 2. 21:37
1 2 3 4 5 6
 41/53 A kérdező kommentje:
Ha elolvasod a regényemet fent(nem csodálkozom, ha nem teszed, olyan hosszúra sikerült), láthatod, én is az vagyok, szóval nekem nem gond, hogy ő az, de mégis nehezebb őt elhódítani, mint valakit, aki folyton csajozik, és még a vakondtúrást is megdugná, ha az enyhén LSD-s állapotban felajánlkozik neki.
2013. ápr. 3. 17:15
 42/53 anonim ***** válasza:
nem is neked szólt az előző, kérdező, te teljesen normálisan válaszoltál. csak nekem az ilyen primitív, egyből elmebeteget óbégató hozzáállás nem fekszik, miért lenne elmebeteg azért mert jobban leköti a dugás helyett valami más? nem azt mondtam hogy az összes kocka aggszűz, de _tény_ hogy a legtöbbhöz ha odamész játék közben hogy márpedig neked most dughatnékod van, akkor úgy elküld a búsba mint annak a rendje, mert egyszerűen nem ez az elsődleges. én elfogadom hogy van akinek az, de nem kéne egyből minden szarnak lehordani azt aki nem ugrik azonnal amikor a párjának olyanja van, csak mert valami más jobban le meri kötni. nem rosszabb ez se mint az olvasás vagy bármi más hobbi, csak akit nem érdekel az egyből elkönyveli hogy gyermeteg meg primitív az aki játszik.
2013. ápr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
azt pedig hadd ne kelljen már indokolni, hogy miért nincs kedvem épp a szexhez, ne olyan legyen már mint az iskolai felmentés, hogy csak akkor fogadja el a másik ha fáj a fejem vagy beteg vagyok, mert ha szivesebben csinálok mást akkor mégis mi a szart képzelek magamról. érted te szerintem. :)
2013. ápr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 A kérdező kommentje:

Tudom, de őt is védtem ám.:) Lehet, hogy abban nem volt igaza, hogy bármiért ki kell dobni, de ez még nem feltétlenül jelenti azt, hogy hülye. XD


Egyébként tényleg nem is kell mondania. Látom rajta, ha fáradt, vagy ha beteg, ha meg más dolga van, azt valószínűleg tudom. :)

2013. ápr. 3. 17:25
 45/53 anonim ***** válasza:
nem is hülyéztem le, ő nézett engem idiótának. :)) legyen meg a véleménye, nekem nem fáj. neked pedig sok sikert, és azért valamennyire fogadd meg amiket írtam mert az egész életemet kockák között töltöttem, ismerem őket, és hát tényleg egy külön faj vagyunk. :D
2013. ápr. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 A kérdező kommentje:

Ajj xD Összekevertelek titeket... xDDDDDD

Isteneeeem ! :D Látszik, hogy fáradt vagyok.

Na mindegy, legyen béke, legalább az én kérdésem alatt. Ennyi.

Köszi mindenkinek.

2013. ápr. 3. 17:34
 47/53 anonim ***** válasza:
én nyugodt vagyok mint egy hindu tehén. :D nagyon szivesen. :) (30-as voltam xD)
2013. ápr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:

30-aska: Az a baj, hogy nem látod át azt, hogy miről beszélnek a többiek. Itt egyáltalán nem arról van szó, hogy ha szex helyett inkább játszol. Legalábbis én nem így fogtam fel a dolgot.


A probléma ott gyökerezik, hogy te úgy állítod be, mintha a játék fontosabb lenne a párodnál is. Márpedig ezt csak úgy tudom elképzelni, hogy komolyan gondold (és ahogy látom tényleg komolyan gondolod), hogy még nem volt párod, akit igazán szerettél.

Én is sokat játszom, de ha a párom megkérne, hogy segítsek neki valamiben vagy csak legyek ott vele, akkor mennék. Vannak játékok, amiket nem lehet csak úgy otthagyni bármikor (multi), de akkor is, amint végeztem mennék hozzá. Nem mondanám azt, hogy "na hagyjál már békén, had játsszak már nyugodtan!".


Az nagyon szomorú, ha neked fontosabb egy játék, mint a párod, ez itt a lényeg. Természetesen nem kell semmit se erőltetni, ha nem esik jól, de ha eleve nem érdekel a párod (hangsúlyozom, nem csak szexről van itt szó), akkor ott értelme sincs a kapcsolatnak.

2013. ápr. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
Egyébként feltűnő, hogy nagyon felvágni próbálsz a "kockaságoddal" és úgy beállítani, mintha egy teljesen más világ lennél, de az eddigiek alapján pont az ellenkezőjét látom. Elég egyszerűnek tűnsz.
2013. ápr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 A kérdező kommentje:

"Én is sokat játszom, de ha a párom megkérne, hogy segítsek neki valamiben vagy csak legyek ott vele, akkor mennék. Vannak játékok, amiket nem lehet csak úgy otthagyni bármikor (multi), de akkor is, amint végeztem mennék hozzá. Nem mondanám azt, hogy "na hagyjál már békén, had játsszak már nyugodtan!". "


Igen, ez így van, na meg a szerelem, szex eleve magasabb élvezeti faktor, mint a játék. Mivel én is kocka vagyok, voltam már boldog játék miatt, meg amikor új gépet kaptam, de közelébe sem ér annak, amit a szerelem képes okozni.

2013. ápr. 3. 19:00
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!