Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyértelmű lekoptatás, ne is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyértelmű lekoptatás, ne is próbálkozzam tovább?

Figyelt kérdés

Elhívtam a csajt, de azt mondta, hogy nem ér rá egész héten, meg azt a filmet már amúgy is látta, és nem volt tőle elragadtatva.. huh! :)

Ilyenkor ugye nem érdemes tovább próbálkozni? Ez egyértelmű lekoptatás? Most nem tudom, hogy lesz tovább, mert a csoptársam a főiskolán, mindennap látom, nagyon tetszik, az egész évfolyamból csak ő.


2013. márc. 24. 23:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Egy régebbi választ idézve: ,,hajcsd el mint a magzatvizet.arra nem méltatnám,hogy bekapja a faszom"
2013. márc. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Azert nehogymar o legyen a krva mert nem jon be neki a kerdezo (az elsonek irom). Vagy a kerdezo barmelyik csajt szolotja le igent kell mondaniuk? Egy csaj menjen olyannal randizni aki nem jon be neki? Ezt te sem gondolhatod komolyan...

Szerintem hagyd, nem jossz be neki, ennyi...

2013. márc. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Nem k.urva, nem mondtam rá ilyet. Nem jövök be neki, ennyi. Azt azért jó lenne kideríteni, hogy miért nem. :)

Nyilván, ha akart volna, tudott volna időt szakítani rám. De egy kicsit egyértelműbben is lekoptathatott volna. "nem tetszel, bocs" - valahogy így.

2013. márc. 25. 09:45
 14/17 anonim ***** válasza:

Az elsonek irtam nem neked....

Ha nem jossz be neki akkor nem jossz be, ezen nincs mit nem erteni

2013. márc. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Csak még egy kérdés: ugye, úgy vette, hogy randira hívom és nem csupán "filmnézésre"? Ezt csak azért kérdezem, mert ha engem randira hívna valaki, akkor nem kommentelem a filmet.... egyszerűen azt mondom, hogy nem érek rá, bocs.

Vagy az kizárt, hogy elengedte maga mellett a randi gondolatát és pusztán a filmre koncentrált?

2013. márc. 25. 09:55
 16/17 anonim ***** válasza:
#14 És a lány miért nem bírta ezt vele közölni? Miért kell kamuzni(nem biztos, hogy azt csinálja, de szerintem igen)?
2013. márc. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
:) ez jó kérdés...
2013. márc. 25. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!