Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt hiszi lekoptattam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszi lekoptattam?

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiú. Nem sokan tudják. Végre elhívott,hogy találkozzunk. Sajnos most nagyon nem érek rá,ezt meg is írtam neki,de semmiféleképp nem akarom őt lekoptatni. Ez 3 napja volt,azóta nem válaszolt. Ha a továbbiakban sem ír,szerintetek mit tegyek? Nagyon akarok találkozni vele!

20/L



2012. dec. 10. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt neki mond el!:D
2012. dec. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
akkor írj neki, hogy figy múltkor sok dolgom volt, de most ráérek
2012. dec. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Természetesen azt is megírtam,hogy most nem érek rá,de amint vége ennek a húzód időszaknak,nagyon szívesen találkoznék vele. Azért ebből csak gondolja, hogy nem akarom lerázni
2012. dec. 10. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!