Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elképzelhető, hogy azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy azért nem akar semmit, mert épp nem voltam leborotválva és azt hiszi én olyan vagyok?

Figyelt kérdés

szóval volt amikor pettingeltünk, vagy olyasmi, de ruhában, ő meg erőszakosan lenyúlt oda, pedig nem akartam és épphogy megérezte, hogy szőrös, kivette a kezét, még "játszottunk" ugyan, de a lényeg, hogy utána már csak hívott, írt, de nem találkozott velem.

szóval még nem voltunk együtt úgy, ő meg már tuti sok nővel volt, amolyan nőcsábász típus.

ennek betudható az, hogy ejtett tulajdonképpen?

vagy a srácok ez alapján nem ítélnek el egy csajt. mármint az olyan srácok, akiknek nő mindig van, mindenhol.

szóval ezért kiábrándulhatott mindenből belőlem???


2012. dec. 5. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
lehet ebből az jött le neki, hogy te még kislány vagy. ha neki csak eddig ér az esze...hát legyen az ő baja. kis csíra az ilyen, hagyd a fenébe. szőr alapján ítéli meg a pinát, b@szod, milyen férfi az ilyen???
2012. dec. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 -=Koldus=- ***** válasza:
100%
Azért dobott, mert nem bírt megfarkalni téged, ott, akkor. Egy normális srác nem fog dobni csak azért, mert épp "szőrös" voltál...
2012. dec. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Aki emiatt kiábrándul, egy igazi idióta. De azt jobban eltudom képzelni, hogy mivel ellökted, nem tetszett neki, hogy nem adod be a derekad "elsőre", vagy gyorsan.


Mondtad is, hogy erőszakos volt, úgyhogy ez is valószínű lehet.

2012. dec. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jaaa, hogy akkor csak az egóját sérthettem meg egy elutasítással? erre nem is gondoltam..
2012. dec. 5. 21:58
 5/7 A kérdező kommentje:
na. most ilyen létezhet? már meg ezt sem értem.
2012. dec. 5. 21:59
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem is azért mert nem adtad neki oda magad, amit jól is tettél, ő csak szexre ment! ;)
2012. dec. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

és az ilyen srácoknál valóban fenn áll az, hogy akkor azért se?

nem semmi.

2012. dec. 5. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!