Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyértelmű lekoptatás, ne is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyértelmű lekoptatás, ne is próbálkozzam tovább?

Figyelt kérdés

Elhívtam a csajt, de azt mondta, hogy nem ér rá egész héten, meg azt a filmet már amúgy is látta, és nem volt tőle elragadtatva.. huh! :)

Ilyenkor ugye nem érdemes tovább próbálkozni? Ez egyértelmű lekoptatás? Most nem tudom, hogy lesz tovább, mert a csoptársam a főiskolán, mindennap látom, nagyon tetszik, az egész évfolyamból csak ő.


2013. márc. 24. 23:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%

Ez egy hülye egoista sznob p*csa, helyedbe kerülném, mint a pestist, tapasztalatból mondom, ne járj úgy, mint én. Igen, egyértelmű lekoptatás, főleg ha utána nem mondott mást, hogy valamikor találkozhatnátok.


20/f

2013. márc. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Még egy próbálkozást biztos ami zicher alapon megejthetsz, hátha épp teli volt a hócipője, vagy menstruált, és hisztis volt.
2013. márc. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Egyébként elég gyakran durcás, nem tudom miért.
2013. márc. 24. 23:34
 4/17 anonim ***** válasza:
Figyelj szerintem 50-50! Ha nem ér rá a héten akk kérdezd meg,hogy jövőhéten ráér e és találj ki valami más progit! Ha arra is nemet mond akk felejtős! A napot hagyd,hogy ő mondja! :)
2013. márc. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Sovány poca vágtában ott hagynám a nőt, mint eb a sza(ha)rát. Ha már most hisztis, milyen lesz később? Sajnos ez lekoptatás. Keress értelmeset!
2013. márc. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Hát, már azt írtam neki, hogy szóljon, ha esetleg valamikor máskor több ideje lesz. Elolvasta, de semmi válasz... :/

Értelmeset? Ez a lány az eddigiek közül a legértelmesebb: okos, intelligens, és nem öltözik úgy, mint egy hülye p.icsa. De rendben, vettem a lapot. :)

2013. márc. 25. 00:25
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha válaszol és kifogást talál,akkor sajna bukta! :/
2013. márc. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy fog erre válaszolni...
2013. márc. 25. 00:35
 9/17 anonim ***** válasza:
Sajnállak kérdező, mert jó fejnek tűnsz. Ennek a lánynak, meg b@ssza meg az ánuszát a hegyi Yeti.
2013. márc. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, ilyet semmiképp ne írj egy lánynak hogy jó, azért majd írj ha lesz időd, mert nem fog.

A nők a határozott férfiakat keresik, szóval találj ki egy programot, időpontot és közöld tény ként. Vagy valami olyat hogy te mész valahova, ekkor, veled mehetne, ha van kedve.

Egyébként bár nem akarok nagyon belekontárkodni, de ha ez első randi, akkor a mozit semmiképp nem javaslom, először valami ismerkedős helyre érdemes beülni. 2-3. randinak lehet a mozit nyomatni.

De hogy a kérdésre is válaszoljak, 1-2 kommentben olvastam, és egyet értek azzal hogy, még 1 sanszot talán megér de ha akkor is hasonló választ kapsz komolyan érdemes elfelejteni. Bár ez hogy egész hétre már foglalt önmagában elég gyanús, mert olyan nincs hogy valakinek 168 órából ne akadnak 2-3 amit rád tudna szánni ha akarna.

2013. márc. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!