Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy próbálkozzam be egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy próbálkozzam be egy fiatalabb srácnál, akivel egy suliba jártunk?

Figyelt kérdés

Ki fogtok röhögni, de volt egy srác, akit baromira helyesnek tartottam, csak sajna fiatalabb volt. Úgy vettem észre, hogy mindig a haverjaival bámultak, meg sugdolóztak, én meg eleinte mosolyogtam rajta, aztán megtetszett:)

Már elballagtam, de megláttam egy közösségi oldalon, nincs barátnője és most még helyesebb. Hülyeség lenne ráírni?

18 vagyok én, ő 16.


2013. jan. 22. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne hülyeség? Írj neki:)
2013. jan. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megrontod szegényt, mit művelnél a kukijával te lány ? :D
2013. jan. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mit írjak neki, mert én inkább nálam idősebbekkel szoktam ismerkedni és mindig ők kezdeményeznek, én még sosem tettem, főleg nem fiatalabbal. Lassan 19 leszek, nem akarok beégni.
2013. jan. 22. 16:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem, biztos nem utasítana el téged. :D

Mellesleg egyik osztálytársamnak is két évvel idősebb barátnője van, és már 3. éve vannak együtt.

2013. jan. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
működhet...
2013. jan. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!