Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt most mire véljem? Vagy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most mire véljem? Vagy ez is valami női praktika?

Figyelt kérdés

Van egy kedves lány, akit korábbról ismerek. Néhány hónappal ezelőtt bejelöltem fb-on és megszólítottam. Jól elbeszélgettünk. Majd hetekig semmi. Aztán egyszer csak, váratlanul rámírt. Nem számítottam rá, de örültem. Érdeklődött és jót dumáltunk. Majd kicsit később megint rámírt.

Aztán kb 1 héttel később elhívtam kávézni és ki is jelöltünk egy napot, hogy mikor megyünk. Azt mondta, h még megírja hogy hánykor jó neki aznap.


Végül nem írta meg, hogy hánykor ér rá. Azóta nem beszéltünk.


Tesztelni akar? Vagy csak egyszerűen így akar lekoptatni?


F20



2012. dec. 23. 18:31
 1/6 anonim válasza:
100%

Azt várja, hogy te is érdeklődj iránta.


20L

2012. dec. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ő többször keresett, most azt várja hogy te tegyél így
2012. dec. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tyler913 ***** válasza:
73%

Adok egy tanácsot,barátom:

SOHA,SOHA,SOHA hagyd,hogy egy nő döntse el,mikor és hol randiztok. SOHA!


Igen,ez teszt. Ha átadod a kezdeményezést,csakhogy megfelelj neki,buktad. Persze még lehet,nincs veszve a dolog,de ahhoz össze kell szedned magad. Most Te keresd,és ne face-en,hanem hívd fel élőszóban,és Te hívd el. De nem úgy,hogy "ahova és amikor Neked jó,tündérkirálynőm",hanem Te mondd meg,hol és mikor. Ha akar valamit Tőled,belemegy. Ha nem,hagyd a 'csába.

2012. dec. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Utolsó hozzászóló:


Teljesen igazad van és köszönöm a tanácsodat. Ő mostanában ritkán ért rá, én meg minden nap, szóval ezért kértem, hogy mondja meg, mikor jó neki.

Amit írtál, azt egyszer már elkövettem, és elég rendesen megszívtam, szóval nagyon figyelek erre.

2012. dec. 23. 23:59
 5/6 Tyler913 ***** válasza:
100%

Ok. Van úgy,hogy a lány elfoglalt,Neked viszont több a szabadidőd-reálisan. De sosem szabad tudatosítani benne,hogy ez így van. Hiszen ez olyan,mintha Te csak rá várnál,és amúgy semmi más dolgod nem lenne,mint otthon malmozni,hátha megszólal a telefon,és őnagysága kegyeskedik időpontot adni.


Mindig csinálj úgy,mintha elfoglalt lennél,és erőlködnöd kéne,hogy beszorítsd őt a napirendedbe. Ugyanis egy olyan srác,akinek nincs elfoglaltsága,nem vonzó. Egy olyan,akinek izgalmas élete van és sok tennivalója,az már annál inkább. Szóval még akkor is,ha lényegesen egyszerűbb átadni a kezdeményezést,soha ne tedd meg! Ajánlj fel 1,max 2 időpontot,és ha nem jó neki (mert esetleg tényleg nem ér rá),akkor köszönj el,és keresd egy hét múlva. Ha pedig akkor se ér rá,akkor ne pazarold rá többet az idődet.

2012. dec. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én már csináltam egy pasival PONTOSAN ugyanilyet. Azért nem mentem el a találkozóra, mert nem volt kedvem vele lenni. Amúgy bírom a srácot csak észrevettem, hogy én sokkal jobban érdeklem őt, mint ő engem. Túlságosan elérhető volt. A nőkkel is ugyanígy van, mint a pasikkal: minél elérhetetlenebb vki vagy valami, annál inkább vágysz rá.

Azóta egyszer rám írt a pasi és elhívott valahová. Én meg valami kamu dumával leráztam, mert ezt már inkább nyomulásnak érzékeltem. Úgyhogy azt tanácsolom neked: ha beszélni akar veled úgyis rád ír. Ha nem akkor inkább ne is erőltesd.

2012. dec. 25. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!