Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » FIÚK! Tényleg így szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Tényleg így szoktátok csinálni az első pár randi után? Ez valami bevett praktika, vagy mi?

Figyelt kérdés

Volt egy srác, aki 2 hónapig tepert, bókolt nekem, aztán vágre találkoztunk, a harmadik randin már a csók is megtörtént, erre most mintha felszívták volna, nem ír rám, csak ha én írok neki..akkor elhívott strandra (mindez 2 napja történt) de azóta semmi hír..

Ez mit jelent, mit akarotk elérni ezzel fiúk? Mire vártok, hogy a lány fusson utánatok?

Mit kéne tennem most?


2010. aug. 25. 15:55
1 2
 1/15 Funktasztikus ***** válasza:
82%
én max csak huzni szeretném a csaj agyát...
2010. aug. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
hát te ne fuss utána semmiképp :)
2010. aug. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Funktasztikus ***** válasza:
100%
vagy tényleg nem elérhetö most
2010. aug. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Tudod egy kapcsolat 2 emberen múlik, nem egy emberen, te is keresd őt, ilyenkor azt várja, hogy elhívjad te is valahová és keresd.

Utálom, ha ilyen hülyék a csajok, hogy ők nem telefonálnak, nem hívnak el sehová, mintha nekik tilos lenne, nem kéne ennyire fent hordani az orrodat!Ha akarsz tőle valamit akkor jelezd neki, ne csak várj.

20f

2010. aug. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Funktasztikus ***** válasza:
100%
egyenjoguság van..
2010. aug. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
az, hogy nem elérhető..hát nem tudom, mert mikor fent van msn-en, akkor sem ír rám, hétfőn is én írtam rá, akkor hívott el erre a programra, de most meg ha megint én írok rá, az olyan lenne, mintha a nyakár aakrnék akaszkodni, hogy vigyen már el valahova..nem?
2010. aug. 25. 16:03
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem, ha ráírnál, akkor az olyan lenne, mintha törődnél vele.
2010. aug. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Funktasztikus ***** válasza:
az olyan lenne hogy talán kimutatnád hogy érdekel téged..
2010. aug. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

de most meg ha megint én írok rá, az olyan lenne, mintha a nyakár aakrnék akaszkodni, hogy vigyen már el valahova..nem?



Miért ha ő hív, az meg olyan mintha ő akarna rád akaszkodni, ő is így gondolja ezért nem akar nyomulni, ne legyen egyoldalú ez a dolog, az nem jó.

2010. aug. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
akkor az jó, ha dobok neki egy mailt, vagy valami ilyesmi?
2010. aug. 25. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!