Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » FIÚK! Tényleg így szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Tényleg így szoktátok csinálni az első pár randi után? Ez valami bevett praktika, vagy mi?

Figyelt kérdés

Volt egy srác, aki 2 hónapig tepert, bókolt nekem, aztán vágre találkoztunk, a harmadik randin már a csók is megtörtént, erre most mintha felszívták volna, nem ír rám, csak ha én írok neki..akkor elhívott strandra (mindez 2 napja történt) de azóta semmi hír..

Ez mit jelent, mit akarotk elérni ezzel fiúk? Mire vártok, hogy a lány fusson utánatok?

Mit kéne tennem most?


2010. aug. 25. 15:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
24%
Sima megszerzési vágy, nőknél is van ilyen. Ezért ne haragudj rá, nem feltétlenül tehet róla. Én nő vagyok és elég sokszor jártam úgy, hogy azt hittem iszonyúan szeretek valakit, nagyon tetszik és utána mikor lehetőségem lett volna lenne, már egyre inkább nem akartam. Egyáltalán nem volt tudatos és senkit nem akartam megbántani. Ez előfordul, nem egy és nem két emberrel, valószínű nálad is ez történt. Sajnálom.
2010. aug. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel telefonon, mit szégyenlősködsz?

Félsz vagy mi?

2010. aug. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

igen, mert mi van, ha mégse jövök be neki, akkor meg olyan megalázó, hogyha leráz..:S

ha tényleg az történt, amit az utolsó előtti nő mondott..:S

2010. aug. 25. 16:18
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell félni, érdekes...ti nők nem értitek mi miért félünk a visszautasítástól:D

Akarsz tőle valamit?Ha igen felhívod, ha nem akkor meg nem.

Nem értem miért lenne megalázó.

2010. aug. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg találkozott veled biztos, hogy bejössz neki.
2010. aug. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!