Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nyávognak állandóan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyávognak állandóan a lányok a szex miatt?

Figyelt kérdés

Röviden: mást se hallani, mint ne kezelj tárgyként blabla... A fiúk ezt az egyet dolgot kérik, és a lányok ezt az egyet sem akarják megadni! Akkor mégis, hogy gondolja egy lány, hogy ő kapjon meg mindent? (Aláírom, ha a fiú nem adja meg a lány szükségleteit, akkor jogos, hogy nincs szex.)


Én a volt barátnőimnek próbáltam "mindent" megadni. Volt, hogy éjszakánként 40 km-ert autóztam, hogy hazavigyem a munkahelyéről, ahol 22-kor végzett, vagy keltem vele 4kor, hogy elvigyem, utána aludtam tovább stb. Abszolút nem vagyok önző a kapcsolataimban, mégis állandóan csak a nyavalygást hallom: hogy miért kezelsz tárgyként? Ezt az egy dolgot kérem! Kb. heti 5ször, napi tíz percet jelent!


De én kísérgessem mindenhova, (vásárolni), dícsérgessem, írjak napi 3 smst, mutassam, hogy ő a fontos, csak úgy öleljem meg sokszor, lepjem meg gyakran ajándékokkal (bármi kis aprósággal)... stb. Ez már több, mint a napi tíz perc a lányok részéről!


Nem gondoljátok lányok, hogy ti kezelitek a fiúkat tárgyként? Komolyan azt hiszitek, hogy nem adjátok meg a szexet, de az utcán persze ne is nézzünk másra, mert valószínű érzéketlenül, érzelem nélkül járunk a világban, mint egy darab kocka!?


Egy lánynak 500 elvárása, kívánsága van, a fiúknak általában egy: szex! És mégis állandóan a lányok nyávognak!


Mit csodálkoznak a lányok, hogy meg vagytok csalva, amikor napi tíz perc odaadásra sem vagytok képesek? És ez már a sokadik tapasztalat! (Nyilván, ha beteg, 16 órát dolgozott, persze... akkor nem kell megadni, nem vagyunk mi állatok!)


Szeretném tudni, mi ez a fen nagy elvárás a lányok részéről, ha cserélben adni már adjátok meg, amire a fiú vágyik? (Hiába nézed meg velem a Titanicot, ha engem nem érdekel!)


2013. márc. 3. 02:34
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/139 anonim ***** válasza:
100%
Jajj úgy imádom ezt a műönbizalmat :D Egyébként jó ha tudod, hogy most ez alatt a kérdés alatt eddig már többet navalyogtál mint a legnagyobb fürdős qrva akit valaha ismertem. Szóval gratulálhatsz magadnak. :)
2013. márc. 3. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/139 anonim ***** válasza:
*ny. nem látok már rendesen
2013. márc. 3. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/139 Pretty Ballerina ***** válasza:
100%

Engem te soha semmilyen mértékben nem tudnál felizgatni, már ne haragudj. :D És a tíz perces meneteidből arra következtetek, hogy másokat sem. :D:D

Ha a pasikat szeretném, akkor sem lenne semmi esélyed. :D

2013. márc. 3. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/139 A kérdező kommentje:

Pretty Ballerina! Így, hogy a nőket szereted, így is bevinnélek az ágyamba élőben! :) XD Erre fogadást is köthetsz! :)


Ui.: Nézd meg, hogy ez igaz, benne van a mai horoszkópodban! :) A rózsaszín köd mellett írják :)

2013. márc. 3. 04:18
 65/139 anonim ***** válasza:
100%
Én a pasikat szeretem (úgy 75%-25% a pasik javára :D), de mégis 1000x inkább PB-val feküdnék le, mint veled, kérdező! :P
2013. márc. 3. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/139 anonim ***** válasza:
ha szükségetek van férfire, akkor szóljatok :DDD
2013. márc. 3. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/139 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező érdekesen vitázol te.

Amikor a porba döngölnek,akkor annyit tudsz mondani,hogy "téged is megduglak,téged is megduglak".

2013. márc. 3. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/139 Pretty Ballerina ***** válasza:
100%

Az egy dolog, hogy te bevinnél az ágyadba, kérdező. Nem hibáztatlak érte. Viszont akkor sem kellennél, ha mi lennénk az utolsó 2 ember a Földön, és rajtunk múlna, hogy tovább él-e az emberi faj. Akkor inkább pusztuljunk. :D


Amúgy meg ki nem sz*rja le a horoszkópot, most komolyan? :D

2013. márc. 3. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/139 anonim ***** válasza:
100%
A kérdezi kicsit durci mert nem kapta meg a napi 10 percét...
2013. márc. 3. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/139 anonim ***** válasza:
*kérdező
2013. márc. 3. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!