Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nyávognak állandóan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyávognak állandóan a lányok a szex miatt?

Figyelt kérdés

Röviden: mást se hallani, mint ne kezelj tárgyként blabla... A fiúk ezt az egyet dolgot kérik, és a lányok ezt az egyet sem akarják megadni! Akkor mégis, hogy gondolja egy lány, hogy ő kapjon meg mindent? (Aláírom, ha a fiú nem adja meg a lány szükségleteit, akkor jogos, hogy nincs szex.)


Én a volt barátnőimnek próbáltam "mindent" megadni. Volt, hogy éjszakánként 40 km-ert autóztam, hogy hazavigyem a munkahelyéről, ahol 22-kor végzett, vagy keltem vele 4kor, hogy elvigyem, utána aludtam tovább stb. Abszolút nem vagyok önző a kapcsolataimban, mégis állandóan csak a nyavalygást hallom: hogy miért kezelsz tárgyként? Ezt az egy dolgot kérem! Kb. heti 5ször, napi tíz percet jelent!


De én kísérgessem mindenhova, (vásárolni), dícsérgessem, írjak napi 3 smst, mutassam, hogy ő a fontos, csak úgy öleljem meg sokszor, lepjem meg gyakran ajándékokkal (bármi kis aprósággal)... stb. Ez már több, mint a napi tíz perc a lányok részéről!


Nem gondoljátok lányok, hogy ti kezelitek a fiúkat tárgyként? Komolyan azt hiszitek, hogy nem adjátok meg a szexet, de az utcán persze ne is nézzünk másra, mert valószínű érzéketlenül, érzelem nélkül járunk a világban, mint egy darab kocka!?


Egy lánynak 500 elvárása, kívánsága van, a fiúknak általában egy: szex! És mégis állandóan a lányok nyávognak!


Mit csodálkoznak a lányok, hogy meg vagytok csalva, amikor napi tíz perc odaadásra sem vagytok képesek? És ez már a sokadik tapasztalat! (Nyilván, ha beteg, 16 órát dolgozott, persze... akkor nem kell megadni, nem vagyunk mi állatok!)


Szeretném tudni, mi ez a fen nagy elvárás a lányok részéről, ha cserélben adni már adjátok meg, amire a fiú vágyik? (Hiába nézed meg velem a Titanicot, ha engem nem érdekel!)


2013. márc. 3. 02:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/139 A kérdező kommentje:
*cserében adni már NEM adjátok meg...
2013. márc. 3. 02:36
 2/139 anonim ***** válasza:
71%
csak tíz percig bírod?
2013. márc. 3. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/139 anonim ***** válasza:
90%
ez neked röviden??
2013. márc. 3. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/139 A kérdező kommentje:
Nem tíz percig bírom, hanem már idáig adtam le az igényeimet! Többről már álmodni sem merek, hiszen a tíz perc miatt is hiszti van! Mi lenne, ha fél órát kérnék? Hát leszednék a fejem...
2013. márc. 3. 02:46
 5/139 anonim ***** válasza:

amúgy nagyjából így foglalható össze miért nem (nagyon idézőjelben) "keresek" barátnőt

így nekem nem kell megfelelnem egy ismeretlen véletlenszerű lány elvárásainak, és én sem várok el senkitől semmit

2013. márc. 3. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/139 anonim ***** válasza:
100%

Engem inkább az zavar, hogy sok csaj úgy kezeli a szexet, mintha szükséges rossz lenne. Pedig hát, nagyon nem az.


A 10 perc egyébként tényleg baromi kevésnek tűnik. Nem lehet, hogy csak szar vagy az ágyban?

2013. márc. 3. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/139 anonim ***** válasza:
77%
Igaza van a barátunknak, ha tetszik, ha nem!
2013. márc. 3. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/139 anonim ***** válasza:
94%

eléggé felszínesnek tűnsz... ha így fogod fel, sosem lesz normális kapcsolatod.

Másrészt meg sztem rossz lányokat fogtál ki.

2013. márc. 3. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/139 anonim ***** válasza:
89%

Na, most kapni fogsz! ;)


Elolvastam a nagyszerű litániádat... Hát, kár volt. Kizárólag magadat minősítetted. Na, lássuk, hogy miért is:

1. Egy kapcsolat nem egy betervezett adok-kapok játék. Látszik, hogy te viszont annak kezeled. Ha tudnál önzetlenül szeretni egy nőt, akkor spontán jönne a törődés, és ha viszontszeret az adott nő, akkor az ő részéről is így lenne, és nem kellene folyton azon filózni, hogy kinek milyen elvárásai vannak.

2. Az nem hiszem, hogy csak a nők hibája, hogy melletted eddig az összes fapin@ volt. Ha én odáig jutok, hogy összejövök valakivel, akkor természetes, hogy vágyom a szexre. Ha nem vágyom valakire, akkor az azért van, mert nem tud vágyat kelteni bennem (bár ez nem mindig az adott személy hibája). Amennyire eddig hallottam más nőktől, sokan ugyanígy vannak ezzel. Kéne talán valami érzékiség, valami szexuális kultúra talán. :)

3. Vagy nem voltál még szerelmes, vagy a béke s*gge alatt van az érzelmi intelligenciád. Jobban tennéd ha nem az egész női nemhez szóló üzenetként fogalmaznád meg a szánalmas nyűgjeidet.


Sry, ha bunkó voltam. :) Ez van.

2013. márc. 3. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/139 anonim ***** válasza:
81%
nem volt bunkó, teljesen jogos
2013. márc. 3. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!