Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nyávognak állandóan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyávognak állandóan a lányok a szex miatt?

Figyelt kérdés

Röviden: mást se hallani, mint ne kezelj tárgyként blabla... A fiúk ezt az egyet dolgot kérik, és a lányok ezt az egyet sem akarják megadni! Akkor mégis, hogy gondolja egy lány, hogy ő kapjon meg mindent? (Aláírom, ha a fiú nem adja meg a lány szükségleteit, akkor jogos, hogy nincs szex.)


Én a volt barátnőimnek próbáltam "mindent" megadni. Volt, hogy éjszakánként 40 km-ert autóztam, hogy hazavigyem a munkahelyéről, ahol 22-kor végzett, vagy keltem vele 4kor, hogy elvigyem, utána aludtam tovább stb. Abszolút nem vagyok önző a kapcsolataimban, mégis állandóan csak a nyavalygást hallom: hogy miért kezelsz tárgyként? Ezt az egy dolgot kérem! Kb. heti 5ször, napi tíz percet jelent!


De én kísérgessem mindenhova, (vásárolni), dícsérgessem, írjak napi 3 smst, mutassam, hogy ő a fontos, csak úgy öleljem meg sokszor, lepjem meg gyakran ajándékokkal (bármi kis aprósággal)... stb. Ez már több, mint a napi tíz perc a lányok részéről!


Nem gondoljátok lányok, hogy ti kezelitek a fiúkat tárgyként? Komolyan azt hiszitek, hogy nem adjátok meg a szexet, de az utcán persze ne is nézzünk másra, mert valószínű érzéketlenül, érzelem nélkül járunk a világban, mint egy darab kocka!?


Egy lánynak 500 elvárása, kívánsága van, a fiúknak általában egy: szex! És mégis állandóan a lányok nyávognak!


Mit csodálkoznak a lányok, hogy meg vagytok csalva, amikor napi tíz perc odaadásra sem vagytok képesek? És ez már a sokadik tapasztalat! (Nyilván, ha beteg, 16 órát dolgozott, persze... akkor nem kell megadni, nem vagyunk mi állatok!)


Szeretném tudni, mi ez a fen nagy elvárás a lányok részéről, ha cserélben adni már adjátok meg, amire a fiú vágyik? (Hiába nézed meg velem a Titanicot, ha engem nem érdekel!)


2013. márc. 3. 02:34
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/139 anonim ***** válasza:
Ha így állsz hozzá,akkor ne is csodálkozz.
2013. márc. 3. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/139 A kérdező kommentje:

ömm... lehet, hogy én fogok ki mindig ilyen lányokat? Lehet... viszont több barátomtól is ugyanezt hallom. Pláne, miután a nő szült is! Utána már csak a kifogások jönnek...


Ja, egyébként 3 lány is volt már a kapcsolatomban, akik kb. szó szerint ezt mondták, nekik nem fontos a szex! Olyan pasit keresnek, akik majd szintén fontosabbnak tartják az érzelmet, mint a szexet! És ez tipikus női általános felfogás, mert nem egy barátomtól hallom ugyanezt vissza!

2013. márc. 3. 03:05
 13/139 anonim ***** válasza:
76%

Hiába magyarázol, és nyugtatgatod magad, akkor is nagyobb a valószínűsége annak, hogy egyszerűen érzéketlen és vacak vagy az ágyban, sőt, a szexuális kisugárzásod sem lehet a topon, ha nem tudod elérni, hogy megkívánjon téged egy nő.

Igaz, hogy a nőknek általában kicsit másféle ingerekre van szüksége ahhoz, hogy felizguljon, mint egy férfinak, de igenis nagyon szexcentrikus lények tudnak lenni a nők is. Az érzelmekről pedig annyit, hogy minél több van belőlük, és minél erősebbek, annál nagyobb a szexuális vágy is, ugyanis elmondanám neked, hogy a szex nagyszerűen alkalmas az érzelmek kifejezésére, és 100%-os megélésükre. Sajnálom, ha ez neked egy ismeretlen dolog.

2013. márc. 3. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/139 A kérdező kommentje:

Amúgy, ha én fogok ki ilyen lányokat, ami lehet - csak éppen már fura véletlenek sorozata... - Miért nem írnak tömegesen a fiúk ide, hogy jajj, az ő barátnőiket nem lehet levakarni a nemesebbik szervükről :) Az én barátnőim elmondásuk szerint szeretik a szexet heti 1-2 alkalommal! Aztán annyi.


Az én meglátásom szerint, ha egy lány szereti a pasiját, akkor is nyávog a szex miatt, hogy sok, meg miért nem fontosabb ő, mint a szex!? Ahogy valaki írta, szükséges rossznak tekintik a heti 1-2-n felüli részt!

2013. márc. 3. 03:12
 15/139 anonim ***** válasza:
100%
Hehh én csak akkor nyávogok, ha kevés :D
2013. márc. 3. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/139 A kérdező kommentje:
FreakNiceUglyBeat! (Azt gondolsz, amit akarsz. Szíved joga. H#lyeségekre nem reagálok ennél többet.)
2013. márc. 3. 03:14
 17/139 anonim ***** válasza:
66%
Aki hülyeségekkel f*ssa tele az oldalt, az te vagy. Bocs.
2013. márc. 3. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/139 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, ki hogy gondolkozik, de én pasiból vagyok, és

kb 5 fontosabb dolgot tudnék kapásból mondani, mint a szex.

Lehet kiöregedtem már a "csak egy kefélés és más semmi"

dologból...

2013. márc. 3. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/139 Pretty Ballerina ***** válasza:
61%

Freaket olvasni öröm volt, mentek a zöld kezek. :D


Kérdező, te nagyon el vagy tévedve, és fenéket nem vagy te önző. :)

2013. márc. 3. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/139 anonim ***** válasza:
71%
Ó, nagyon köszönöm! :P
2013. márc. 3. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!