Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nyávognak állandóan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyávognak állandóan a lányok a szex miatt?

Figyelt kérdés

Röviden: mást se hallani, mint ne kezelj tárgyként blabla... A fiúk ezt az egyet dolgot kérik, és a lányok ezt az egyet sem akarják megadni! Akkor mégis, hogy gondolja egy lány, hogy ő kapjon meg mindent? (Aláírom, ha a fiú nem adja meg a lány szükségleteit, akkor jogos, hogy nincs szex.)


Én a volt barátnőimnek próbáltam "mindent" megadni. Volt, hogy éjszakánként 40 km-ert autóztam, hogy hazavigyem a munkahelyéről, ahol 22-kor végzett, vagy keltem vele 4kor, hogy elvigyem, utána aludtam tovább stb. Abszolút nem vagyok önző a kapcsolataimban, mégis állandóan csak a nyavalygást hallom: hogy miért kezelsz tárgyként? Ezt az egy dolgot kérem! Kb. heti 5ször, napi tíz percet jelent!


De én kísérgessem mindenhova, (vásárolni), dícsérgessem, írjak napi 3 smst, mutassam, hogy ő a fontos, csak úgy öleljem meg sokszor, lepjem meg gyakran ajándékokkal (bármi kis aprósággal)... stb. Ez már több, mint a napi tíz perc a lányok részéről!


Nem gondoljátok lányok, hogy ti kezelitek a fiúkat tárgyként? Komolyan azt hiszitek, hogy nem adjátok meg a szexet, de az utcán persze ne is nézzünk másra, mert valószínű érzéketlenül, érzelem nélkül járunk a világban, mint egy darab kocka!?


Egy lánynak 500 elvárása, kívánsága van, a fiúknak általában egy: szex! És mégis állandóan a lányok nyávognak!


Mit csodálkoznak a lányok, hogy meg vagytok csalva, amikor napi tíz perc odaadásra sem vagytok képesek? És ez már a sokadik tapasztalat! (Nyilván, ha beteg, 16 órát dolgozott, persze... akkor nem kell megadni, nem vagyunk mi állatok!)


Szeretném tudni, mi ez a fen nagy elvárás a lányok részéről, ha cserélben adni már adjátok meg, amire a fiú vágyik? (Hiába nézed meg velem a Titanicot, ha engem nem érdekel!)


2013. márc. 3. 02:34
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/139 A kérdező kommentje:

SynysterGates! Mivel még nem volt barátnőd, valószínű rá vagy szorulva! Különben lett volna már :)


Egyébként, majd ha lesz barátnőd, emlékezz ezekre, és akkor mondd, hogy nincs bajod a horoszkóp mániájukkal! :) Ajjajj... fogsz ám csodálkozni :)

2013. márc. 3. 03:58
 42/139 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb, amikor összejössz egy csajjal, kérdezd meg, hisz-e a horoszkópban. Ezt innentől ki tudod küszöbölni :)
2013. márc. 3. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/139 A kérdező kommentje:

Egyébként nem nagyon van lány, aki érdemben le tudna oltani :) Maximum azt hiszi :)


Bocs Pritty és Freak! nem tudtam, hogy maga Héra és Afrodité áll velem szemben, akik mindent tudnak rólam :) Én kérek elnézést :) Inkább jönnétek át mindketten, ha ekkora szátok van, és megnézhetnétek azt az állítólag tíz percet, amiből csinálnánk 2 órát! :)


Rajta! :)

2013. márc. 3. 04:00
 44/139 anonim ***** válasza:
A "nagy nőszakértő".... "-.-
2013. márc. 3. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/139 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vagyok rászorulva, nyugi ;) Az meg hadd legyen az én dolgom, hogy eddig miért nem volt barátnőm, megvan az oka nyugi.

Hát a csodálkozás már most is megvan..pl azon, hogy hogy nem veszed már észre magad?!?!?!

2013. márc. 3. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/139 Pretty Ballerina ***** válasza:
100%

Nem csak ezért nem lehetett barátnője. :D


És mi ez az általánosító horoszkópozás? Tudod mit mond el ez azokról a nőkről, akikkel dolgod volt? Hogy még a horoszkópot is milliószor érdekesebbnek találták nálad, ez meg téged minősít. :D

2013. márc. 3. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/139 anonim ***** válasza:
Nono PB! Van nő/férfi, aki veszélyesen túlzásba viszi a horoszkópot. Na az ilyen nőktől én is menekülök, pedig páran tudják, hogy eléggé dinamikus vagyok párkapcsolat terén :D
2013. márc. 3. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/139 anonim ***** válasza:
88%

Kedves kérdező!

1. Én nem a semmire elemeztelek. Írtál egy litániát, ami alapján lejött, hogy nagy valószínűséggel egy 0 érzelmi intelligenciával és érzékiséggel rendelkező szerencsétlen lehetsz, és ennek a következményeit az egész női nemre akarod kenni. H*lyeségeket írsz, de annyira, hogy kb. dübörög, de komolyan.

2. Felröhögtem azon a részen, ahol próbáltad bizonygatni, hogy ellentmondok magamnak. Mivel semmi normális tapasztalatod nincsen a kapcsolatok és a érzelmek terén, így persze nem tudod, hogy általában a legnagyobb szenvedély az elején van, amikor még tart a pezsgés + a rózsaszín köd, aminek velejárója az magasabb libidó. Biológiai okai vannak annak, hogy ez csökken, de ez nem jelenti azt, hogy a szex egy szükséges rossz lesz, vagy havi egyre csökken. Még a szüleimnek is 1000000000x akkora szexuális kultúrája van, mint neked, pedig ők 30 éve házasok és édesanyám 2 gyereket is szült. Mégis el tudja érni apukám azt, amit kell, mert igazi FÉRFIként tud viselkedni, de gondolom ez neked ismeretlen fogalom megint. És ők csak egyetlen példa a sok közül. Saját magamra nem hivatkozhatok, mivel még nem szültem gyereket, és nem élek több éves kapcsolatban.

3. A horoszkópod lesz@rom. Magamtól is el tudom dönteni, hogy ki kell nekem. :) Próbálkozz mással, mert ez megint nem jött be! ;D

2013. márc. 3. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/139 Pretty Ballerina ***** válasza:
80%

Megy a halál át hozzád.

Bátran állítom, hogy sokkal jobban értek a nőkhöz, mint te. :DDD

2013. márc. 3. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/139 anonim ***** válasza:
80%

Ez azért merész.

Először próbálod oltogatni őket,majd áthívod dugni őket...

2013. márc. 3. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!