Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nyávognak állandóan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyávognak állandóan a lányok a szex miatt?

Figyelt kérdés

Röviden: mást se hallani, mint ne kezelj tárgyként blabla... A fiúk ezt az egyet dolgot kérik, és a lányok ezt az egyet sem akarják megadni! Akkor mégis, hogy gondolja egy lány, hogy ő kapjon meg mindent? (Aláírom, ha a fiú nem adja meg a lány szükségleteit, akkor jogos, hogy nincs szex.)


Én a volt barátnőimnek próbáltam "mindent" megadni. Volt, hogy éjszakánként 40 km-ert autóztam, hogy hazavigyem a munkahelyéről, ahol 22-kor végzett, vagy keltem vele 4kor, hogy elvigyem, utána aludtam tovább stb. Abszolút nem vagyok önző a kapcsolataimban, mégis állandóan csak a nyavalygást hallom: hogy miért kezelsz tárgyként? Ezt az egy dolgot kérem! Kb. heti 5ször, napi tíz percet jelent!


De én kísérgessem mindenhova, (vásárolni), dícsérgessem, írjak napi 3 smst, mutassam, hogy ő a fontos, csak úgy öleljem meg sokszor, lepjem meg gyakran ajándékokkal (bármi kis aprósággal)... stb. Ez már több, mint a napi tíz perc a lányok részéről!


Nem gondoljátok lányok, hogy ti kezelitek a fiúkat tárgyként? Komolyan azt hiszitek, hogy nem adjátok meg a szexet, de az utcán persze ne is nézzünk másra, mert valószínű érzéketlenül, érzelem nélkül járunk a világban, mint egy darab kocka!?


Egy lánynak 500 elvárása, kívánsága van, a fiúknak általában egy: szex! És mégis állandóan a lányok nyávognak!


Mit csodálkoznak a lányok, hogy meg vagytok csalva, amikor napi tíz perc odaadásra sem vagytok képesek? És ez már a sokadik tapasztalat! (Nyilván, ha beteg, 16 órát dolgozott, persze... akkor nem kell megadni, nem vagyunk mi állatok!)


Szeretném tudni, mi ez a fen nagy elvárás a lányok részéről, ha cserélben adni már adjátok meg, amire a fiú vágyik? (Hiába nézed meg velem a Titanicot, ha engem nem érdekel!)


2013. márc. 3. 02:34
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/139 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, okoztál már nőnek orgazmust? :D
2013. márc. 3. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/139 A kérdező kommentje:

Freak! Idézlek: "Te aztán biztos ismersz így egy anonim oldalon, mint a tenyeredet, ha már így tudod, hogy én mit várok el"


Idézem a korábbi írásodat is felém: "Hiába magyarázol, és nyugtatgatod magad, akkor is nagyobb a valószínűsége annak, hogy egyszerűen érzéketlen és vacak vagy az ágyban"


Érzékeled önmagadnak szóló ellentmondásodat??? Tipikus nők! Ellentmondásosak vagytok, és nem veszitek észre, hogy mennyire nem adjátok meg a pasi szükségleteit! Hiszen még azt is elfelejtetitek, hogy ki elemzett kit a semmire először? :)


Ja, és a következő válaszodban el is árulod magad: "eléggé kívánós nő vagyok, kapcsolat elején simán jöhet akár napi szinten a szex" A kapcsolat elején! Aham. és mi van a kapcsolat közepén? És mi van szülés után egy évvel?


Nah? Akkor már a havi 1?? :)

2013. márc. 3. 03:48
 33/139 Pretty Ballerina ***** válasza:
100%
Szerintem ha igen, az csakis azért lehetett, mert a női úgy megkönnyebbültek, hogy végre befejezte azt a tíz percet, hogy azonnal elélveztek a magány gyönyörétől. :D
2013. márc. 3. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/139 A kérdező kommentje:
SynysterGates! Addig örülj, míg nem volt nőd! ha lesz, majd meglátod, hogy hogy listáznak! :) Meg szórakoznak a hülye horoszkópjaikkal! .) Mert ez a kettő nekik a biblia! :) Gondolom Freak is napi szinten tanulmányozza a horoszkópját, milyen pasi illik hozzá! :)
2013. márc. 3. 03:51
 35/139 anonim ***** válasza:
86%
Az érzéketlenséged bebizonyítottad azzal, hogy úgy beszélsz a nőkről, mintha valami koloncok lennének egytől egyig a pasi nyakán, ráadásul még gonoszak is.
2013. márc. 3. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/139 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor nagyon örülök,hogy jóban vagyok Freak-kel :)
2013. márc. 3. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/139 Pretty Ballerina ***** válasza:
100%

Ne haragudj már kérdező, de Freak meg itt mindenki simán tud téged elemezni ebből a kis panaszáradatodból. :D

Egyre nevetségesebb meg szánalmasabb vagy.

És elég nagy bátorsággal mered azt mondani, hogy "tipikus" nők, mikor az égvilágon semmi fogalmad nincs arról, hogy milyen egy nő. Maximum arról, hogy te milyen hatással vagy azokra a nőkre, akik melletted kénytelenek szenvedni addig, amíg ott nem hagynak. :D

2013. márc. 3. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/139 anonim ***** válasza:

"A fiúk nem listáznak"

A kérdésed tele van listázással.

És "addig örülj amíg nincs barátnőd"? Akkor neked miért van ha semmi sem jó? Menj prostihoz, ő ad neked 10 percet.

2013. márc. 3. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/139 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon várom már azt a pillanatot amikor lesz egy barátnőm, akivel kölcsönösen szeretjük egymást :)

A listázásról meg még annyit, hogy nem szándékozom olyan gyökérrel összejönni, aki így tolja. A horoszkópban meg nem hiszek, de nincs bajom azzal sem ha valaki igen. Csomó horoszkópmániás csajt ismerek..na és? Se jobbak, se rosszabbak nem lesznek ettől.

Aki meg olyan hülye, hogy elhiszi, hogy a párhoroszkóp szerint nem hozzá való az adott pasi, hát az a csaj nekem nem is kell.

Ja és ne osztogass nekem tanácsokat, nem vagyok rászorulva ;)

2013. márc. 3. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/139 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg nem csak a lányok nyavalyognak állandóan a szex miatt, te is épp azt teszed.
2013. márc. 3. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!