Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nyávognak állandóan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyávognak állandóan a lányok a szex miatt?

Figyelt kérdés

Röviden: mást se hallani, mint ne kezelj tárgyként blabla... A fiúk ezt az egyet dolgot kérik, és a lányok ezt az egyet sem akarják megadni! Akkor mégis, hogy gondolja egy lány, hogy ő kapjon meg mindent? (Aláírom, ha a fiú nem adja meg a lány szükségleteit, akkor jogos, hogy nincs szex.)


Én a volt barátnőimnek próbáltam "mindent" megadni. Volt, hogy éjszakánként 40 km-ert autóztam, hogy hazavigyem a munkahelyéről, ahol 22-kor végzett, vagy keltem vele 4kor, hogy elvigyem, utána aludtam tovább stb. Abszolút nem vagyok önző a kapcsolataimban, mégis állandóan csak a nyavalygást hallom: hogy miért kezelsz tárgyként? Ezt az egy dolgot kérem! Kb. heti 5ször, napi tíz percet jelent!


De én kísérgessem mindenhova, (vásárolni), dícsérgessem, írjak napi 3 smst, mutassam, hogy ő a fontos, csak úgy öleljem meg sokszor, lepjem meg gyakran ajándékokkal (bármi kis aprósággal)... stb. Ez már több, mint a napi tíz perc a lányok részéről!


Nem gondoljátok lányok, hogy ti kezelitek a fiúkat tárgyként? Komolyan azt hiszitek, hogy nem adjátok meg a szexet, de az utcán persze ne is nézzünk másra, mert valószínű érzéketlenül, érzelem nélkül járunk a világban, mint egy darab kocka!?


Egy lánynak 500 elvárása, kívánsága van, a fiúknak általában egy: szex! És mégis állandóan a lányok nyávognak!


Mit csodálkoznak a lányok, hogy meg vagytok csalva, amikor napi tíz perc odaadásra sem vagytok képesek? És ez már a sokadik tapasztalat! (Nyilván, ha beteg, 16 órát dolgozott, persze... akkor nem kell megadni, nem vagyunk mi állatok!)


Szeretném tudni, mi ez a fen nagy elvárás a lányok részéről, ha cserélben adni már adjátok meg, amire a fiú vágyik? (Hiába nézed meg velem a Titanicot, ha engem nem érdekel!)


2013. márc. 3. 02:34
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/139 Pretty Ballerina ***** válasza:
34%
Nincs mit, igazad van teljesen! :)
2013. márc. 3. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/139 A kérdező kommentje:

Freak-re pont igaz, amit írtam, ezért van felháborodva. Egyébként pont a lányokra igaz ez a hülye listázgatás. Fiút még soha nem láttam listázgatni! Lányt? :) hajjaj... Freak-nek is kb. oldalas listája lehet, hogy mit vár el a fiútól, de kb. fél soros sem, hogy mit ad...


A fiúk nem listáznak, nem csinálnak bal meg jobb oldalt... :) a lányok listázzák állandóan a túlzóbbnál túlzóbb elvárásaikat...


Ja, és továbbra sem látom az elégedett fiúk írásait, akiknek a barátnőit soha nem kell kérni a szexre, mert maguktól akarják a heti ötöt, boldogan, csak hogy adhassanak a fiúiknak :)

2013. márc. 3. 03:29
 23/139 anonim ***** válasza:
100%

"Ja, és továbbra sem látom az elégedett fiúk írásait, akiknek a barátnőit soha nem kell kérni a szexre, mert maguktól akarják a heti ötöt, boldogan, csak hogy adhassanak a fiúiknak :)"


Mert ők a kimerítő (nem 10 perces) szex után most szépen a barátnőjük mellett szuszognak álmukban.

Nem pedig idegeneknek vinnyogják bele az éjszakába a saját bénaságukat.

2013. márc. 3. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/139 anonim ***** válasza:
83%

Idefigyelj, kérdező, te direkt akarod felhúzni az agyam? :D

Te aztán biztos ismersz így egy anonim oldalon, mint a tenyeredet, ha már így tudod, hogy én mit várok el, és mit tudok adni. Szerintem legbelül érzed, hogy paródia, amit művelsz. Legalábbis remélem.


Annyit mondok neked, hogy én egy eléggé kívánós nő vagyok, kapcsolat elején simán jöhet akár napi szinten a szex (ha van rá lehetőség), viszont abban biztos vagyok, hogy melletted én is vagy fapin@ lennék, vagy inkább a saját kezemmel élnék nemi életet, mint veled. :D Meg tudom érteni a többi lányt.

2013. márc. 3. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/139 anonim ***** válasza:
75%

mondd, hogy van segítséged, és nem magadtól vagy ilyen hülye. én még nem találkoztam listás lánnyal :D

Ja és honnan tudod Freak milyen? sehonnan. szal nem kéne fröcsögnöd. Ez tipikusan az az eset, amikor azt hiszed, hogy nagyon okos vagy, közben meg csak beégeted magad.

Egyáltalán nem is tudom, hogy jut eszedbe az, hogy egy számodra ismeretlen emberről ilyeneket írj.

Amúgy nekem még soha nem volt kapcsolatom, de azért annyit még én is tudok, hogy nem csak szexxel lehet "adni" a fiúnak.......

2013. márc. 3. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/139 A kérdező kommentje:

XD Szép dolog az álmodozás! :) Megnézném én, hány fiú van az országban, akinek a barátnője akkor - legyen így - heti 5-ször napi 1,5 órán át!!!!! boldogan szexel a pasijával!


Írjanak már ide ezek a pasik és lányok! Főleg ezek a lányok! :) Persze csak miután kipihenték magukat! :)

2013. márc. 3. 03:37
 27/139 anonim ***** válasza:

Kérdező a saját sírodat ásod.

Folytathatod,de házhoz mész a lóf@szért.

2013. márc. 3. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/139 anonim ***** válasza:
xsz
2013. márc. 3. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/139 Pretty Ballerina ***** válasza:
86%

És te meg mit csinálsz, adod itt az önzetlent (miközben épp elég önzően követeled magadnak azt a tíz ( :D ) percet, ami szerinted jogosan megillet, meg panaszkodsz), aki mindent megtesz a nőkért, miközben az égvilágon fogalma sincs, hogy azok hogy működnek.

Ha nem tudsz kocsit vezetni, ne ülj a volán mögé, mert abból csak katasztrófa lesz. Nem csoda, hogy ennyire megkeseredett vagy, a probléma veled van, nem pedig a nőkkel.


Hajnal fél 4-kor meg mégis hány elégedett arcot vársz ide gyülekezni a kérdésed alá? Ne viccelj már, attól, hogy mi fenn vagyunk, a többség alszik. :D

2013. márc. 3. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/139 anonim ***** válasza:
Egybe le lehet nyomni a 7.5 órát ? :D Mert ilyenről tudok, igaz rég volt már :D (jó, van szünet, enni-inni is kell, stb)
2013. márc. 3. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!