Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nyávognak állandóan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyávognak állandóan a lányok a szex miatt?

Figyelt kérdés

Röviden: mást se hallani, mint ne kezelj tárgyként blabla... A fiúk ezt az egyet dolgot kérik, és a lányok ezt az egyet sem akarják megadni! Akkor mégis, hogy gondolja egy lány, hogy ő kapjon meg mindent? (Aláírom, ha a fiú nem adja meg a lány szükségleteit, akkor jogos, hogy nincs szex.)


Én a volt barátnőimnek próbáltam "mindent" megadni. Volt, hogy éjszakánként 40 km-ert autóztam, hogy hazavigyem a munkahelyéről, ahol 22-kor végzett, vagy keltem vele 4kor, hogy elvigyem, utána aludtam tovább stb. Abszolút nem vagyok önző a kapcsolataimban, mégis állandóan csak a nyavalygást hallom: hogy miért kezelsz tárgyként? Ezt az egy dolgot kérem! Kb. heti 5ször, napi tíz percet jelent!


De én kísérgessem mindenhova, (vásárolni), dícsérgessem, írjak napi 3 smst, mutassam, hogy ő a fontos, csak úgy öleljem meg sokszor, lepjem meg gyakran ajándékokkal (bármi kis aprósággal)... stb. Ez már több, mint a napi tíz perc a lányok részéről!


Nem gondoljátok lányok, hogy ti kezelitek a fiúkat tárgyként? Komolyan azt hiszitek, hogy nem adjátok meg a szexet, de az utcán persze ne is nézzünk másra, mert valószínű érzéketlenül, érzelem nélkül járunk a világban, mint egy darab kocka!?


Egy lánynak 500 elvárása, kívánsága van, a fiúknak általában egy: szex! És mégis állandóan a lányok nyávognak!


Mit csodálkoznak a lányok, hogy meg vagytok csalva, amikor napi tíz perc odaadásra sem vagytok képesek? És ez már a sokadik tapasztalat! (Nyilván, ha beteg, 16 órát dolgozott, persze... akkor nem kell megadni, nem vagyunk mi állatok!)


Szeretném tudni, mi ez a fen nagy elvárás a lányok részéről, ha cserélben adni már adjátok meg, amire a fiú vágyik? (Hiába nézed meg velem a Titanicot, ha engem nem érdekel!)


2013. márc. 3. 02:34
 111/139 anonim ***** válasza:
100%

Shevy, a #107-es válaszod asszem maga a csúcs eddig...:'D

Kérdező, nem is értem, hogy hogy mersz megszólalni egyáltalán. XD

2013. márc. 3. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/139 Pretty Ballerina ***** válasza:

Egyébként látod, ezért sem érsz el semmit a lányoknál. Szánalmas, hogy így próbálkozol, visszataszító egy ember vagy.


Shevy-nek meg igaza van, itt te tényleg nem vagy senkivel sem agyilag egy szinten. Bizonygatod az igazad, és mikor azt hisszük, hogy mélyebbre már nem is süllyedhetnél, megjelensz újból.

2013. márc. 3. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/139 Pretty Ballerina ***** válasza:
100%
De lehet, hogy csak az első embert várod, aki vállon verget, hogy ilyen világbarma vagy.:D
2013. márc. 3. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/139 anonim ***** válasza:
100%

ma 05:14

Szívemből jött :)

egyszer végig kellene nyálaznom az elmult X ezer kérdést Jan-1től és év végéig kiszedni az igazi "odab*szos" megjegyzéseket és December végén elküldeni egy két veteránnak ilyen "Best of 2013" címszó alatt :D

2013. márc. 3. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/139 A kérdező kommentje:

valakiafalatkaparja: fiú. Neki ajánlottam segítséget. Most ezt az utolsó hozzászólást nem is értem. Fiúkkal nem szoktam lefeküdni :) Tehát nem ezért ajánlottam segítséget...


Ez most mellé talált :)

2013. márc. 3. 05:19
 116/139 anonim ***** válasza:
100%
Shevy, én félek, hogy reggelre moderálják ezt, úgyhogy most mentettem el az egészet. :'D Colombo lett a dokumentum címe.
2013. márc. 3. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/139 A kérdező kommentje:

Columbo! :) Így írják helyesen! :)


Egyébként itt meg valóban terminátorként pusztítanak a moderátorok, úgyhogy siess :)

2013. márc. 3. 05:24
 118/139 anonim ***** válasza:

*Columbo


-.- Késő/korán van.

2013. márc. 3. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/139 Pretty Ballerina ***** válasza:
100%
Én is elmentettem. :D
2013. márc. 3. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/139 anonim ***** válasza:
100%

áh az a baj hogy al ustaság nagy úr. Illetve meg nézőpont kérdése hogy kinek melyik válasz tetszik :) Szóval valóséghű objektiv jegyzetet nem tudnék összedobni.

De azért legalább lehet tudni, hogy vannak voltak és lesznek is retardált emberek, illetve vannak még itt olyan srácok és hölgyek is akiknél nem vesztek még el az értékek. :)


és Kérdező te nem ez a kategória vagy... Komolyan te vádlod itt a nőket, hogy felületesek, miközben sorolod bőszen hogy te miket meg nem teszel a nőkért?!

Ismered azt a mondást, hogy "Ne tudja bal kezem mit cselekszik a jobb." Nem... persze, hogy nem ismered. Rohadtul nem vagy te önzetlen egy csajjal se csupán haszonleső vagy... csak azért teszed meg ezeket, mert abban reménykedsz hogy rácuppannak a f*rkadra... és csodálkozol ha nem teszik...? Pff megmondom őszintén hányok a fajtádtól...


Ezt azért még el kellett mondanom :)

2013. márc. 3. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!