Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért kell ezt csinálni sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért kell ezt csinálni sok pasinak? (netes társkereső)

Figyelt kérdés

Sok olyan is ír nekem,aki nem tetszik,vagy külsőre,vagy a stílusa. Intelligens,és nem bunkó módon szoktam nekik elmondani,hogy nem szeretnék velük ismerkeni. Na és ilyenkor elindul a lavina: jön a k.rva anyázás és társai.

De mit várnak az ilyen pasik? Hogy majd mindenki egyből a karjaikba omlik? És mért kell ilyen alpári módon kifakadniuk?

Voltatok ti is már ilyen helyzetben,lányok?

25N


2013. febr. 13. 10:11
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
Sokszor az emberek egymás mellett virulnak ki. Manapság nem divat összeállni egy "hervadt virággal", pedig sztem ezért van ennyi szingli.
2013. febr. 23. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:

Társkeresőre egyszer regisztráltam, de elég rosz tapasztalataim vannak vele, pár hónap után töröltem is a regisztációmat. Aki normálisan írt annak és is normális választa adtam, de sok minősíthetetlenül megírt, és kifejezettn nyomulós levelet kaptam az ilyenekre nem válaszoltam.

Az életbe elég elkeserítőek a tapasztalataim, mindíg is próbálkoztak nálam srácok, de amikor kerekem megmondtam hogy ne haragudj de nem jössz be, vagy nem vagy az esetem akkor megkaptam hogy válogatós ribanc vagyok, most meg mindenkit elküldök mert van párom akkor hazudós ribancnak vagyok titulálva (valamiért meg vannak ezek az emberek győződve róla hogy csak kitalálom).

Találkoztam már olyannal is persze aki normálisan mi több udvariasan fogadta, úgyhogy van még remény. Sajnos azonban ez a legritkább esetekben fordult elő.

2013. márc. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 A kérdező kommentje:

12:40-es!

hát ismerős amiről beszélsz. Nap mint nap tapasztalom ezeket. Hiába vagyok én jófej,meg hiába nem bunkón adom a tudtukra,hogy sajnos nem kéne erőltetni,csak a sértettség meg a harag van a szemük előtt vagy nem is tudom. Engem is utasítottak el,nem is egyszer,de felfogtam és továbbálltam,sőt megköszöntem,hogy volt benne annyi gerincesség,hogy nem eltűnt,hanem kerek perec megmondta,hogy nem fog működni.

2013. márc. 11. 17:23
 64/66 A kérdező kommentje:

04:36-os!

Rég rossz azoknak az embereknek akik "ketten alkotnak egyet" és nincs "te" meg "én" a kapcsolatban csak "mi" létezik.

Én pl boldog és kiegyensúlyozott életet tudok élni szingliként is. Az igazi NŐ és az igazi FÉRFI egyedül is képes boldog lenni.

2013. márc. 11. 17:38
 65/66 anonim ***** válasza:
Pont az ilyen "szinglizés" miatt fogy az emberiség kulturáltabb része. :)
2013. márc. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 A kérdező kommentje:

Szerinted...Ettől nem érzem magam kevesebbnek azoktól,akik mert kapcsolatfüggők benne vannak egy kapcsolatban ,még ha az egy halom sz.r is. De legalább elmondhatják,hogy bezzeg ők nem szinglik!

Persze tiszt. a kivételnek mert az is akad.Bár harmónikus alá-főlérendeltségek nélküli kapcsolat kevés van.

2013. márc. 11. 21:34
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!