Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért kell ezt csinálni sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért kell ezt csinálni sok pasinak? (netes társkereső)

Figyelt kérdés

Sok olyan is ír nekem,aki nem tetszik,vagy külsőre,vagy a stílusa. Intelligens,és nem bunkó módon szoktam nekik elmondani,hogy nem szeretnék velük ismerkeni. Na és ilyenkor elindul a lavina: jön a k.rva anyázás és társai.

De mit várnak az ilyen pasik? Hogy majd mindenki egyből a karjaikba omlik? És mért kell ilyen alpári módon kifakadniuk?

Voltatok ti is már ilyen helyzetben,lányok?

25N


2013. febr. 13. 10:11
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
95%

Én mint férfi akkor megadom neked a kielégítő választ és ezt jobb ha komolyan veszed!!

Én is bevoltam regisztrálva ilyen oldalra egy jó pár hónapig.Sokan lánynak írtam levelet aki szimpatikus volt nekem és esélyét láttam arra hogy talán én is és egy tílusban mozgunk kb.A legtöbb nő azért van fennt ezeken az oldalakon hogy az egójukat fényezzék és jól esik nekik a napi 30 vagy akár 40 levél is!Ezt sokan meg is mondják hogy valójában nem keres komoly kapcsolatot.Én nem vagyok egy ronda pasi és stílusom is van,de igazából soha nem jött létre találka.Azért ilyenek ezek a pasik mert már a 100. elutasításon vannak túl és egy idő után valóban idegesítő és sok csaj nem is tudja mit akar,csak azért van fennt hogy fényezze egóját és hogy jó csajnak érezze magát a sok bóktól és levéltől,a paiknál egy idő után betellik a pohár.Meguntam én is ezt,bár én nem ku.rva anyáztam hanem egyszerűen töröltem magam az oldalról mert meguntam a hasnlóü leveleket.Aztán elkezdtem ismerkedni a való életbe,érdekes módon itt sikerem volt és sok nőtől kaptam visszajelzést és végülm még kapcsolat is lett belőle.Tehát mondhatom azt hogy a való életben jó passi vagyok,de a neten ez mit sem számítt mert a nők 80%-a maga sem tudja mit akar és csak önbizalom nővelés miatt vannak ezeken az oldalkon.Ezt azrt mondom mert egyszer össze jött onnan egy csaj,ő ennek ellenére még fél évig bevolt regisztrálva egy ilyen oldalra,és ő kerek perec megmondta hogy nem fogja magát levenni mert neki jól esik ha dícsérik és jól eső levelek szoktak érkezi.Remélem ebből sikerül kibogózni hogy mi a helyzet nagyjábóé.Hát ezért ilyenek a pasik..

2013. febr. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:

régebben én is kaptam ilyen elutasításokat de nem anyáztam. nem jött össze, próbálkoztam másnál. nem tudom, mit kell kiakadni, az ilyenek tuti lúzerek és nem érdemes foglalkozni velük, visszaírni meg totál felesleges, csak olaj a tűzre.


az interneten névtelenül (még társkeresőn sem biztos, hogy ő az, akinek kiadja magát) könnyű beszólni. élőben nem lenne ekkora a szája :)

2013. febr. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 A kérdező kommentje:
10:42-es! Én abba a maradék 20%-ba tartozom és mikor kapcsolatom van,mindig törlöm is magam,mert elég,ha a párom szépnek lát,nem kell más pasik bókja!
2013. febr. 13. 10:46
 14/66 anonim ***** válasza:

ma 10:42 vagyok



Még annyit hozzátennék hogy általában a való életben bejövök a csajoknak és aneten is volt sikerem egy ideog óráig.Aztán elkezdtünk levelezni pár hétig tartott is,aztán se szó se beszéd lelépnek.Alapjáraton én hiába vagyok valakinek az esete hogy ha egyszer csak úgy dönt hogy még sem.Nyílván bejöttem nekik mert akkor nem leveleztek volna velem hetekig.Tehát nem hinném hogy bennem volt a hiba,mert ha annyira gáz lettem volna akkor vszinü már az első vagy a második levél után le lettem volna koptatva.

2013. febr. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
Ezt én is tapasztaltam már. Az embert a kiszolgáltatottság nagyon ki tudja borítani. Ha nő vagy, akkor körüludvarolnak, ha férfi, akkor gyakran jobb lenne, ha meg sem születtél volna.
2013. febr. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:

10:42-es

ez a való életre ugyanúgy igaz lehet, mint a netes társkeresőre. bármikor meggondolhatod magad te is, meg a párod is. így működik.

2013. febr. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 A kérdező kommentje:

10:42-es!

Lehet egy pasi akármilyen jó,ha velem hetekig akar levelezgetni,én is lelépnék! hogy mért? Mert úgyis a személyes találkozó dönt,és aki levelezgetni akar csak,az tegye.

2013. febr. 13. 10:53
 18/66 anonim ***** válasza:
86%

1 jótanács:


Ha nem jön be az illető, akkor ne válaszolj neki semmit. Így nem adsz támadási felületet. Ha erre is anyázhatnékja támad valakinek, akkor már nyugodtan visszaírhatod, hogy "Csak nem gondolod, hogy szóba állok egy ilyennel?"


Egyébként a nők tényleg élvezik ha kikosarazhatnak valakit és ilyenkor nagyon gyakran túlzásba is viszik a dolgot.

2013. febr. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 A kérdező kommentje:

Nem azért írtam ki a kérdést,hogy itt ismerkedjek,csak választ szerettem volna kapni erre az egészre. Én elhiszem,hogy vannak olyan nők,amilyeneket itt leírtak többen is. De attól még az alapintelligencia meg kéne,hogy maradjon a visszautasított pasiknál. Nem számolom már hány ilyen k.rva anyázós pasi talált meg,én mégis képes voltam normális hangnemben válaszolni nekik( majd k.rva anyázás nélkül,nem válaszolni egy idő után),pedig tényleg sok ilyen megtalál. Meg sok olyan is aki csak szexet akar,de velük sem úgy beszélek,mint a kuyával.

Bár biztos bennem van a hiba! Ja és ettől függetlenül,én sem vagyok rossz csaj,csupán nincs más lehetőségem ismerkedni!

2013. febr. 13. 10:57
 20/66 anonim ***** válasza:

ma 10:53



Mondjuk lehet hogy azért levelezget hetekig hogy kicsit megismerje a másikat és mert mondjuk mind kettőnek dolga van és talán nem is egy városban laknak..pl ezért.Én azért a találka elött próbáltam egy képet kialakítani magamról ami a valóság és próbáltam magam úgy átadni és a másikból is azt előhozni hogy ne felesleges köröket fussunk és hogy a találka ne csalódással végződjön.Így én soha nem hazudtam magamról,se külsőleg sem tulajdonságokban és nem játszottam meg magam.Az hogy valaki hetekig leveléezget abba semmi nincsen.Nekem egy 2 hónapos levelezgetésből lett egy 2 éves komoly kapcsolat még régebben.

2013. febr. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!