Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért kell ezt csinálni sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért kell ezt csinálni sok pasinak? (netes társkereső)

Figyelt kérdés

Sok olyan is ír nekem,aki nem tetszik,vagy külsőre,vagy a stílusa. Intelligens,és nem bunkó módon szoktam nekik elmondani,hogy nem szeretnék velük ismerkeni. Na és ilyenkor elindul a lavina: jön a k.rva anyázás és társai.

De mit várnak az ilyen pasik? Hogy majd mindenki egyből a karjaikba omlik? És mért kell ilyen alpári módon kifakadniuk?

Voltatok ti is már ilyen helyzetben,lányok?

25N


2013. febr. 13. 10:11
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 A kérdező kommentje:

Igen,igaza van annak,aki azt mondja,lassan itt is anyáznak!

sokat randiztam,sok emberrel találkoztam,de megválogatom,hogy ki az,akivel komolyabbra fűzöm a dolgokat,ugyanis azt gondolom, a párválasztás az élet azon területe,ahol nagyon kell válogatnunk. Mert jobb esetben nem csak hónapokra választjuk meg az illetőt magunk mellé!

Amúgy 3 hónapja vagyok szingli és keresem igen a szőke herceget fehér lovon. Na és,ez baj? Tökéletes pasit se társkeresőn se az életben nem találok,de találhatok olyat,aki nekem a hercegem lesz,még ha ez így kicsit nyálasnak is hangzik!

2013. febr. 13. 11:14
 32/66 anonim ***** válasza:
Az általános válasz, amin én társkeresőn találkoztam, az a durva, minél bántóbban megfogalmazott, sokszor sértő elutasítás a lányok részéről. Jobb esetben ne ír vissza, de hogy valaki intelligensen utasított volna el, na olyan még nem nagyon fordult velem elő. Mindazonáltal én még ezekre a válaszokra sem adtam durva választ, hanem tudomásul vettem az elutasítást, és kész. Bár eddig csak elutasításokat kaptam. De lassan már nekem is csak az internet marad, mert élőben még durvábban szoktak elutasítani. Szóval maradok az internetnél, ahol legalább egy ideig nem derül ki, mennyire ronda is vagyok.
2013. febr. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 A kérdező kommentje:

11:23!

Pozitívabban állj a dolgokhoz! Az sokat számít!

2013. febr. 13. 11:25
 34/66 anonim ***** válasza:
Valójában inkább vagyok az életben pozitív, mint negatív, mégis a tények makacs dolgok, és azért sokat elárul, hogy 26 év alatt egy randim sem volt. Egész egyszerűen nagyon ronda vagyok.
2013. febr. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 A kérdező kommentje:

11:29!

Ha magadat rondának látod,hogy várod el,hogy más szépnek lásson és randizni akarjon veled?

A saját magadhoz való hozzáállásodon kéne változtatnod szerintem!

2013. febr. 13. 11:31
 36/66 anonim ***** válasza:
48: Ez nem úgy volt, hogy én kikiáltottam magam rondának és akkor kész. Magamat nagyon sok ideig átlagosnak véltem, sőt lefogytam, illetve más dolgokat is tettem azért, hogy jobban nézzek ki, de úton-útfélen megkaptam, hogy ronda vagyok (főleg élőben volt egy két durva visszautasításom). Szóval a tények mutatják, hogy ronda vagyok. (Ha valaki egész életében azt kapta, hogy ronda, akkor igen nagy hiba lenne, nem alapul venni ezeket a tényeket.)
2013. febr. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én rengeteget ismerkedtem társkeresőn, a férjemet is ott ismertem meg, és nem nagyon találkoztam ilyenekkel. Jó, hülyék mindenhol vannak, az tény, egy kettőbe én is belefutottam, de azért nem volt szörnyű. Igazából csak röhögtem rajtuk. (Pl. az egyik egy találkozó után már követelte, hogy ne találkozzak senki mással, pedig csak beszélgettünk, nem is történt semmi, sőt, meg is mondtam, hogy lehet nem is lesz semmi, de mindegy... hát inkább csak röhögtem.)


Én próbáltam úgy szűrni a jelentkezőket, hogy olyan reglapot gyártottam, amin világosan leírtam, kiknek a jelentkezését fogadom szívesen és kiét nem. Olyan megfogalmazással és terjedelemben, hogy azon a csőparasztok már fenn is akadtak, mert nem vették a fáradságot, hogy elolvassák aztán hagyták is a francba. Akit igazán érdekeltem, az meg elolvasta, szóval aki pl. csak két szót biggyeszt oda a profiljára, az ne lepődjön meg, hogy úgy veszik csak hülyülni van fent. Aki meg elolvasta, és nem értette meg, hogy mik az elvárásaim, amit világosan megfogalmaztam, azokat elküldtem.


A titka ennek, hogy komolyan is kell venni, meg nem is, szóval nem árt és értelmes reglapot gyártani, hogy mindenki lássa nem kamu, és tényleg ismerekedni vagy ott, viszont a sok szidalmazó parasztot meg felesleges komolyan venni, interneten mindenkinek nagy a pofája, ennyi legyen a legnagyobb problémám életemben, hogy egy XYZ kurv@ának nevez, semmi jelentősége.


Amúgy azt kell mondjam, hogy meglepően sok normális emberrel kerültem így kapcsolatban, inkább pozitív nálam a mérleg. Egyszerűen ezt a műfajt is tudni kell jól csinálni, rengeteg apró trükkje van, de nem írom le most mind, mert ez nem volt kérdés.

2013. febr. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 A kérdező kommentje:

Utolsó! Hiába írom én le kit keresek, a nemnormális réteg el sem olvassa!

Régebben amúgy nekem is csak pozitív tapasztalataim voltak,úgy 4-5 éve.

2013. febr. 13. 12:08
 39/66 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat mindenkinek!
2013. febr. 13. 12:49
 40/66 anonim ***** válasza:

66%! :) "ha én így regaálok akkor annak jó oka van"

én még az első oldalon válaszoltam... szintén olyan helyzetben voltam mint a kérdező.

Még pár héttel ezelőtt a buszpályaudvaron álltam és odajött hozzám egy srác. Elkezdett velem beszélni, én válaszoltam, viszonoztam a beszélgetést, aztán hirtelen megkérdezte, hogy megadnám e számomat. Én válaszoltam, hogy ne haragudjon, de nem szeretném megadni, ő meg elkezdett visszakérdezgetni, hogy "de miért??" nem akartam megbántani, de ha annyira kiakarta húzni belőlem, megmondtam neki halkan, hogy "ne haragudj, de nem vagy az esetem" - direkt halkan mondtam, és azt hiszem, hogy ez nem volt olyan bántó.. nekem is mondta régebben pasi és elfogadtam. Erre ő meg jó hangosan ler*bancozott, seggarcozott. Mindenki őt nézte és amikor elment, mondták is nekem, hogy mit képzel magáról, meg ne törődjek vele. De javíts ki ha bármi szemétséget mondtam volna neki! Tudom milyen az ha megbántanak, mert engem is rengetegen már megbántottak, de egy ilyen visszautasítás nem jogosít fel senkit se arra, hogy undorító, káromkodó jelzőt tegyen valakire!!

örülök, ha te udvarias visszautasításra nem reagálsz így, de sokan vannak, akik visszaakarják adni a megbántódottságukat.

a legszomorúbb az, hogy már szemtanúja voltam olyan visszautasításnak, hogy a lány lehordta mindennek szegény próbálkozó srácot és ott a srác mégse mondott ilyen "szép" jelzőket.


kérdező! ha te tényleg udvariasan próbáltad visszautasítani a pasit társkeresőn, és ő ocsmány szavakkal illetett, én visszaírnék a helyedben, hogy amit írt, az őt minősíti, így méginkább csak erősíti a visszautasítást :) de tényleg, valószínűleg azért mondanak ilyenkor ilyet, mert nagyon megsértve érzik magukat... vannak akik az öklükkel akarják visszaadni az érzéseiket. :/

2013. febr. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!