Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért kell ezt csinálni sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért kell ezt csinálni sok pasinak? (netes társkereső)

Figyelt kérdés

Sok olyan is ír nekem,aki nem tetszik,vagy külsőre,vagy a stílusa. Intelligens,és nem bunkó módon szoktam nekik elmondani,hogy nem szeretnék velük ismerkeni. Na és ilyenkor elindul a lavina: jön a k.rva anyázás és társai.

De mit várnak az ilyen pasik? Hogy majd mindenki egyből a karjaikba omlik? És mért kell ilyen alpári módon kifakadniuk?

Voltatok ti is már ilyen helyzetben,lányok?

25N


2013. febr. 13. 10:11
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 A kérdező kommentje:

12:56!

Sajnos igen! Igazad van. Az a baj tudod,hogy az ilyen embereknek hiába próbálod megmagyarázni a dolgokat,nem lehet! Hajtják a maguk igazát és úgyis te leszel a mocskos ribi,aki beletiport a kis lelkükbe. Pedig nem tudom elképzelni,hogy aki egy vadiidegen nőt lek.rváz az amúgy egy makulátlan jellem! az én szememben az ilyen ,mégcsak nem is férfi!

Természetesen sosem süllyedtem le arra a szintre,hogy ilyen alpári módon sértegessek valakit,mert akkor olyanná válnék,mint ő. De tényleg azt fogom tenni,hogy az ilyeneket levegőnek nézem,mert úgy fest,csak ebből értenek!

De,azért az vígasztal,hogy vannak normális pasik is nagy számban! Persze,nehéz rájuk bukkanni,de nem lehetetlen :)!

2013. febr. 13. 13:02
 42/66 anonim ***** válasza:

ma 12:56


Én tudom hogy vannak ilyenek én ezt nem vitatom.De nálam nem volt ilyenre szükség soha mivel én sem nyomúltam soha enyire,így én soha nem kaptam ilyen levelet vagy akár az életben.Volt olyan hogy el lettem hajtva de velem mindig finoman közölték,így felfogtam és el ballagtam.De van sok nő aki alapban úgy válaszol vagy küldi el az illetőt hogy bicska nyitogató.Erről lehetne itt vitázni órák hosszát és lenne pro kontra,tehát semmi értelme.Tény férfiakban is van alpári de nőkben is van olyan aki nem éppen finoman közli.Velem nem volt még ilyen,ha volt akkor sem ku.rva anyáztam hanem az ő szegénységi bizonyítványra írtam ennyi.Olyan is volt hogy pl vonattal utaztam hely jegyem volt,mellettem egy nő ült volna,le akartam üllni és elkezd ordibálni hogy mit képzelek miért ülök mellé,hiszen a vonat teli van üres hellyel és hogy mit képzelek,ne merjek mellé ülni.Mondom azért mert ide szól a jegyem és 2 megállóval arrébb már nem lesz üres hely. Hozzá teszem ápolt jó képü fickónak tartanak nem vagyok igénytelen és nem vagyok büdös szájú igénytelen..egyből az gondolta biztos akarok valamit.Fgtam magam szó nélkül tovább álltam és leültem meáshova.Ne félj amikor szállt lée csak úgy égett a feje...szóval nem kell félteni titeket sem,mert sokszor az ember semmit nem csinál csak közlekedik az életben már úgy elvan küldve a francba..

2013. febr. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
* ennyire
2013. febr. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 A kérdező kommentje:

Hát akinek olyan a stílusa arról tényleg akkor nem kell tudomást sem venni. Aki nem vitaképes,azzal ugye vitázni sem lehet.

Szerintem egyébként a külső nem minden. Lehet valaki szép nő,jó pasi,ha belül üres és lehet valakinek szép a lelke,ha kívül meg igénytelen,teszem azt.

Szóval nehéz dolgok ezek.

2013. febr. 13. 13:12
 45/66 anonim ***** válasza:
Csodálatos a nyugalmad. Én a helyedben biztos visszaszóltam volna, hogy "Csak szeretnéd, nem vagy te olyan szép!" És ha olyan hangulatban vagyok, talán még azt is hozzáteszem, hogy "Azok a nők hisztériáznak semmiségeken, akik már régen kaptak meg valamit!"-és persze felkészülnék, hogy az esetleges pofon ne érjen váratlanul.
2013. febr. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
Mármint felkészülnék a kivédésére. :)
2013. febr. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 A kérdező kommentje:
13:17! Na az ilyen pasiktól mentsen meg a sors :D!
2013. febr. 13. 13:18
 48/66 anonim ***** válasza:

ma 13:17


Igazad van de én nem süllyedek le arra színtre.Utánna amikor szállt le,láttam rajta hogy elég kellemetlenül érzi magát és legszívesebben oda jönne bocsánatot kérni.

2013. febr. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:

Hát igen. :)

De azon csodálkozom, hogy még meg is kérdezted, a másik pedig, hogy tudtommal a helyjegy az IC-n szokásos, máshol nem. Márpedig ha én IC-n utazom, akkor a világ legtermészetesebb dolga, hogy xy ember leül mellém, ha van máshol hely, akkor is.

2013. febr. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:

ma 13:30


Ha hely jeggyel utazom akkor sem lehuppanok valaki mellé,hanem megkérdezem hogy szabad e.Biztos én vagyok túl nevelt nem tudom...

2013. febr. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!