Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért kell ezt csinálni sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért kell ezt csinálni sok pasinak? (netes társkereső)

Figyelt kérdés

Sok olyan is ír nekem,aki nem tetszik,vagy külsőre,vagy a stílusa. Intelligens,és nem bunkó módon szoktam nekik elmondani,hogy nem szeretnék velük ismerkeni. Na és ilyenkor elindul a lavina: jön a k.rva anyázás és társai.

De mit várnak az ilyen pasik? Hogy majd mindenki egyből a karjaikba omlik? És mért kell ilyen alpári módon kifakadniuk?

Voltatok ti is már ilyen helyzetben,lányok?

25N


2013. febr. 13. 10:11
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
ÉN azt látom h te kissé ingerlékeny vagy. És szerintem mindenkiben van hiba...
2013. febr. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 A kérdező kommentje:

Fiúk!

Szerintem ezt talán privátban is folytathatnátok,hisz eltér a tárgytól!

Ellenkező esetben jelentem ezeket a kommenteket :)!

2013. febr. 13. 13:43
 53/66 anonim ***** válasza:

Ok, én sem úgy gondoltam. :)

De az biztos, hogy sok manapság az ilyen paranoiás, üldözési mániás nő. Te csak egy szimpla leülést írtál, de mi van akkor, ha xy-nak megtetszik valaki és megszólítja? És esetleg még ettől is sokkal durvább elutasításban van része? És ha ez nem tetszik valakinek, jön a sok nagyokos, aki megmondja, hogy az illető mekkora lúzer, meg nincs töke és hasonlók...

És akkor a kérdező csodálkozik, hogy milyenek lesznek a férfiak.

2013. febr. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 LeftBehind ***** válasza:

Egy jó tanács mindenkinek:

Hagyjátok végre a társkereső oldalakat,mert annyi ott a degenerált,hogy Dunát lehetne rekeszteni velük!

2013. febr. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 A kérdező kommentje:

Köszönöm mégegyszer a hasznos válaszokat,nekik ment a zöld kéz :)!

Sziasztok,szép napot!

2013. febr. 13. 14:41
 56/66 LeftBehind ***** válasza:
Kérdező - Vissza olvastam a válaszokban és megláttam ezt: "Lehet valaki szép nő,jó pasi,ha belül üres és lehet valakinek szép a lelke,ha kívül meg igénytelen,teszem azt." - tudod az a probléma,hogy a csajok sokszor összetévesztik az igényeset a jóképűvel. Az igényességhez tartozik,hogy rendszeresen fürdik,fogat most,fésülködik,körmöt vág és tiszta ruhákat hord és ez szerintem az emberek legtöbbjénél alap dolog. Jóképűnek viszont vagy születsz vagy nem és kész. Olyan emberre pedig aki belsőre és külsőre is makulátlan hiába vársz.
2013. febr. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 A kérdező kommentje:
Nem várok tökéletes pasira,ezt is írtam :)!
2013. febr. 13. 15:01
 58/66 A kérdező kommentje:
Egyébként mindenkinek más a szép szerencsére! Szóval aki másnak csúnya,az lehet pont nekem lesz az álompasi...Volt már ilyenre is példa. Nekem többet nyom a latban,hogy emberileg milyen valaki,minthogy mennyi kilót bír fekve kinyomni :D!
2013. febr. 13. 15:04
 59/66 anonim ***** válasza:

"Egyébként mindenkinek más a szép"

Ez csak egy bizonyos határokon belül érvényes. Vannak olyan emberek, akik bármit tehetnek, senkinek sem lesznek szépek. Én ilyen vagyok.

2013. febr. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:

Egy biztos, minden a személyes találkozónál dől el.

Ha a fénykép alapján döntök sosem jöttem volna össze a párommal, sőt a stílusa sem volt sosem lehengerlő...


Nem szőke herceg fehér lovon, de számomra nincs más hozzá fogható.


Azzal (is) találkozz, aki nem taszít alapból, esetleg csak közömbös, nemcsak azzal aki elsőre tutinak tűnik, a net, a fénykép torzít.

2013. febr. 23. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!