Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért kell ezt csinálni sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért kell ezt csinálni sok pasinak? (netes társkereső)

Figyelt kérdés

Sok olyan is ír nekem,aki nem tetszik,vagy külsőre,vagy a stílusa. Intelligens,és nem bunkó módon szoktam nekik elmondani,hogy nem szeretnék velük ismerkeni. Na és ilyenkor elindul a lavina: jön a k.rva anyázás és társai.

De mit várnak az ilyen pasik? Hogy majd mindenki egyből a karjaikba omlik? És mért kell ilyen alpári módon kifakadniuk?

Voltatok ti is már ilyen helyzetben,lányok?

25N


2013. febr. 13. 10:11
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
Miért nem tudsz máshol ismerkedni? Kis távoli faluban laksz? Vagy börtönben vagy otthon? Nem mehetsz sehová?
2013. febr. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
Engem is utasítottak el nagyon sokszor, sőt megszámlálhatatlan levelemre még választ sem kaptam. El tudom képzelni hogy sok pasit ez rettentően frusztrál, és egy idő után kifakad. Persze, mert úgy képzelik hogy csak csettintenek, és a csajok a lábuk elé omlanak, főleg ha ujjatlan trikóban feszítik az izmaikat, vagy valami sportkocsi mellett pózolnak. Eleinte engem is nagyon idegesített a dolog, de bunkón sosem viselkedtem, hiszen annak semmi értelme. Viszont taktikát változtattam. Most már nem kezdeményezek, hanem passzívan várok. Van hogy napokig be sem lépek, és érdekes módon ilyenkor mindig sokkal több levelet kapok, mint ha be lennék jelentkezve. Nem tudom mi lehet a pszichológia a dolog mögött, de így van. Jó, többnyire "mamikák" írnak, de mindig vannak szép lányoktól is levelek, olyanoktól, akiknek ha én írnék először, biztosan válaszra sem méltatnának... Na ez miért van, csajok??? :)
2013. febr. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 A kérdező kommentje:

10:58!

Én akkoris abban hiszek,hogy akkor dől el minden ha nem képen ,kamerába,stb látod a másikat,hanem élőben. Ezért tartom feleslegesnek a hetekig levelezést,mert lehet olyan emberre pazarolom el az időm (volt ilyenre példa),aki élőben mégsem olyan,mint a levelezés folyamán. Persze szerencsés,kivételes esetek mindig vannak,de azért ez ritka!

2013. febr. 13. 11:00
 24/66 A kérdező kommentje:
Azért nem tudok máshol ismerkedni,mert nem járok bulizni például és fogalmam sincs arról, a társkeresőkön kívül még hol lehetne. Mert nem járok könyvtárba sem,sem egyetemre (mert kaptam már ilyen tippeket),szóval marad ez az ismerkedési forma!
2013. febr. 13. 11:02
 25/66 anonim ***** válasza:
83%

ma 11:02



Kedves kérdező!Neked sehol mert nem vagy nyitott!!Ismerkedni lehet a buszon,a kávézóba,a boltba az újságárúsnál a munakhelyen,a postán stb..soroljam még?Ilyen hozzá állással ne ismerkedj mert számodra csak neten lehet ismerkedni és mé évekig vársz a nagy őre,az idő meg megy.Közben lehet hogy ott van elötted...pl mondjuk akár én is lehetnék.De te nem ismerkedsz mert nem azért tetted fel a kérdést.Tudod sokszor az ember váratlan helyzetekbe ismeri meg az illetőt,de ha nem vagy nyitott akkor te sehogy..

2013. febr. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:

Nos én nem vagyok lány, nem is irkáltam ilyet lányoknak, de talán tudok értelmes választ adni. Ezek a fiúk talán azért ismerkednének társkereső oldalon, mert a való világban ismerkedési gondjaik vannak. Nem merne oda menni hozzád és félne a visszautasítástól.

Ő pontosan ettől fél, hogy egy lány élőben ilyesmiked mondana neki, ami számára megalázó helyzet lenne. Élőben általában ilyet nem is mondanak a lányok, csak ilyesmit, „bocs de van barátom“. - Sőt még azt sem, mert nem megy oda hozzájuk a srác.

Úgy gondolja, hogy egyrészt egy fénykép és egy levél kevés annak megítéléséhez, hogy ő milyen pasi és ha majd megismered, akkor lesz esélye nálad. Lesz esélye neki és lesz esélye neked is, hogy jobban megismerd. Az őszinte válaszoddal ezt az esélyt veszed el tőle és akaratlanul megbántod ezzel a külseje miatt.


Őszinte vagy velük és ez jó, csak nekik ezzel pont a félelmük válik valóra és gyakorlatilag megalázva érzik magukat. Ezt az érzést akarja neked vissza adni különféle szitkok formájában a te foglalkozásodról és illemtudásodról valami merőben mást feltételezve.

Élőben nem tudna vissza vágni, csak csendben küzdene az érzéseivel, -amit ugye pasik nem mutatunk ki. Itt viszont vissza tud vágni, hogy ezzel belül egy kicsit helyre állítsa a megtépázott önbecsülését.


Az ilyesmit sajnos csak hazugsággal tudnád kivédeni, hazudni meg nem akarsz, így most tudom nem sokat segítettem. Viszont legalább egy picit érthetőbb, ha nem is elfogadhatóbb a reakció.

Amúgy a pasiknak sem egyszerűbb az élet egy társkeresőn.

2013. febr. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:

És a bevásárlóhelyeken, utcán, boltba csak jársz gondolom néha, vagy ilyen hétköznapi helyeken.

Vagy neten kívül megközelíthetetlen vagy elutasító, mogorva ha közeledik egy pasi, vagy lesütött szemmel jársz mindig kapucniban meg napszemüvegben, műszakállal?

2013. febr. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 A kérdező kommentje:

Jó,nem vagyok nyitott,ezt a részét a személyiségemnek kianalizáltuk. Nem fogok itt ismerkedni,még ha te is vagy a nagy ő (amit egyébként kétlek).

Szóval,kissé eltértünk a kérdéstől!

2013. febr. 13. 11:08
 29/66 anonim ***** válasza:
Na, lassan elkezdődik itt is az anyázás... :D
2013. febr. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 A kérdező kommentje:

11:08....pont az ilyenek találnak meg,akiket levakarni sem lehet,és nem bírják elfogadni a nemet!

Amúgy,nyilván járok mindenféle hétköznapi helyre,mogorva sem vagyok,szeretnek velem lenni az emberek,mert pozitív személyiség vagyok. De hozzám még az utcán,boltban stb soha nem jött oda senki azzal,hogy ismerkeni akar,nyilván nem így kimondva (mielőtt ezt is kiforgatja valaki). Szóval mindegy.

Végülis a kérdésemre nagyjából megkaptam a választ és ezt köszi mindenkinek,aki érdemben hozzá tudott szólni!

2013. febr. 13. 11:11
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!