Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért kell ezt csinálni sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért kell ezt csinálni sok pasinak? (netes társkereső)

Figyelt kérdés

Sok olyan is ír nekem,aki nem tetszik,vagy külsőre,vagy a stílusa. Intelligens,és nem bunkó módon szoktam nekik elmondani,hogy nem szeretnék velük ismerkeni. Na és ilyenkor elindul a lavina: jön a k.rva anyázás és társai.

De mit várnak az ilyen pasik? Hogy majd mindenki egyből a karjaikba omlik? És mért kell ilyen alpári módon kifakadniuk?

Voltatok ti is már ilyen helyzetben,lányok?

25N


2013. febr. 13. 10:11
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
100%
A lányok miért mindig más nőktől kérdezik meg, hogy miért csinál ezt vagy azt egy pasi? :D
2013. febr. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen anno, mikor voltam olyan elvetemült, hogy regisztráltam egy ilyen oldalra. Egy fiú írt egy nagyon kedves, kulturált levelet. Viszont szegény abszolút nem volt az esetem, szóval egy szikrányit sem tartottam vonzónak, sőt. Ugyanolyan kulturáltan válaszoltam neki, és hogy sajnos ez nem fog összejönni, de sok sikert kívánok neki...

És akkor jött a gratulálok, te hülye pi.csa, és a társai. Mert külsőről ítélkezek. Hát szerintem meg legyen meg legalább egy minimális vonzalom, és ne az jusson eszembe egy férfiról, hogy bottal sem piszkálnám meg. Úgy mi értelme levelezni, és hitegetni?

Azóta szerencsére (3éve) van barátom, úgyhogy nem kell már ezzel küzdenem, de neked sok sikert. Ne reagálj az ilyen kifakadásokra.

22L

2013. febr. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
82%

Mert seg.gfejek és vesztesek.

Egyébként engem a nők meg azzal tudnak, h rám írnak, "Ha pedig az adófizető nem akar fizetni mások iskoláztatásáért, akkor ő se várja el, hogy mások fizessenek az ő rendőrségéért, közútjaiért, vagy az Ő gyereke iskoláztatásáért már óvodától kezdve mivel már jártam meg kérek tőlük privát képet, olyat, amivel tudja bizonyítani, h nem kamu felhasználó.

Persze a 99% ki van akadva, holott én is küldök nekik :S

Idióták....

2013. febr. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 A kérdező kommentje:

Én a nőktől annyit kérdeztem,ők is voltak-e már ilyen helyzetben!

De az a baj,a pasik sem tudják,egyes férfitársaik mért csinálják ezt.akik meg ezt csinálják,nem itt fognak értelmes válaszokat írni :D!

2013. febr. 13. 10:24
 5/66 anonim ***** válasza:
első, az volt a kérdés lényege, hogy voltunk-e már hasonló helyzetben :)
2013. febr. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
Ilyen nálam is volt, ezért választottam végül azt, hogy én írtam rá egy pasira.
2013. febr. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:

sajnos voltam ilyen helyzetben, élőben... ://

nem értem... őszintén elmondom neki, hogy ne haragudjon, de nem szeretnék vele ismerkedni. aztán tovább folytatja, hogy: "de miért??!" én meg próbálok megértetni vele, hogy nem az esetem és aztán jön a ler*bancozás vagy lek*rvázás.


mégis most mit várnak el? ha nem őszinte valaki az a baj.. ha őszinte valaki az a baj. :(

2013. febr. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
Szerintem minden lány járt már így társkereső oldalon. Egyszer pasi létemre csináltam egy női reglapot, és én is ezt tapasztaltam, rengetegen válaszoltak bunkón még a kedvesen megfogalmazott elutasító levélre is... Ne foglalkozzatok velük lányok, van sok normális pasi is! :)
2013. febr. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 A kérdező kommentje:

"ha nem őszinte valaki az a baj.. ha őszinte valaki az a baj."

hát ez az!

2013. febr. 13. 10:35
 10/66 A kérdező kommentje:
Biztosan van sok normális....De hol :)? Mert társkeresőn csak elvétve találkozok olyannal. Máshol meg sajna nem tudok ismerkedni.
2013. febr. 13. 10:37
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!