Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Így működne a legtöbb társkeresőn a legtöbb lány? Nem a levél tartalma a releváns, hanem maga a kinézet, külcsní első körben? Nem lehet ezt okossággal, praktikákkal kompenzálni?
,,Nincs az a poén ami segít, ha a kép nem stimmel.
Egyesek egyedinek gondolják, ha azt írják "én nem akarok sablonlevelet írni, ezért ...." Nos, az ilyen különcködős duma sem új. De nem muszáj elhinni. Lehet próbálkozni 100 féle levéllel, hajrá.
Kérdező, 1 dolgot próbálj ki: ugyanolyan szövegű küldj el egy csajnak pár nap eltéréssel, két accountból. Az egyik képen te legyél. a másik képen egy nagyon jó pasi. Meglátod, melyik kap majd választ."
Tudod mire válaszolj? Arra válaszolj,hogy tudnám magam ezek után többen érezni egy lapát kutyasz@rnál! Na? Vagy arra,hogy másoknak miért megy csipőből az ismerkedés és én mégis hogy hozzam be a lemaradásba,ha mindenki levegőnek néz ? Esetleg megmagyarázhatnád,hogyan tudnám kitörölni eddigi életem minden negatív részét,hogy tiszta lappal induljak.
Válaszolj!
33-as nagyon furfangos vagy...
kérdez tőled valamit a srác, erre te nekiszegezel újabb provokatív kérdéseket.
válaszolj neki
"Arra válaszolj,hogy tudnám magam ezek után többen érezni egy lapát kutyasz@rnál!" Miért érzed magad annak?
"Vagy arra,hogy másoknak miért megy csipőből az ismerkedés és én mégis hogy hozzam be a lemaradásba,ha mindenki levegőnek néz ?" Te meg akkor arra, hogy miért van az, hogy Christiano Ronaldo baromi jól focizik, én meg baromira nem. Vagy hogy Kőhalmi miért olyan vicces, én meg miért nem. Mindenkinek fel kell mérnie, hogy miben jó, és miben nem. Ha valakinek nem megy csípőből az ismerkedés, akkor az ne próbálkozzon, mert hülyét csinál magából. Ugyanígy, ha én beállnék a német válogatottba focizni, valószínűleg mindenki kiröhögne, mert nagyon szarul focizok. Akkor utána én is sajnáltathatnám magam, hogy jaj, miért szólnak be?
"Esetleg megmagyarázhatnád,hogyan tudnám kitörölni eddigi életem minden negatív részét,hogy tiszta lappal induljak." Hát, ha tudnám, én is csinálnám. De ez nem így működik. Ha hagyod, hogy a világ bedaráljon, akkor be fog. Persze könnyebb sajnáltatni magunkat, meg kamu reggel társkeresőre jóképű palikén beregisztrálni(!), hogy bizonyítsuk, hogy nekünk van igazunk, mint változtatni.
Mert ha én tudnám a válaszokat,akkor még mindig itt ülnék,ugye?
Amúgy igen,számomra fontos egy társ. Az emberek véleménye még nem is érdekelne,ha nem kapnám nap mint nap a pofámba anélkül,hogy kérném.
"Miért van az, hogy baráti körben férfiaknál látom, hogy tök jól elvannak nő nélkül is, élik a mindennapjaikat." - nos ennek az az oka,hogy ezek a férfiak tudják,hogy a magány állapotának bármikor véget tudnak vetni. Mi nem vagyunk ilyen szerencsés helyzetben.
35. Öregem,a feketelyuk melletted atomvillanás....
Focizni,vicceket tanulni és kitalálni és kb bármit lehet úgy gyakorolni,hogy nem állsz szóba emberekkel! Kivéve persze az ismerkedést. És persze aki nem olyan neveltetést kapott,hogy nem került hamar jó társaságba az dögöljön meg. Ezt a "német válogatott" hasonlatot még el is nézném,de én nem azt várom el,hogy a csajo potyogjanak az ölembe. Azzal is elégedett lennék,ha csak egyszer szóba állnának velem,adnának esélyt. De neeeem,ha nem vagy menő gyerek a kezdetektől akkor pusztulj meg magányosan!
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!