Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondolnak rólam a nők, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnak rólam a nők, ha nem szeretem a gyerekeket a csecsemőket pláne nem?

Figyelt kérdés

Számomra idegesítőek.


31/F



2013. jan. 24. 15:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
"Félelem ébred, a szabadság lánctalpakon jött.."
2013. jan. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én se szeretem őket...

10 velem egykorú lányból 6ot nem is érdekli...

A te korodban ez azért már jelentős dolog.Mert már családot alapítanának...

2013. jan. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez nem gáz, a nőkben van anyai ösztön. De ne hangoztasd :)
2013. jan. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én csak addig szeretem őket, amíg ki nem nyitják a szájukat. :)
2013. jan. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nagyon sok nő biztosan nem menne hozzád ezt tudva. De ne aggódj, vannak olyanok is, akik hasonlóan gondolkoznak, mint te :)
2013. jan. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
engem is idegesítenek, pedig én nő vagyok. Örülj neki, hogy férfi vagy, mert a férfinak ezt elnézik, de egy nőnek!!! Nem is vagy nő a szemükbe ha nem szereted a visítozó, nyáladzó gyerekeket..
2013. jan. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Azt gondolják, hogy apának nem vagy való. De ha nem akarsz családot, akkor ezt jobb is tisztázni, és eleve olyan nővel kezdj, aki szintén nem akar. Ennyi.
2013. jan. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én annyit,hogy kapcsolatot nem kezdenék veled.Különösebben nem érdekelne,ezt leszámítva.
2013. jan. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
22%
A legtöbben örülnek, mert a libsi propagandának köszönhetően a nők többsége nem akar gyereket, ugyanis akkor nem tudná "megvalósítani önmagát".
2013. jan. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azt, hogy "...legalább gazdag, na nem baj.... lenyelem neki...."
2014. szept. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!