Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lány majdnem mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány majdnem mindig magától feljebb (feljebb való szinten) választ párt?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy bár van sok kivétel is, de legtöbbször azt tapasztalni, hogy a nők mindig felfelé keresnek magukhoz társat. Tehát egy jómódú lány egy még tehetősebb férfit akar magának, egy egyetemet végzett lány is csak legalább főiskolát, vagy egyetemet végett pasival tudná legtöbbször elképzelni az életét. Meg a szép lány, csak a még szebb, körülrajongott fiúkat látják csak meg. Ezzel csak az a gond, hogy a lányok egyre szebbek lesznek az evolúcióban, a férfiak egyre melegebbek és rondábbak. Ezt felmérések támasztják alá. Az is tény, hogy egyre több lány végez felsőoktatásban, de ezzel arányosan egyre kevesebb férfi végez pl főiskolát. Tehát a lányok felfelé igyekeznek, a pasik ezzel legtöbben nem tudják tartani a lépést. Ezzel együtt jóval válogatósabbak is lesznek a lányok és a fiúk többsége, már nem képest azt a szintet megütni, amit a lány megálmodott magának egy fiúval kapcsolatban. De ha egy fiú akar magának gazdagabb, tanultabb, szebb csajt, akkor mindenki fújjol, ledegradálóan becsmérli a fiút. Fordítva meg mindenki bíztatja a lányt. Ettől meg ugye nő a mellény is legtöbb esetben. Persze mint mondtam vannak kivételek is szép számmal, mikor csóró fiú vesz egy gazdagabb lányt, de a tendencia nem ezt mutatja, hogy ők lennének túlsúlyban.
2013. jan. 17. 10:36
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Én úgy halmozok diplomát, hogy én még a régi rendszerben tanultam.. a mostani fiataloknak részvétem, komolyan..
2013. jan. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egy tipikus önbizalom hiányos csóka vagy, aki másra vetíti ki a saját frusztrációit, illetve hiába hoznak fel ellenpéldákat mások, hajtod a tiéd. Így nem is lesz soha senkid!
2013. jan. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, mert egyébként se lesz a külsőm miatt.
2013. jan. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Nem értem azokat akik a külsőre panaszkodnak, nekem sincs jó külsőm mert túlsúlyos vagyok, még is van szép vékony és csinos barátnőm...
2013. jan. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
Túlsúlyos vagy. DE ez a lányokat csak kicsit érdekli. Ha van hozzá egy brutál helyes arcod, tapadnak majd rád, mint lágy a carra.
2013. jan. 17. 20:05
 36/37 A kérdező kommentje:
légy.
2013. jan. 17. 20:05
 37/37 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy helyes vagyok, de nem értem miért kell kibúvókat keresni...
2013. jan. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!