Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lány majdnem mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány majdnem mindig magától feljebb (feljebb való szinten) választ párt?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy bár van sok kivétel is, de legtöbbször azt tapasztalni, hogy a nők mindig felfelé keresnek magukhoz társat. Tehát egy jómódú lány egy még tehetősebb férfit akar magának, egy egyetemet végzett lány is csak legalább főiskolát, vagy egyetemet végett pasival tudná legtöbbször elképzelni az életét. Meg a szép lány, csak a még szebb, körülrajongott fiúkat látják csak meg. Ezzel csak az a gond, hogy a lányok egyre szebbek lesznek az evolúcióban, a férfiak egyre melegebbek és rondábbak. Ezt felmérések támasztják alá. Az is tény, hogy egyre több lány végez felsőoktatásban, de ezzel arányosan egyre kevesebb férfi végez pl főiskolát. Tehát a lányok felfelé igyekeznek, a pasik ezzel legtöbben nem tudják tartani a lépést. Ezzel együtt jóval válogatósabbak is lesznek a lányok és a fiúk többsége, már nem képest azt a szintet megütni, amit a lány megálmodott magának egy fiúval kapcsolatban. De ha egy fiú akar magának gazdagabb, tanultabb, szebb csajt, akkor mindenki fújjol, ledegradálóan becsmérli a fiút. Fordítva meg mindenki bíztatja a lányt. Ettől meg ugye nő a mellény is legtöbb esetben. Persze mint mondtam vannak kivételek is szép számmal, mikor csóró fiú vesz egy gazdagabb lányt, de a tendencia nem ezt mutatja, hogy ők lennének túlsúlyban.
2013. jan. 17. 10:36
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
80%
ez csak olyan régi berögződés, minthogy a férfi legyen magasabb, keressen többet meg ilyenek, de nem törvényszerű.
2013. jan. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
54%
Ja... Igazán feldughatják a büfészakos diplomájukat a teleszilikonozott seggükbe. Attól még életképtelenek maradnak. Tiszt.kiv!
2013. jan. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Igen, mondtam, hogy vannak kilengések más irányba is, de a régi sztereotípiák tulajdonképpen még manapság is eléggé dominánsak.
2013. jan. 17. 10:41
 4/37 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2013. jan. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:

Sokan sajnos igen, az exem pl raktáros egy cégnél és előttem az ügyintéző irodás csajjal akart összejönni de az még ki is röhögte hogy ugyan már mit képzel hol van ő hozzá képest. :( Szegény emiatt nem is nyert nyitni felém mert én is diplomás vagyok. De nagyon elítélem az ilyen megkülönböztetést. Az intelligencia nem egyenesen arányos az iskolai végzettséggel.

Én még mindig nagyon sok olyat látok ahol egyik fél diplomás a másik pedig szakmunkás. Szerintem az ilyen vegyes párok vannak többségben. Vagy mindketten középfokú alkalmazottak. Számomra semmi jelentősége volt gyári szalagmunkás párom és volt diplomás is de állítom előbbi emberileg sokkal többet adott mint a diplomás. Nem ettől függ!

2013. jan. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
Ez jellemző. Én is tudok rá példákat!
2013. jan. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Igen. kedves 2. Tényleg feld..hatnák, de nem teszik, hanem megnő az önbizalmuk és még válogatósabbak lesznek pasik terén. Mert ha ők átbukdácsoltak, akkor elvárják, hogy a pasi is legyen egy tanár (nem bölcsész), mérnök, bankár, orvos, jogász, közgazdász, tűzoltó, rendőrtiszt stb.
2013. jan. 17. 10:43
 8/37 anonim ***** válasza:
Neked ez miért probléma? Nem kellesz senkinek?
2013. jan. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:

"Tényleg feld..hatnák, de nem teszik, hanem megnő az önbizalmuk és még válogatósabbak lesznek pasik terén."


Majd ha már kezdenek öregedni akkor lehetnek válogatósak, vagy ha felcsináltatják magukat aztán gyerekkel a kutyának sem kellenek ha otthagyják őket!

2013. jan. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Az intelligencia tényleg nem egyenesen arányos a diplomával. Van egyik barátomnak (ő szakmunkás) egy főnöke, aki vegyészként végzett, meg még mellette van van jogi, meg fene tudja milyen diplomája is már 37 évesen. De olyan alpári stílusban, modortalanul és összefüggéstelenül beszél , hogy minden embere utálja,butának tartják, csak a lopásnak, csalásnak él. Mégis a nők oda vannak érte.
2013. jan. 17. 10:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!