Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lány majdnem mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány majdnem mindig magától feljebb (feljebb való szinten) választ párt?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy bár van sok kivétel is, de legtöbbször azt tapasztalni, hogy a nők mindig felfelé keresnek magukhoz társat. Tehát egy jómódú lány egy még tehetősebb férfit akar magának, egy egyetemet végzett lány is csak legalább főiskolát, vagy egyetemet végett pasival tudná legtöbbször elképzelni az életét. Meg a szép lány, csak a még szebb, körülrajongott fiúkat látják csak meg. Ezzel csak az a gond, hogy a lányok egyre szebbek lesznek az evolúcióban, a férfiak egyre melegebbek és rondábbak. Ezt felmérések támasztják alá. Az is tény, hogy egyre több lány végez felsőoktatásban, de ezzel arányosan egyre kevesebb férfi végez pl főiskolát. Tehát a lányok felfelé igyekeznek, a pasik ezzel legtöbben nem tudják tartani a lépést. Ezzel együtt jóval válogatósabbak is lesznek a lányok és a fiúk többsége, már nem képest azt a szintet megütni, amit a lány megálmodott magának egy fiúval kapcsolatban. De ha egy fiú akar magának gazdagabb, tanultabb, szebb csajt, akkor mindenki fújjol, ledegradálóan becsmérli a fiút. Fordítva meg mindenki bíztatja a lányt. Ettől meg ugye nő a mellény is legtöbb esetben. Persze mint mondtam vannak kivételek is szép számmal, mikor csóró fiú vesz egy gazdagabb lányt, de a tendencia nem ezt mutatja, hogy ők lennének túlsúlyban.
2013. jan. 17. 10:36
1 2 3 4
 11/37 Patrik24 ***** válasza:
38%

Az egész elméleted ott bukik, hogy ezeknek a lányoknak férfiak a párjaik, akik "feljebb" vannak náluk.

" a lányok egyre szebbek lesznek az evolúcióban, a férfiak egyre melegebbek és rondábbak" - ezt mégis honnan vetted? Ugyanolyan arányban van kevés szép ember férfiak és nők között is.

Az evolúció pedig csak egy elmélet amit nem hangsúlyoznak, de ezer sebből vérzik. (Ezzel nem azt mondom, hogy a hat napos teremtéselmélet az igaz.)

2013. jan. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:

Valahogy engem soha nem izgatott, hogy a kiszemelt hölgy milyen "szinten" van. Ezt én nem kilengésnek nevezném, hanem egy tendenciának, szerencsére az emberek többségénél már kezd agyban véget érni a középkor.

Persze van, aki még abban él... http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2013. jan. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
90%
Most pl nekem nőként hiába van diplomám ha munkát égen földön nem találok akkor a pasim meg hülyére keresi magát egy szakmunkás papirjával. Most akkor ki van magasabb szinten??? Nem én az tuti :(((
2013. jan. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
37%
Igen, főleg ami a külsőt illeti.
2013. jan. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
90%
Én ismerkedtem, aki bejött azzal összejöttem, de nem néztem, hogy ő hol tart az életben hozzám képest.
2013. jan. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyéni sikerességet kellene figyelembe venni és nem végzettségi szintben definiálni. Ha valaki egy kétkezi szakmát művel mondjuk mesterfokon akkor az én szememben sokkal többet ér mint a két diplomás büfészakos aki meg semmihez se ért igazán. Úgyis csak az számít ki mit tudsz mire képes az életben és ez sokszor független a végzettségtől. Vannak nagyon élelmes érettségizettek és vannak nagyon életképtelen diplomások.
2013. jan. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, azért logikus hogy ha egy lánynak van diplomája, érdekli az irodalom, és a művészet, akkor olyan férfiak között keresgél, akikkel az érdeklődési köre egyezik, és olyanokkal is találkozik, mivel köztük mozog. Én pl. imádok olvasni, a legutóbbi exem soha egy könyvet nem olvasott el, így olyan dolgok hiányoznak nála, ami szerintem alapműveltség. De nem is az a baj, hanem ezáltal nem igazán volt közös témánk, és hát sajnos én is sokszor úgy éreztem hogy tök hülye. Az is kellemetlen amikor egy fiút minden alkalommal meg kell hívni ha megyünk valahova, vagy ha látni akarom fizetnem kel a buszjegyét hogy el tudjon jönni. De a férfinek is sokszor kellemetlen, ha a barátnőjének van, neki meg nincs. Sok vita okozója lehet, itt is rengeteg olyan kérdés van, amiből az derül ki hogy a férfi alárendeltnek érzi magát a kapcsolatban, ha a felesége/ barátnője szellemileg vagy anyagilag magasabb szinten áll, és vagy agresszív, vagy rosszkedvű, boldogtalan. ÉS én azt figyeltem meg hogy sok pasas olyan lányt keres, aki mellett okosnak tűnik, vagy nem is tudom hogy mondjam. Olyan nőket akik kis buták, és egy kicsit alárendeltek, felnéznek rájuk, irányíthatóak. És az ilyen nők, pedig oltalmazót keresnek, aki erősebb, okosabb jobb náluk. A maradék nő olyat keres aki egyszerre szerető, és barát. A barátság is a kölcsönös egyetértésen, érdeklődésen alapszik. Ha a fiúnak még érettségije sincs, bár lehet okos, de nem valószínű ugye (tisztelet a kivételnek). Nincs téma, és nincs közös jövőterv, ha a nő azt tervezi hogy esküvő után külföldön lesz orvos, a férfi meg azt hogy visszamegy a gyárba a szülőfalujában. (semmi bajom a gyári munkásokkal ez csak egy példa)
2013. jan. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:

Félek is, hogy a szakmunkás párom elhagy mert ő törekvő, ambiciózus sikeres abban amit csinál én meg egy csóró munkanélküli vagyok. Sehol sem tartok hozzá képest, diploma ide vagy oda..

De remélem ő sem ezt nézi....

Viszont a szülei annál inkább "Ejj kicsi fiam, jobbat érdemelsz te ennél a szerencsétlen lánynál látod még állása sincs hiába szép meg hiába van papirja abból nem lehet megélni"

2013. jan. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

Eddigi barátaimnál sosem volt döntő szempont, hogy milyen szinten élnek. Ha tetszett és szerettem, akkor tőlem akár gyári munkás is lehetett volna. Legyen intelligens, ez egyértelmű, de ha nálam sokkal okosabb lenne, akkor én érezném magam butának, és a kisebbségi érzéseim miatt úgyis bukna a kapcsolat. A pénzhez meg úgy állok hozzá, hogy az első barátaimmal mindig közösen fizettük a dolgokat, úgy tűnt természetesnek. A legutóbbi barátom pedig mindig meghívott, fizette az ételt - italt, ha együtt voltunk valahol, és zavarban voltam, nem akartam elfogadni, nem akartam, hogy mindig rám költse a pénzét.


Összességében az előző válaszolóval egyet kell értenem, nagyjából azonos szinten, érdeklődési körben mozgó emberek között lehet a legjobb a harmónia. Problémás lehet, ha az egyik sokkal okosabb vagy szebb a másiknál.

Szép lánynak tartanak, sokszor mondják, hogy megkaphatok bárkit. Mégis volt már rá példa, hogy alacsonyabb rendűnek éreztem magam egy nagyon helyes, okos, kiváló sportoló, pénzesebb családban felnőtt srác mellett...


19/L

2013. jan. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Hát ha ez igaz akkor nekem max. a putris cigány csajoknál lehetne esélyem... (mer' csak azok vannak alacsonyabb rétegekben, mint én)
2013. jan. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!