Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért érzem mindig azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem mindig azt, hogy nem sikerült elég jól a randi?

Figyelt kérdés

Pasi vagyok egyébként.

Minden randi után az az érzésem, hogy hiába nevettünk sokat, beszélgettünk jót, és éreztük jól magunkat, nem volt elég jó. Kiragadok pár olyan pillanatot, hogy jaj egyszer mindketten 10 másodpercig csendben voltunk, vagy úristen, ezen a viccemen nem is nevetett, és már egyből úgy érzem, biztos nem akar másodszor látni a csaj.


2012. dec. 9. 11:03
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóképpen érzek, bármilyen esemény után - még akkor is, ha közben és közvetlenül utána nagyon jól éreztem magam - megtalálom azokat a pontokat, amik nem sikerültek tökéletesen, és csak ezek járnak a fejemben, ami aztán rendesen lenullázza az önbizalmamat. Nekem az vált be, hogy később finoman visszautalok ezekre a dolgokra, legalábbis azokra, amikre feltűnés nélkül lehet, és meghallgatom a másik fél véleményét. Nagyon gyakran tapasztalom, hogy ugyanaz a helyzet számára nem is volt megjegyzésre méltó, vagy fel sem tűnt neki. Sőt, olyan is volt már, hogy később ő kért bocsánatot, mert szerinte nem én hibáztam, hanem ő. (Igaz, ettől aztán megint rosszul éreztem magam.) De többnyire azért bejön a módszer.
2012. dec. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!