Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A tegnapi jól sikerült randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tegnapi jól sikerült randi után ma ne keressem fel a lányt hogy (pozitív módon) izguljon, ugye? 19F

Figyelt kérdés
Azt javasoltak nekem, randi után másnap ne keressem fel a lányt, hagy álmodozzon róla milyen is volt (19L a csaj)
2012. jún. 30. 09:36
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg keresd fel mert tuti nagyon izgul hogy fogod e még hivni és ha nem hivod azt fogja hinni valamit elszurt. Szerintem örülni fog ha hivod föleg ha jól sikerült a randi :)
2012. jún. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
75%
ez hülyeség... igenis keresd meg. én teljesen magamba zuhannék, ha a srác másnap nem keresne, pedig én jónak éreztem a randit.
2012. jún. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Keressd fel, mert ha nem, ezzel lehet, hogy elindítassz egy "húzzuk egymás agyát büszkeségből" láncot, szerintem fő a korrektség, a túl sok játszadozásnak rossz vége is lehet. Ha jól sikerült, akkor már úgyis nyert ügyed van. Azért mondjuk várhatsz délutánig- estig. Hajrá! :)

20/L

2012. jún. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hivd fel, beszeljetek meg következö talit. Vagy küldj neki sms-t hogy jol erezted magad vele, jo lenne megismetelni.
2012. jún. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
muszáj megkeresned mert azt fogja hinni hogy nem akarsz tőle semmit és lehet hogy talál mást még ma.....
2012. jún. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor szerintetek SMS, telefon hívás vagy internet üzenet legyen? ám a következő tali idejét mar meg is beszéltük, még tegnap a randin
2012. jún. 30. 09:58
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
SMS szerintem.. csak egy aranyos üzenet, hogy tegnap jó volt beszélgetni vele, nem kell nagy extra, ha úgyis meg van beszélve a randi :)
2012. jún. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Bírom ezeket a népi mendemondákat:D Írj neki egy smst. Ha bejöttetek egymásnak, akkor még dob a renomédon ha keresed másnap este. Akár igen, akár nem, nem lesz jobban odáig ha húzod az agyát. Nekem nagyon rossz élmény lenne ha egy jó randi után nem írna a srác, hogy jól érezte magát. Azt gondolnám kevésbé érdeklem mint amennyire ő engem. Ami nem jó indítás.
2012. jún. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
szerintem mindenképp keresd. Ha úgy érzed, hogy jól sikerült a randi, és ő is élvezte, jól elvoltatok, és valóban szeretnél folytatást, és úgy érzed, hogy a lány is, akkor mindenképp keresd. Írj neki egy kedves smst, vagy facebookon egy hosszabb üzit:) És beszéljétek meg a következő randit, hogy hová mentek, meg ilyeneket. Engem tutira zavarna, hogyha egy jól sikerült randi után nem keres a pasi másnap, akkor úgy venném, hogy nem is akar semmit, hiába sikerült jól a randi. Tehát vigyázz! 20/L
2012. jún. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Annak se higgy, aki azt írja, legyél bunkó.

Tuti pattintás lesz a vége!

2012. jún. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!