Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A tegnapi jól sikerült randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tegnapi jól sikerült randi után ma ne keressem fel a lányt hogy (pozitív módon) izguljon, ugye? 19F

Figyelt kérdés
Azt javasoltak nekem, randi után másnap ne keressem fel a lányt, hagy álmodozzon róla milyen is volt (19L a csaj)
2012. jún. 30. 09:36
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Azért szerintem elég szégyen, hogy azt teszed, amit más mond, ha nem írtad volna ki a kérdést, akkor most fuccs lett volna a további randi, meg egyéb...
2012. júl. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

11:37


Csupán tanácsot kértem, gondoltam lehet feltenni szerelmi ügyi kérdéseket ezen az oldalon az emberek felé.

2012. júl. 1. 12:06
 23/30 anonim válasza:

Első randi és te szerelmi ügyként tekinted és 19 vagy ?Ne idegesíts :D Ráadásul ilyen módon feltenni egy kérdést hogy hogy izguljon fel... hát rád se hogy nem fog egy értelmes lány felizgulni , bírom az ilyen embereket akik itt élik az életüket és mindent apró sz.rt kitesznek kérdésnek:D Lehet rosszindulatú vagyok de Lúzer kategóriába sorollak, legyél már kicsit életképesebb, komoly ezt látni h jaj most fbn írjak v sms v hívjam hát beszarok :D nem 14 vagy már.. akkor egy szót se szólnék

Ez a "azt javasoltak" dolog hát aki ezt mondta se lehet nagy csajozó varánusz , nem adok sok % a a szerelemre bocs :D

FOGADJUNK INNEN ISMERED :D akkor még cinkebb lenne a kérdésed, dögöljek meg tuti innen kapartad :D

2012. júl. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

11:59


Nem hinném hogy szükségem van a rosszindulatú és negatív kommentedre :)

2012. júl. 2. 12:35
 25/30 anonim ***** válasza:

23-as, 11:59!


Te milyen felizgulásról beszélsz? Ilyenről szó sem esett:D

Azt a kurv@:D Néha elcsodálkozom azon, hogy elvileg ugyanazt a nyelvet beszéljük, és sok-sok ember még sincs tisztában a szavak jelentésével. Látsz, nézel, olvasol, és nem érted, hogy mit. Nyugi, nem vagy egyedül, vannak még így sokan. Ezen az oldalon hemzsegnek.

2012. júl. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
48%

Felizgul alatt én se azt értettem hogy beindul de ne zavarjon... az a gáz h ilyen apróságba belekötsz:) tök lényegtelen h izgul vagy felizgul kinemsz.rja le ?kára hogy a lényeget nem látod csak ezt a hülyeséget :D ne aggódj nem vagy egyedül.. sok buta ember van :D nem fontos momentum.Esetleg másképp kelet volna megfogalmaznia kitett kérdést...

Am meg kérdező nem kaptam választ , mondtam fogadjunk innen ismered ,reakció ? semmi ? hát okés:D (kiemelem a kedves kommentelő miatt )IZGAT a válasz :D de mindegy is hazudni am is lehet

2012. júl. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:

Örülök, hogy fölkerested a leányt:)))

Amúgy csak egy kérdés: véletlenül nem interneten találkoztatok, és legfőképp itt? Csak egy kérdés, kíváncsi vagyok, hátha tudok Neked tanácsot adni:) Már remélem elképzelted, hogy második randevún hova viszed, hiszen az időpontot megbeszéltétek. Ha még nincs konkrét ötleted/tipped, akkor nyugodtan írj üzenetet, segítek, nehogy elrontsd a második találkát. Rengeteg tapasztalatom van a környezetemből, amikor a fiúk úgy gondolják, hogy az első randi nagyon jól ment, a lány is élvezte, jól érezte magát, éppen ezért a másodiknak nem kell különlegesnek lennie, sőt csak találkozunk, és alakul->ebből általában 2 óra szenvedés következne, de hirtelen valamelyikőjüknek dolga lesz. Szóval nyugodtan írj:) És sok sikert!!! Azért azt remélem, hogy nem csókoltad meg első ranin!!!(?) 19/L

2012. júl. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Felizgulni meg izgulni baromira nem ugyanaz, észkombájn. Tanulj meg magyarul, és utána oszd az észt nagy pofával! Az meg, hogy szerinted buta vagyok?:D Hát pont a te szádból ez nem fog meghatni;)

A kötözködést meg te kezdted itt. Menj haza Tahófalvára, öreg.

2012. júl. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:

Az hogy buta agy nem kétséges de mindegy , felizgulni izgulni ugyanazt értettem alatta, azt hogy pozitív érdeklődést, nyilván nem d.gásra gondoltam, max aki itt él mint te gondolt arra , gondoltam a magad faja senkinek egyértelmű, kötekedni te kezdtél én kritikát mondtam ennyi az egész, és a leglényegtelenebb dologba te kötöttél bele :) a 0 eszeddel de nekem aztán mindegy :)ien nyomi srácnak tök8 nem aki 19 évesen élete első randiját kiírja elég fail...

A "szakmában" veteránnak számítok ja :) hozzád képest 120 éves vagyok közbe am meg 20 :)"öreg".

Attól meg h negatív vagyok elég reális igazságos az h "nyersen "az már csak részlet kérdése

a kérdezővel együtt:) véleményt mondtam és igazam is van 1 félre érthető szó miatt ne csinálj petepatét, amibe te is fejet bólintasz (szerintem) az h idiótán van megírva a kérdés értelmes ember ezt írta volna ki KB..


A tegnapi jól sikerült randi után ma ne keressem fel a lányt hogy érdekeltséget keltsek ? ugye? 19F

kb iesmi de izgul szó pf amatőr 14éves szóhasználat

2012. júl. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Remélem a második randin már túl vagytok, főleg ha már azt is megbeszéltétek, mert ugye tudod, hogy egy héten belül azt is meg kell ejteni az elsőhöz viszonyítva. S ha van eszed, akkor fagyizni viszed valami légkondis helyre:) És rendelsz neki egy hatalmas fagyikelyhet:DD
2012. júl. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!