Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hová vigyem el a lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová vigyem el a lányt?

Figyelt kérdés

Nem rég ismertem meg egy lányt (1-2 évvel idősebb) akivel nagyon jól elvagyunk. Napi szinten találkozunk többed magunkkal. Gyakorlatilag bejövünk egymásnak. A kérdés hogy hová vigyem el, ahol csak mi ketten vagyunk és jól tudjuk érezni magunkat. Eddig nem sok barátnőm volt, és nem is olyan komolyak. A nagy gond az velem hogy nagyon fukar, kapzsi vagyok magammal és általában másokkal is. Pedig nem mondanám magunkat túl szegénynek, inkább olyan sváb mentalitásom van :) Ha pénzt kell valakire költenem akkor egyszerüen nem akarok. Hozzá teszem nem vagyok "zsidó" származású :) Tehát ti hova vinnétek el ilyen korban lévő lányt és mit fizetnétek neki, hol kell azt mondanom, hogy "hagyd, meghívtalak vagy ilyesmi". Egyáltalán illik egy randin nem fizetned a lány költségeit?


A válaszokat kösz előre is! (tapasztaltak írjanak :D)


18/F



2012. jún. 29. 23:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vidd el piknikezni egy parkba te vidd a pokrócot ő csinál szendvicseket vagy fordítva máris nem kell fizetni semmit és tudtok beszélgetni stb :)
2012. jún. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
teaház...esetleg bérelhetsz egy vizipipát...
2012. jún. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Piknik nem jó, vizipipa nyáron meg nem olyan jó. Strand az nagy hülyeség? Csak ott meg belépő, gondolom kaját is kéne venni. A lényeg, hogy 1k-nál nem kerüljön többe :D Nem tudom csak én vagyok ilyen elmebeteg, hogy így fogom fel a dolgokat? Mert már szinte úgy gondolok a csajra mint egy rossz befektetésre. Mert ha szakítunk akkor meg mennyi pénzt költöttem rá, úgy mond a semmiért.
2012. jún. 29. 23:54
 4/12 anonim ***** válasza:

Azért nem a semmiért mert gondolom te is jól érzed magad addig :)

Ink úgy fogd fel h a te kedved jó lesz ha vele vagy tehát magadra költesz :D

2012. jún. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Miért nem jó a piknik? Strand az rohadt jó ötlet csak az sokkal drágább lesz mint 1k..:) De amúgy nem halsz bele ha többet költesz egy kicsit...
2012. jún. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem biztos nem kellenél ilyen mentalitással.
2012. jún. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem akarsz egy ezresnél többet költeni? És ha esetleg vennél neki egy bonbon-t? az ezrestől kezdődik, és ha már arra nem veszed a fáradtságot és a pénzt hogy a szerelmednek vegyél egy nyomorult csomag bonbon-t, akkor szerintem sokat ne várj..
2012. jún. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Fáradtsággal nincs gond, egyszerűen a pénzt nehéz kiadnom a kezemből. De ilyen vagyok magammal is sajnos. Meg azért annyira ismerem a magyar lányokat, hogy elég pénzéhesek, de nagyon. Nem tudom ki neveli őket de ez biztos, hogy ha sok pénzed van akkor csak úgy tapadnak :) Ezt tapasztaltam én....
2012. júl. 1. 00:30
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát ok én ezt eddig nem vettem észre magamon .. de jó hogy tájékoztatsz róla:D
2012. júl. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 karcsi22 válasza:
Szerintem ilyen hozza allassal ne is hivd el sehova azt a szerencsetlent, meg a vegen o lessz zavarban hogy rakoltottel 1000 forintot ....
2012. júl. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!