Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova vigyem a lányt ha egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova vigyem a lányt ha egyszer, találkozok vele?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó hogy valószínű találkozni fogok egy lánnyal nyáron ,de ez még nem biztos. És ha találkozok vele, akkor hova vigyem el, milyen programot csináljak, meg ti mit tanácsoltok/ajánlotok.. Légyszi normális válaszokat. Köszi. 18f
2012. máj. 21. 12:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetnéd pl h mihez lenne kedve. Szerintem beülhettek valami cukrászdába, mert marha meleg lesz.
2012. máj. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Aham. Értem. Én arra gondoltam még pl hogy beülünk egy moziba, utána meg valami gyorsétterembe(kínai,stb).. Ez nem jó ötlet?
2012. máj. 21. 12:58
 3/19 anonim ***** válasza:

Jól sejtem, hogy netről ismeritek egymást, és nem egy helyen laktok?


Séta, megmutatod a várost/falut, ahol élsz. Közben fagyi. Vagy akár kezdhettek egy cukrászdában fagyival, ülve jobban tudtok egymásra figyelni, és utána séta.

Megmutatnám neki a városom nevezetességeit, ez egyben témát is ad, de séta közben bármiről lehet beszélgetni.

(Ha egy városban laktok, a séta/fagyi persze akkor is jó.)


Közben persze megkérdezheted, hogy neki mihez lenne kedve. Ha tudsz rá pénzt költeni, esetleg elmehettek bowlingozni, biliárdozni. Ha sportos, biciklizhettek is a környéken (ha pl. van egy lánytesód, aki kölcsönadja a bicaját).


Rossz idő esetén valahova beülni (cukrászda, teázó, kávézó), vagy az említett bowling/biliárd, ha nem akarsz pénzt költeni akkor esetleg pláza, bár az nem éppen jó hely randira...


Mi az első találkozásunkkor csak egy tó mellett ültünk/sétáltunk órákig, és beszélgettünk... szép hely volt, de nem az volt a lényeg, hol vagyunk, hanem hogy ismerkedjünk.

2012. máj. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Moziban nem lehet beszélgetni, ismerkedni, első randinak szerintem nagyon rossz:)

Nekem egyszer második randi volt, és a mozi vonzza magával, hogy legalább akezét megfogod, ami nekem viszont gyorsss volt úgy hogy nem is ismertem azelőtt.

2012. máj. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

A mozi sem rossz ötlet, de én ha először találkozom valakivel, akkor inkább rá vagyok kíváncsi, és nem egy filmre, miközben ő a sötétben ül mellettem. Utána a gyorsétterem jó, de ott feltételezem nem töltenétek túl sok időt.

A mozit akkor választanám, ha a nap nagy részét együtt töltitek, és mellette jut idő másra is. Akkor jó.

2012. máj. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 perfectlie ***** válasza:
jó ötlet mind a kettő,de gondolom ha már most tudod,hogy nyáron találkozni fogtok(legalábbis reméled) akkor legalább egy fél napos program lesz.Szóval délután inkább séta,ha BP-n laksz akkor feneketlen tó vagy Duna part,előtte egy fagyi amit ott megesztek útközben aztán mozi,egyetek ott egy kis káros mozikaját arra pedig jól fog esni film után ha beültök valahova 1-2 italra(neki koktél mindenképp a szép nyári időben)és lehetőleg kiülös,hangulatos helyre.Aztán ha minden jól megy akkor az este további része nálad folytatódik.
2012. máj. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Enni meg nem jó ötlet, zavarba hozod a lányt, a legtöbben nem szívesen ennének igazán randin, kivéve valami sütit vagy fagyit, amit lehet szépen, lassan is enni.
2012. máj. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Hmm, 7-es nem mond hülyeséget, nem biztos, hogy én az első randin szeretnék arra figyelni, hogy nem folyik-e ki a számból a hamburger, meg nem lettem-e ketchupos. De persze egy legalább fél napos programnál enni is kell valamit. Szerintem mindenképpen olyat kajáljatok (süti, fagyi...) ami közben beszélgetni is lehet.
2012. máj. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Utolsónak igaza van. Én annyira ideges tudok lenni, hogy a kés is kiesne a kezemből. :)


23/N

2012. máj. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Oks, akkor valami cukrászda lesz, meg sétálgatunk,leülünk ha meg nem ő jön hozzám hanem én megyek hozzá akkor meg ő vezet engem:D Nem Bp.-en lakom hanem egy nagyon kicsit távolabb tőle de itt is van Duna part meg ilyen park szerűség,központ,stb tehát meglehet oldani. Hát ha tényleg találkozok majd vele, akkor izgulni fogok de csak túl leszek rajta.. :) Mondjuk így a mozit azt én se csípném abba a szituban annyira, mert úgy sem tudnék a filmre koncentrálni.:D Egyébként nem tudom melyik válaszadó mondta most, jól sejted, a netről ismerkedünk, d emár beszéltem vele mikrofonon is, igaz mondjuk már 1hónapja beszélgetünk,meg stb,:D
2012. máj. 21. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!