Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova vigyem a lányt ha egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova vigyem a lányt ha egyszer, találkozok vele?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó hogy valószínű találkozni fogok egy lánnyal nyáron ,de ez még nem biztos. És ha találkozok vele, akkor hova vigyem el, milyen programot csináljak, meg ti mit tanácsoltok/ajánlotok.. Légyszi normális válaszokat. Köszi. 18f
2012. máj. 21. 12:48
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

# 8/10 ma 13:08: Ez igaz :D:D:


13:11: Hát nekem mondod? :D Én amúgy is egy visszahúzódó tipus vagyok, szerintem a víz fog szakadni rólam :)

2012. máj. 21. 13:14
 12/19 anonim ***** válasza:

A netes ismerkedés egyik előnye (én is így ismertem meg a barátomat), hogy mire eljuttok a találkozásig, már valamennyire ismeritek egymást, és tudod, milyen témákról tudtok jól beszélni, miket szeret csinálni - szeret-e sétálni, milyen kajáldákat szeret, jobban örülne-e egy Duna-parti sétának, vagy egy kávézónak.

Addig akár finoman rá is kérdezhetsz az ilyesmikre, próbáld meg kitalálni, mi tetszene neki. Ha nála találkoztok, akkor kicsit könnyebb dolgod van, ő irányít, hogy hova menjetek, viszont akkor is legyen pár ötleted, hova mennél szívesen (ha esetleg rákérdez).


Tudom, könnyű azt mondani, hogy ne izgulj, de ha már egy hónapja beszéltek, és a mikrofon is előkerült, akkor bizonyára érdekled a lányt. :) Csak természetesen, legyél kedves, udvarias, ha neten tudsz vele jókat beszéletni, élőben is menni fog. Sok sikert! :)

2012. máj. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
13:27: Hát figyu. Először beszéltünk mikrofonon és nem volt olyan gáz elsőre. Én rettegtem meg már vörösödött a fejem, de nem volt olyan gáz. Régen beszéltem szintén egy lánnyal mikin de az full gáz volt, szinte hallgattunk mint a sír. Vele meg tudtam elsőre igaz nem komoly de így átlag dolgokról beszélni, és már nem izzadtam le csak az elején. :D Mikor megkérdeztem ahol beszélek vele, nem mikin hanem szövegesbe akkor azt mondja h sétálni, elmenni valahova beülni kajálni,stb.. Mert nem tudom eldönteni h érted ha "csak" egy cukrászdába viszem el nehogy azt higgye h spórolok ha meg kínaiba, vagy ilyesmibe akkor nehogy ciki legyen neki, h ott eszünk elsőre meg stb. Tehát ez a nehéz. Főleg úgy hogy én nem bírok gyorsan enni egyéb okok miatt hanem iszonyat lassan. tehát pl egy nagy adag kaja kb 45-50perc. És nem hiszem h addig tudom lökni folyamatosan ő is meg én is a rizsát:D De akkor majd valahogy megoldom ezt. :) És még azt kérdezném ha ő se ilyen tipus h visszahúzódó mert nem azt vettemészre ahogy finoman rákérdeztem h meddig szabad úgymondd az első randin elmenni ha ő is akarja. Tehát pl gondolok a : ölelés,átkarolás,netán a csók,stb.. Mert rákérdeztem és nem ez a 1 évig váró tipus.
2012. máj. 21. 13:35
 14/19 anonim ***** válasza:

Szerintem élőben könnyebb lesz beszélgetni, mint mikrofonon. Legalábbis magamból kiindulva. Én is visszahúzódó típus vagyok, de írásban tök jól elchatelek bárkivel, élőben már azért izgulok nagyon, de ott is megy, telefonon viszont (ami ugye olyan mint a mikrofon) sokszor leblokkolok :D :D

2 éve vagyok együtt a barátommal, de még mindig tök izgulok, ha telefonon kell vele beszélnem... nem tudom miért. :D (Élőben semmi probléma a kommunikációval.) Talán mert ott (telefon, mikrofon) muszáj, kell valamit mondani, ott kínos a csend. Élőben viszont nem feltétlenül, és ott sokat segít a testbeszéd, érintések.


Azt szerintem majd a helyzet közben tudod kideríteni, hogy meddig mehetsz el. Az elején még ne legyen érintés (arca puszival üdvözöld), de ha jól kijöttök, jól érzitek magatokat, és élőben is bejön a lány, akkor séta közben nyugodtan megfoghatod a kezét. Ha ezt korainak tartja, úgyis szól. Ha a kézfogás már megy, és utána is tök jól elvagytok, akkor átkarolhatod, ölelheted.

A csók kicsit nehezebb kérdés, én alapból a legelső randin azt még nem feltétlenül tartanám jó ötletnek, de ez is teljesen helyzetfüggő. Ha nagyon egymásra hangolódtatok, nagyon bejöttök egymásnak, akkor simán mehet. Meg attól is függ, hogy legközelebb mikor fogtok találkozni. Ha hamar, akkor én lehet hogy a csókkal várnék a 2-3. randiig, de ha csak ritkán tudtok találkozni, akkor már az elsőn mehet, hogy lássa, tényleg akarsz tőle valamit.

2012. máj. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, szabad tudni, hogy a lány hány éves, és milyen messze laktok?
2012. máj. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

ma 13:49: Okés akkor ezt megfogadom


13:50: Hát 19 és kb olyan 80km.

2012. máj. 21. 14:05
 17/19 anonim ***** válasza:

19 éves, akkor már tényleg lehet vele gyorsabban haladni. Főleg ha már volt korábban barátja, ezt nem tudhatom. A lényeg, hogy neked is jó legyen a tempó és a lány se érezze magát kellemetlenül, ezt úgyis észre lehet rajta venni.


80 km nem olyan gáz, viszonylag gyakran meg lehet oldani a találkozást, főleg nyáron, használjátok ki! ;)

2012. máj. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 perfectlie ***** válasza:
A mozit azért ne sztornózd le egyből,tudom,sokak szerint nem jó első randira,de hidd el nem sok romantikusabb dolog van annál,hogy hiába ültetek be egy filmre és fizettetek érte mégis csak egymást bámuljátok buta vigyorral:)Elég egyértelműen ki tud rajzolódni ki mit akar a másiktól.
2012. máj. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Oks,köszi a válaszokat. És akkor majd elválik mi lesz,hogy lesz,stb. :D Remélem találkozok vele de nem kiabálok el semmit. ;)Mert megkérdeztem,hogy nyáron ha úgy alakul tudunk-e talizni. Azt mondja persze. Egyébként volt barátja ,ja.
2012. máj. 21. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!