Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A tegnapi jól sikerült randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tegnapi jól sikerült randi után ma ne keressem fel a lányt hogy (pozitív módon) izguljon, ugye? 19F

Figyelt kérdés
Azt javasoltak nekem, randi után másnap ne keressem fel a lányt, hagy álmodozzon róla milyen is volt (19L a csaj)
2012. jún. 30. 09:36
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Keresd meg.

Nőként tudom, hogy már a sírás kerülgetne, hogy nem keres.

2012. jún. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Ne égess már... mert a végén NEM lesz több randi:O

Amúgy az a minimum, hogy még aznap felhívod, feltéve ha ő is jól érezte magát. De ezt mondjuk a lánytól kellene megkérdezni. Ha tegnap volt a randevú, már rég keresnekd kellett volna, szerintem már másnak a hívását várja, nem akarlak elkeseríteni. És ezt a hülyeséget honnan szedted, hogy ne keresd fel, had álmodozzon???? Ilyent még nem pipáltam, hogy mire nem képesek az emberek.

2012. jún. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele most Facebookon fél órat és örült neki
2012. jún. 30. 13:27
 14/30 anonim ***** válasza:

Nekem is tanácsolták, hogy egy napot várjak a jól sikerült randi után, mielőtt megkeresem. A vége az lett, hogy a második randi nagyon-nagyon nehezen jött össze, mert többször is hihető, de szerintem "mondvacsinált" indokkal elhalasztotta egy későbbi, és még későbbi időpontra. Második randi után már nem vártam egy napot, hanem még az éjszaka közepén küldtem neki egy sms-t, hogy reggel az első gondolata legyek, azáltal, hogy az üzenetemet olvassa. Reggel nyolckor válaszolt, amint felébredt.


Ha jó volt a randi, ne húzd az agyát, rosszul esik nekik. Mesélte a lány, hogy a szolgáltató több sms-t is küldött neki az első randi utáni nap (nyereményjátékok, akciók, stb), szaladt a telefonhoz, úgy, hogy a lábát is beverte az ágy sarkába, de csak egy rendszerüzenetek voltak, eléggé lelombozták :D. Mivel kicsit bosszúálló típus (minden lány az :D), és tudni akarta, mennyire gondolom komolyan, visszakaptam kamatostól, és próbára tett, vállalva azt, hogy elveszít... 2 évet voltunk utána együtt.

2012. jún. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal jobb lett volna, ha írsz neki egy smst, minthogy facebookon beszélsz vele.... lehet csak válaszolt a kérdésidre, és még mindig az smsre vár, meet valljuk be a facebook nem a legjobb erre. pl egy kedves 4soros verses sms töb ennél sokkal
2012. jún. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

14:00


Az igazat megvallva igen, csak valaszolt a kérdéseimre... Egyébként tudja rólam, hogy néha szoktam írni verseket. Most akkor írjak neki SMS t is?

2012. jún. 30. 14:07
 17/30 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg hívjam fel este, ezzel pótolva a Facebookos hülye ötletem?
2012. jún. 30. 14:20
 18/30 anonim ***** válasza:

szerintem írj smst, az megmarad neki, vissza tudja olvasni:)) és beszéljetek továbbra is facebookon.

14:00 vagyok

2012. jún. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Most hívtam fel telefonon, nagyon boldog volt és minden jól alakult, megköszönte figyelmességem! ^^ Szóval minden rendben
2012. jún. 30. 20:39
 20/30 anonim ***** válasza:
Ez meleg volt öcsém, majdnem elcseszted:D Hála a haverjaidnak:D
2012. jún. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!