Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Netes szerelem. Sikerült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes szerelem. Sikerült valakinek?

Figyelt kérdés
Megismertem neten egy fiút,nagyon jóba lettünk,és most készülünk randira(kb 2 éve írogatunk egymásnak,eddig csak a telefonos beszélgetésig jutottunk) arra lennék kíváncsi,hogy létezik/létezhete így szerelem?Indulhat így szerintetek egy kapcsolat?

2012. okt. 17. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Simán. Nincs megkötve, hogy hogyan legyünk szerelmesek. A disco is egy bizonyos korszaktól létezik és mégis apád meg anyád ott ismerkedtek. Ott ismerkedsz ahol akarsz. Sok sikert hozzá!
2012. okt. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ritka esetekben igen, létezhet. Nekem van jó netes ismerettségem, találkozunk is, de össze nem jöttünk... van barátja...

F17

2012. okt. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Működhet...miért ne? pláne ha 2 éve irogattok egymásnak, azalatt az idő alatt tényleg jól megismerhetted. Lehetne azzal jönni, hogy az net, és nem személyes, stb, de személyesen ugyanúgy hazudozhatnak, átvághatnak, mint neten...ráadásul ha nagyon összemelegedtetek 2 éve, meg telefonálgattatok is, szerintem simán komolyan godnolja ő is.
2012. okt. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

figyelj vagy sikerül vagy nem! pár példa:

Tesóm neten ismerte meg a barátnőjét 1,5 éve vannak együtt.

Barátnőm a barátját neten ismerte meg 3 éve vannak együtt.

Nagybátyám a nagynénémet neten ismerte meg, 4 éve vannak együtt, 2 éve házasodtak össze, és van egy fél éves kisfiuk.


Nekem meg eddig nem jött össze :)

2012. okt. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze, ha mindketten akarjátok :)
2012. okt. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi is neten ismerkedtünk meg, van köztünk úgy kb 250 km, de már 6 éve tart és nagyon szeretjük egymást. Hamarosan össze is tudunk költözni ha minden jól megy. :) Működhet.
2012. okt. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha már két éve írogattok egymásnak, akkor jobb minél előbb találkozni.

Nekem két unokaöcsém is tartós kapcsolatot talált a neten keresztül és ismerőseim között is többen vannak, akiknek sikerült. Az internet a lehetőségek tárháza, de az is szükséges, hogy mindkét fél hajlandó legyen vállalni egy kis fáradtságot a szerelemért. Kezdetben macerás az utazgatás, de ha a komoly a kapcsolat, úgyis összeköltözés lesz belőle.

Azért nem árt óvatosnak lenni, mert mint mindenhol, itt is sok a csaló, aki másnak mutatja magát, mint amilyen valójában.

Remélem, hogy jól sikerül a találkozás.

2012. okt. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem. Eddig ahány srácot megismertem neten, senkivel nem lett senki, méghozzá olyan okok miatt, hogy: élőben nem tetszett, élőben nem volt annyira jófej, mint a neten, élőben semmit nem éreztem, amikor találkoztam vele, és nem hiányzott a randi után.

Szóval ezek után nem meglepő, hogy nem hiszek a netszerelemben, kizárólag olyanba tudok beleszeretni, akivel személyesen találkozom először és szemtől-szembe beszélgetünk, nem az interneten.

2012. nov. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!