Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért érzem mindig azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem mindig azt, hogy nem sikerült elég jól a randi?

Figyelt kérdés

Pasi vagyok egyébként.

Minden randi után az az érzésem, hogy hiába nevettünk sokat, beszélgettünk jót, és éreztük jól magunkat, nem volt elég jó. Kiragadok pár olyan pillanatot, hogy jaj egyszer mindketten 10 másodpercig csendben voltunk, vagy úristen, ezen a viccemen nem is nevetett, és már egyből úgy érzem, biztos nem akar másodszor látni a csaj.


2012. dec. 9. 11:03
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
A másik gond, hogy már annyira régen volt nőm, hogy az agyamban elvesztette ez az egész a realitását. Logikusan nyilván tudom, hogy simán lehetne valakim, tudat alatt viszont kb a lottó ötössel egy kategóriában szerepel nálam, hogy összejön végre egy olyan csaj, amilyenre vágyom. Így aztán volt rá példa, hogy én magam nem kerestem többet a lányt, mert lebeszéltem magam, hogy áá igazából nem is érdeklem, nem tetszem neki, stb.
2012. dec. 9. 11:52
 12/21 anonim ***** válasza:
Ne vedd rossz néven, de nehéz eset vagy:D:D
2012. dec. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Nem veszem, én is tudom :D De nagyon szeretném ha végre rendezhetném ezt a részét az életemnek. Ha összejönne egy kapcsolat, akkor elmúlna ez a görcsösség bennem.
2012. dec. 9. 11:57
 14/21 anonim ***** válasza:
Az a gond, (ami valójában nem is gond, csak neked tűnik annak), hogy a dolog fordítva működik. Majd ha magadban kiegyensúlyozott leszel és nem a kapcsolattól várod a boldogságot, akkor majd a randin magadat adod és majd akkor összejön a kapcsolat, de addig amíg belsőleg nem vagy rendben, csak egy hasonló emberrel sikerülne a kapcsolat, ami valljuk be nem lenne jó.
2012. dec. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"nem a kapcsolattól várod a boldogságot" de ha ettől sem akkor mitől? Nagyon sok boldogságot okozó dolog nincs és annak többsége is csak pár órára dobja fel az embert - vagy illegális.


Én úgy vagyok vele, ha ez sem okoz boldogságot akkor tényleg semmi. És akkor tényleg reménytelen ez az "Élet"-nek titulált szenvedés.

2012. dec. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

De nekem csak ez hiányzik az életemből, minden más téren rendben vagyok. Van jó munkám, hobbijaim, barátaim, csak ez nincs már régóta, és valljuk be, ha ez nincs, akkor igenis hiányzik.

És amúgy magamat adom randin, csak mondom, utána félek, hogy elég jó voltam-e. Közben egyáltalán nem vagyok ideges.

2012. dec. 9. 12:05
 17/21 anonim ***** válasza:
Xenoplhilius ezt magad sem gondolod komolyan ugye?:D:D:D Egy kapcsolat nem arról szól, hogy a másik ember adja neked a boldogságot, (mert ez a parazitizmus) hanem arról, hogy megosszátok egymás boldogságát, egyébként meg gondolj bele, kinek lenne vonzó egy olyan valaki akin látszik, hogy nem érzi jól magát a bőrében? Nekem nem vonzó egy olyan lány, mégha a teste jó is, az kevés. Kérdező, te pedig meditálj, mást nem tudok mondani:D Ragaszkodsz ahhoz az érzéshez, engedd el az érzést, nem értem mit kell itt idegeskedni mindenen:D Vagy pl. gondolj arra, hogy ez 10 év múlva is fontos lesz? Ha nem, akkor vedd lazán és ne idegeskedj.
2012. dec. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Persze hogy fontos lesz 10 év múlva is
2012. dec. 9. 12:33
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de nem hinném hogy egy mostani randi egy csajjal a sok közül fontos lenne 10 év múlva is:D:D
2012. dec. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
De mi is a tenger, ha nem cseppek sokasága..
2012. dec. 9. 12:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!