Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért sikerült így ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sikerült így ez a randi? Meg lehet egyáltalán érti a pasikat?

Figyelt kérdés
Van egy srác, eddig háromszor randiztunk. Első randi tökéletes volt. Egy hangulatos kis kávézóba vitt el, nagyon jól éreztük magunkat. Ez még májusban volt. Aztán következő héten már hazavitt bemutatni(!!) amit eléggé furcsálltam, bemutatott az anyukájának, együtt ebédeltünk, aztán felmentünk a szobájába filmezni, összebújtunk és elaludtunk a film végén. (megjegyzem semmi nem volt, se csók, se szex) Bár szerintem második randin nem is kell még egyik se. Ez is tökéletesen sikerült, nagyon boldog voltam, aztán utána 4 hónapig nem láttuk egymást, mert Németországba dolgozott és tanult. A harmadik randi pedig ma volt. Gondoltam hogy végre történik valami, esetleg megcsókol, vagy megint összebújunk. Kérdezte hogy a mozi után lenne e kedvem esetleg megint átjönni hozzájuk és ott vacsorázni.(ezt még tegnap este vetette fel.) persze igent mondtam. Ma megvolt a mozi és utána beültünk a kocsijába és azt mondta meglepi lesz hova megyünk. Erre leparkolt a házunk előtt és kikísért az ajtóhoz. Borzasztóan meglepődtem. A randin teljesen önmagam voltam, nem viselkedtem furcsán, szóval nem értem mi baja lehetett. Vagy szerintetek csak én dramatizálom túl a dolgot és nem fura az hogy végül nem vacsiztunk?:(
2012. nov. 11. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Fura srác, nem lehet hogy most meg azt várta h te is bemutasd otthon? :D
2012. nov. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem akarta h egyedül menj haza..:)de rendi.. :)
2012. nov. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Hát én nem értem a pasikat, esküszöm. :D Nem hangzik túl jól ez a dolog, de kérdezd meg tőle, hogy mégis mit akart ezzel. Lehet, hogy Németo.-ban becsajozott, vagy valami... ha igen, hagyd a francba, van még hal a tengerben. ;) De csak van valami magyarázata erre. :D
2012. nov. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én 17 vagyok, ő 19 lesz. :) Nem hiszem, hogy elvárta volna, hogy bemutassam, tudja hogy nehéz esetek a szüleim :D :)
2012. nov. 11. 19:25
 5/10 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni miben maradtatok, de ez elég korrekt jele annak, hogy ne keresd többé.
2012. nov. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Meg lehet-e érteni a pasikat???

Ponthogy titeket nem lehet megérteni.


Uff, beszéltem!

2012. nov. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

azt szeretném kérdezni hogy a kávézóba ki ment be elsőnek az ajtón?

Valamint még azt szeretném megtudni hogy a moziba egyáltalán nem próbált közeledni feléd?

2012. nov. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

22:21 vagyok!

csak azért érdeklődtem arról,hogy ki ment be elsőnek a kávézóba mert hogyha a srác "úri" családból származik akkor több mint valószinű hogy tudja az illemet.

"Szórakozó helyre,étterembe" mindig a férfi megy előre.

Ez főként azért van mert nem tudni hogy milyen hangulat uralkodik odabent és hogyha olyan akkor a pasi kapja az első pofont.Nos, hogyha egy "úr" al randiztál és előre nyomultál az ajtóba akkor ezt nagyon zokon vehette de lehet úgy gondolta ,hogy véletlen volt arról következtetek az "úri" származására ,hogy bemutatott.

Tehát hogyha a moziba hasonló előfordult akkor ez lesz a probléma. Ezeket azért irtam le mert én is úri nevelést kaptam és amikor megkérdeztem ,hogy mit kell csinálni egy olyan nővel aki nem tudja ,hogy a férfinak kell előre menni(általába ha ezt nem tudják más illemet se tudnak) akkor a válasznak annyit kaptam ,hogy "azt a nőt minél gyorsabban le kell rázni."

2012. nov. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ő ment be elsőnek :))
2012. nov. 14. 14:57
 10/10 anonim válasza:

élőző vagyok

hát akkor sajnos nem tudom mi lehetett a baj erre tippeltem,hogy esetleg megbántottad valami illem beli dologgal esetleg de ezek szerint nem :)

2012. nov. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!