Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért érzem mindig azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem mindig azt, hogy nem sikerült elég jól a randi?

Figyelt kérdés

Pasi vagyok egyébként.

Minden randi után az az érzésem, hogy hiába nevettünk sokat, beszélgettünk jót, és éreztük jól magunkat, nem volt elég jó. Kiragadok pár olyan pillanatot, hogy jaj egyszer mindketten 10 másodpercig csendben voltunk, vagy úristen, ezen a viccemen nem is nevetett, és már egyből úgy érzem, biztos nem akar másodszor látni a csaj.


2012. dec. 9. 11:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én a sima magánbeszélgetéseim után is így érzek. Kisebbségi komplexusak hívják, nálad is megvan, bár kisebb mértékben.
2012. dec. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Tedd rendbe magad belsőleg, egy randin nem neked kell megfelelned!! Azon gondolkozz, hogy a csaj megfelel-e neked, ez a helyes hozzáállás, ez nem vizsga:)
2012. dec. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz mit mondani,mindig kérdezz.Nekem is bevált.A csend meg nem gáz.
2012. dec. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

"Tedd rendbe magad belsőleg, egy randin nem neked kell megfelelned!! Azon gondolkozz, hogy a csaj megfelel-e neked, ez a helyes hozzáállás, ez nem vizsga:)"


Az a baj, hogy nekem többször felel meg a csaj, mint ahányszor én a csajnak, ezért nem egészen tudom így érezni :D

2012. dec. 9. 11:17
 5/21 anonim ***** válasza:

Túlaggódod a dolgot.

Ha emiatt még görcsös is vagy, akkor elrontod az egészet.

Lazíts, és nyugi!

2012. dec. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

"Az a baj, hogy nekem többször felel meg a csaj, mint ahányszor én a csajnak, ezért nem egészen tudom így érezni :D"

Pontosan ez a gond:) Nem tudom, de nekem nagyon kevés csaj felel meg, fordítva meg több mindenkinek megfelelek, szerintem csak hozzáállás kérdése.

2012. dec. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Hát, nálam úgy működik, hogy ha egy csaj tetszik külsőre, nem buta, van annyi humorérzéke, hogy legalább az én poénjaim értse, és van önbizalma, akkor már szívesen megpróbálnám vele. De akiben ezek a tulajdonságok már megvannak, azoknál mind azt érzem, hogy "tejóég, meg kell mutatnom neki hogy elég jó vagyok hozzá"
2012. dec. 9. 11:35
 8/21 anonim ***** válasza:
De miért érzed ezt?? Nem kell senkinek semmit bizonyítanod, legyél olyan vele amilyen vagy, beszélj úgy vele amilyen kedved van, ha megfelel jó, ha nem vagytok egymáshoz valók úgyis jó. Most már biztos vagyok benne, hogy ez a megfelelni vágyó kisugárzásod a probléma forrása:)
2012. dec. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Hát, nehéz, mert őszintén szólva nagyon szeretnék már barátnőt, persze ezt nem szoktam így kimutatni, de feltehetően érződik azért rajtam. De ezzel nem nagyon tudok mit csinálni, így kell összejönnie egynek, mert addig nem fogom kevésbé akarni..
2012. dec. 9. 11:44
 10/21 anonim ***** válasza:
Kár, hogy ez ellen nem igazűn lehet tenni. Max annyit, hogy randi előtt bedobsz valami erősebb alkoholt, hogy ne aggódj. De amúgy mást nem nagyon.
2012. dec. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!