Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon jól sikerült 1. randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon jól sikerült 1. randi után miért nem keres?

Figyelt kérdés
Azt mondta tetszem neki, nagyon jól elvoltunk. Mégsem csókolt meg, nem közeledett és már eltelt egy nap, de nem jelentkezik! Mi van ilyenkor? 20L

2012. nov. 24. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Hát ezek szerint te nem láttad jól h neki milyen volt.
2012. nov. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Hülyeség, de van egy íratlan szabály, hogy 3 napig nem szabad keresni a nőt. Egyrészt hogy hadd izguljon, másrészt hogy a fickó ne tűnjön nyomulósnak. A kérdésedből ítélve az első máris remekül működik. Várd ki szépen, és meglátod, hogy 2 nap múlva szinte percre pontosan jelentkezni fog.
2012. nov. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

illedelmesen végigcsinálta a randit,de nem jöttél be neki valszeg.

persze 1 nap után nem lehet következtetést levonni még.

írj neki te!

pl nézed az x faktort?

ebben nincs semmi,de kifejezed az érdeklődésed.

aztán csak lép vmit.

2012. nov. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Azért ha valakire nagy hatást gyakorolsz,az rögtön a randi után ír egy sms-t.Persze van olyan is aki csak később jelentkezik.Te semmiképp ne jelentkezz nála.
2012. nov. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ő is azt várja, hogy te keresd :D
2012. nov. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az első randin nem csókolt meg? hát szerintem ez nem a világ vége, és egy nap sem nagy idő.

várj türelemmel!

2012. nov. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

Te semmiképp ne keresd, az szánalmas. Ha nem hív, akkor ennyi, lépj tovább.


24/N

2012. nov. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel jartam ebben a cipoben tobbszor is, tudom, hogy milyen erzes.

De egy nap az semmi. Ha kb 3-4 napig nem jelentkezik, akkor egy hetre ra irj neki valami kis semleges dolgot, ne hivd el sehova! csak valamit, hogy mutasd, hogy te meg erdeklodsz.

Az, hogy nem csokolt meg, az jo jel. Nincs ketsegbe esve, hogy egybol letamadjon, es tiszteletben tartja, hogy esetleg te nem akarnad az elso randin. Vagy nem merte megtenni.

De a masik lehetoseg, hogy elvoltatok, de valami miatt megse te vagy az akit keres. Ez ellen sokat nem tudsz tenni, mert ha nyomulsz, akkor rosszabb lesz.

Szoval ha nem keres, akkor kb 1 het utan ir neki egy smst, hogy vagy, vagy hasonlok.

2012. nov. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor még sem sikerült olyan jól, csak a te részedről. Lehet, hogy a többi jelöltet is meg kell hallgatnia a srácnak és te rosszul teljesítettél.

Egyébként miért nem keresed te? Ja tudom, mindjárt jön a szokásos, én nem akarok nyomulós ribancnak tűnni, című baromság.

2012. nov. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%
Ha meg meg akart volna csókolni, akkor az lett volna a baj, hogy biztosan csak meg akar dugni.
2012. nov. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!