Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 13 éves fiú hogy öltözzön,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 13 éves fiú hogy öltözzön, hogy a csajok ráhajtsanak?

Figyelt kérdés

Hát én inkább ilyen vékony izmos vagyok,sötét barna haj,valamennyire barna bőr!

Mi illik hozzám?Háromnegyedes farmer lila pólóval?Azért divatos öltözködést mondjatok.


2009. aug. 6. 15:02
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:

19:51

Te biztos 13 vagy? Ha igen, akkor elég okos vagy a korodhoz képest, bár már manapság az idősebbek is sokkal hülyébbek, de mindegy.

2009. aug. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
Amiért leírtam a stílusomat még nem kell rámszálni, hagyjatok, nem vok ilyen amilyennek leirtatok, és ne értsetek félre... Az offért meg ne haragudjatok. Ja és most én vok a hibás hogy a 13 evéseknek csaja van? pfff...
2009. aug. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:

17:25 -nek

Hát kösz hogy tanácsokat adsz, ezt jónéven veszem, de én nem mondtam hogy a csaj hülye ... és ne így képzelj el. amiért csajom van az égés/baj? vagy miről is van szó? túl fiatal vagyok hogy csajozzak? nem felnőni akarok hanem élvezni ezt a "max. 20 évet tartó" gyerekkort...

2009. aug. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:

21:17

Nem baj, mindenki úgy rontja el a gyerekkorát, ahogy akarja és nem kéne más embert azért lenézni, mert ő nem akar fiatalon egy biztosan múló kapcsolatban részt venni.

19:51-esről igazán példát vehetnél, ő a normális és nem te. Az nem gyerekkor, hogy buliba jársz csajozni ilyen fiatalon, de te tudod.

2009. aug. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:

23:08

Szerinted nagy dolog, ha egy hónapba egyszer-kétszer elmegyek valahova...? Vagy már az életet sem lehet élvezni? Vagy szerinted jobb ha kocka vagyok?

2009. aug. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:

tegnap 23:08


Kösz, de általába én vagyok a dilis mert nem járok diszkóba. És én vagyok a szemét mikor mondom hogy ezeknek mi lesz a következménye. Na mindegy, lehet hogy egyszer majd megköszönik hogy én csak segíteni akartam :D

2009. aug. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:

tegnapi 16:54-es vagyok.

Úristenem! Te azt hitted hogy én diszkóba járok?? Na ne nevettess már, 13 évesen sztem még be se engednének. Egyébként okos vagy, de szerintem kicsit kikellene mozdulni otthonról, nem szabad kockának lenni. Persze nem mondtam hogy 13 évesen tárd szét a lábad, és ne kezdj el engem szidni, hogy rossz útra akarlak teríteni, mert én csak tanácsot adtam. PL.: én sok 13 éves csajt ismerek, és szinte mindegyiknek van pasija. annak az 5%-nak meg azért nincs mer kövérek, csúnyák vagy ilyesmi. Egyébként mi az az AIDS??

2009. aug. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:

Ezet a kérdést, és a válaszokat látva elgondolkozom azon, hogy miért nem inkább a helyesírást gyakoroljátok, és miért szúrkáljátok egymást?

13 évesen nincs pasija, húú de nagy cink-.-'

Neked meg a nagy a fejed, aznemcink bahátom?:DDDD

Eléggé röhögtem, amikor olvastam, hogy: "...egyébként mi az az AIDS?" vagy vmi ilyesmi kérdést:D

Tanuljál kiskomám, csajszikák ráérnek:D Rád fér az előbbi, sokkal inkább, mint a csajszizás...:D

A 13éves kiscsajszit inkább propagálom, mint a kis 13éves lámákat, akik olyan nagyra vannak magukkal... Közben meg sz@rt se tudnak az életről, meg amiről kéne...

Nembaj, ilyen ez a mai világ...:D 18éves vagyok, de sokszor rácsodálkozok, hogy mit csinálnak a mai kistökik... Még mikor én voltam olyan idős mint Ti nem egészen így ment az élet szerintem... De Ti tudjátok, Ti életetek, úgy rontjátok el, ahogy Ti azt jónak hiszitek:D

nacsőpuszi:D


Adrián

2010. jan. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
utóírat: "Ezet" helyett "Ezt" Sorry, gyorsan írtam:D Adrián
2010. jan. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:

21:31(19:51)nek..

Én is 13 éves lány vagyok... nagyjából énis ígygondolkodom, mint te, és nagyrésze annak is megegyezik amit leírtál, hogy neked nincs/nem estél át rajta. De azt viszont nemértem, hogy mért húzol le valakit azért, mert éli az életét és csajozik/pasizik. Ha neki egyszer úgy esik jól... És a stílusa is olyan, amilyet szeretne...


És most nektek, kedves érett kommentelő felnőttek hozok egy példát a mai világból...

Volt egyszer egy ember aki haverjával együtt világ életében csajozott(most 15lesz, azthiszem). Ez a gyerek 12 éves korában vesztette el a szüzességét a lakóhelyétől elég messze, akit nem is ismert. A fejetekben kialakult kép a 12-13 évesekről az ma kb. egy 10évesnek felel meg. Ez a gyerek se volt már 'gyerek'. Most a haverjával együtt még mindig csajoznak. A haverja most ugyan ilyen idős és huszonéves barátnőja van, akit a sulijában szedett össze... hát ilyen a mai világ. És ti minden 13 évesről egy régen kialakított kép szerint ítélkeztek...


Bocsánat az off-ért. A kérdésre: ha tényleg vékony és izmos vagy akkor esteleg izompóló farmerral. [Kallen Lutz(álompasi) elég jól öltözik..]

2010. febr. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!