Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rá kell szólni a férjedre,...

Rá kell szólni a férjedre, hogy vegyen naponta tiszta pólót? Vagy, hogy öltözzön már fel rendesen, és borotválkozzon is meg, ha orvoshoz visszük például a gyereket?

Figyelt kérdés
Férjem sérelmezi, hogy mindig beleszólok abba, hogy mit vegyen fel, ezért tettem fel a kérdést. :) De hozzá kell tennem, szerintem jogtalanul van felháborodva, mert ha képes lenne magától normálisan öltözni, borotválkozni, természetesen nem szolnék rá. Ráadásul van legalább harminc pólója, de ebből csak a felső 3-5-öt használja, van 10 farmerja, egyet sem hord csak mindig azt a nyúzott három melegítő alsót. Én csak nem szeretném, ha rólam is azt gondolnák a munkahelyén, hogy nem mosok-vasalok a férjemre (ami nem igaz!!!,minden ruhája vasalva áll a szekrényben), és őróla meg, hogy igénytelen. (Ingei is olyan szépek vannak, de 32 éves létére nem hajlandó hordani egyet sem, úgy öltözik, mint egy 20 éves suhanc.. :)) Az tényleg baj, ha megkövetelem, hogy ünnepekre, meg orvoshoz, legyen szíves frissen borotválkozni, és legalább farmert meg pulcsit vegyen, ha már inget nem, de ne melegítőt. Bocs, hogy hosszú lett. Férjem várja a válaszokat, szerinte, nincs igazam, és sértem a személyes higiéniáját... :) Szóval csajok, bízom bennetek. ;)
2010. ápr. 14. 10:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%
Ugyan ez van nálunk!! Nekem szóltak is a közelebbi barátaim, hogy nem szólok a férjemre, hogy borotválkozzon meg?? Néha úgy eljön velem, hogy ajjajj... :) Mint egy ősember... Amúgy higiéniával nincs baj, csak ezekkel a plusz dolgokkal... Még nem találtunk megoldást... :(
2010. ápr. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát a férjed nekem lenne való. Én szeretem a borostát, és nem igénylem hogy kiöltözzön :) Én attól kapok idegbajt ha egy pasi többet van a fürdőben mint én, és ha vasalni kell rá... Sajnos én mindig olyan pasikba botlok, akik túlzottan adnak magukra, a férjed típusa meg elkerül engem. nem értem miért van ez... :)


31/N

2010. ápr. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%

Nekem a 2o éves suhanc párom minden nap más ruhát vesz fel:)) és borotválkozik anélkül, hogy mondanám:P

Úgyhogy szerintem ez attól függ, hogy mit hoz-visz otthonról:)

Szerintem nem árt tájékoztatni néha az ilyen férfiakat:) Aranyos a kérdés egyébként, és az is, hogy "sérted a személyes higiéniáját":P

Szerintem nem sérted:)

2o-L

2010. ápr. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
80%
10:11 vagyok. Hidd el nekem, sokszor kellemetlen ez. Pl.: szülinapon, templomban, stb... :(
2010. ápr. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
A személyas higiéniája már-már közügy :DDD
2010. ápr. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjemnek is ott vannak a jobbnál-jobb ruhái, de nem hordja őket. Ő nem melegítőben jár, hanem szakadt farmerban és mindig munkás pulcsiban :) Én is mindig tisztán, kivasalva teszem el a ruháit, aztán azon kapom magam, hogy ő kirántja a legalsó ruhát a szekrényből, borul a többi vele együtt ő meg visszagyűri. Így engem is lejárat, mert némelyik polója olyan mintha a kutya szájából rángatta volna ki. És én is hónapokig könyörögtem, hogy dobja már ki a rohadt szakadt sport cipőjét és menjen el vegyen egy újat. De szerinte jó az a szakadt, az se érdekelte, hogy már nem lehetett megmaradni a lakásban a cipőjétől olyan büdös volt, hogy az erkélyre kellett kitenni :) Én a borotválkozásért nem szólok, mert én pont a hosszú hajra és szakálra bukom, de azért cirkuszolok én is, ha nem fésülködik meg. Nálunk a férjem belátja, hogy igazam van, de változás így sincs.
2010. ápr. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

a férjem szerenécsre nem ilyen, mint a tiéd kedves kérdező. minden nap megborotválkozik (és nem miattam), én amúgy imádom utána az illatát és bújok hozzá, nagyon tetszik. az öltözéssel is igényes. ing-póló vegyesen, hol ez hol az. direkt olyan ingeket vettünk, amit könnyű vasalni és ha nem is minden áldott nap, de kétnaponta minimum ruhát vált. melegítőbe max edzeni megy. én mondjuk szeretek mosni vasalni.

igénytelen pasival nem tudnék élni. ha véletlenül nem borotválkozik, elnézést kér. nagyon ad magára a drága!

2010. ápr. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok, aztán amikor minden nap más cuccot vettem fel, akkor meg azért óbégatott, mert állandóan mosnia kellett.. :D A nőknek ugye semmi sem elég jó. Szerintem 2 ruhadarab van, amit naponta kell cserélni: az alsógatya és a zokni.

Az pedig, ha valaki nem borotválkozik meg mindennap, végképp nem felróható: az én bőröm például teljesen "szétmenne", ha naponta megnyúznám magam, bőven elég az 3-4 naponta. A párom úgysem szereti, ha kisfiús az arcom.

2010. ápr. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
De régen nem volt ezzel gondod? Régen vasalt ingben járt, és csak most változott meg? Mert akkor jogos az elvárásod, de ha mindig ilyen volt, akkor nem. A tiszta pólót úgy érted, hogy izzadt pólót vesz fel? Mert az is természetesen jogos elvárás. Ill. még egy kérdés: miért nem szereti a többi ruháját? Nem együtt vettétek, nem tetszenek neki? Abban az egyben igaza lehet, ha nem együtt vettétek, és nem a stílusa, akkor nem akarja hordani, felnőtt férfi.... nem pártolom, csak még ezekre légyszí válaszolj, hogy tiszta legyen a kép.
2010. ápr. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Á, szívemből szóltok! Párom állandóan a koszos szakadt farmerjét hordja, amikor a szekrényben áll a tízezer forintos gatyója, de vagy három!! Megkérdeztem, h meddig fogja még hordani ezt a szakadt farmert, erre azt mondta, h amíg le nem rohad róla XD

A borotválkozás miatt minden nap könyörögnöm kell, esetleg 3 nap múlva megborotválkozik... Pedig csak a bajuszkáját kell leborotválnia, szakálla van, azt nem borotválja. Olyan lusta! Mindig azt mondja, hogy összeveszett a borotváva és a fésűjével.

Tisztának tiszta, fürdik, fogat mos, de csak a szakadt ruháit veszi fel, és nem hajlandó borotválkozni. Könyörgöm, miért van ez? Amikor 21 volt, akkor ismertem meg, olyan igényes volt akkoriban, csini volt, mindig illatos, frissen borotvált. Most meg 3 év múltán... Uh, nem is mondom már tovább :P Borzalom XD

Nem hiszem, hogy meg fogod tudni győzni a férjedet, úgy látom senkinek sem megy. Ezek a pasik... :)

20/L

2010. ápr. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!