Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rá kell szólni a férjedre,...

Rá kell szólni a férjedre, hogy vegyen naponta tiszta pólót? Vagy, hogy öltözzön már fel rendesen, és borotválkozzon is meg, ha orvoshoz visszük például a gyereket?

Figyelt kérdés
Férjem sérelmezi, hogy mindig beleszólok abba, hogy mit vegyen fel, ezért tettem fel a kérdést. :) De hozzá kell tennem, szerintem jogtalanul van felháborodva, mert ha képes lenne magától normálisan öltözni, borotválkozni, természetesen nem szolnék rá. Ráadásul van legalább harminc pólója, de ebből csak a felső 3-5-öt használja, van 10 farmerja, egyet sem hord csak mindig azt a nyúzott három melegítő alsót. Én csak nem szeretném, ha rólam is azt gondolnák a munkahelyén, hogy nem mosok-vasalok a férjemre (ami nem igaz!!!,minden ruhája vasalva áll a szekrényben), és őróla meg, hogy igénytelen. (Ingei is olyan szépek vannak, de 32 éves létére nem hajlandó hordani egyet sem, úgy öltözik, mint egy 20 éves suhanc.. :)) Az tényleg baj, ha megkövetelem, hogy ünnepekre, meg orvoshoz, legyen szíves frissen borotválkozni, és legalább farmert meg pulcsit vegyen, ha már inget nem, de ne melegítőt. Bocs, hogy hosszú lett. Férjem várja a válaszokat, szerinte, nincs igazam, és sértem a személyes higiéniáját... :) Szóval csajok, bízom bennetek. ;)
2010. ápr. 14. 10:05
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
28%

Sztem a férjed elég igénytelen lehet, ezen úgy sem tudsz változtatni, mert neki ez az igénye, neki így megfelel.Sztem ne erőszakoskodj vele, h csinálja így vagy úgy, nem egy 6 éves gyerek, felnőtt ember.

25/F

2010. ápr. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Az én párom is mindíg: "jó, majd holnap megborotválkozok", és holnap megint ezt mondja. :) Az öltözködésért rikán szólok, néha ő is képes lenne melegítőben, vagy munkáscuccban járni. Itthon megértem, h kényelmesebb, de ha megyünk valahova... Inkább a borotválkozásért szólok.

Pedig ő még csak 26 éves.

2010. ápr. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ!!! Ja, ha összekeverem a pólóit, akkor alulról húzza ki a neki tetszőt, és oda a vasalt póló, mert borítja az egész sort. 10:23-as, nagyon köszi!!! :)
2010. ápr. 15. 18:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!