Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 13 éves fiú hogy öltözzön,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 13 éves fiú hogy öltözzön, hogy a csajok ráhajtsanak?

Figyelt kérdés

Hát én inkább ilyen vékony izmos vagyok,sötét barna haj,valamennyire barna bőr!

Mi illik hozzám?Háromnegyedes farmer lila pólóval?Azért divatos öltözködést mondjatok.


2009. aug. 6. 15:02
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:

utolsónak: Jah megszokott, annyikülönbséggel hogy ez a """"""szerelem"""""" nem tart tovább 2 hónapnál. Képzeld én is 13 avgyok és CSAJ. s képzeld NEM PASIZOK :OOO


Egyszerüen hülyék vagytok. Itt rajoskodtok azt hiszitek hogy minden csaj a tietek meg pujáró hercegek vagytok meg mittomén. SZÁNALMAS.


Jah és: Nem barbizok, nem vagy ronda, sok fiu körülöttem legyeskedik, nem vagyok stréber, és nem vagyok SZNOB.

2009. aug. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:

21:39

Az a """szerelem""" nem tart két hónapig se, esetleg két hét.

2009. aug. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 A kérdező kommentje:
Nehogy már kioktassál hogy ne csajozzak,mert te nem pasizol!Én ilyen vagyok attól hogy én így élem az életem az más hogy megkérdezem hogy hogy öltözzek!NEM?
2009. aug. 14. 22:18
 34/51 anonim ***** válasza:
11%
Jól van, ügyes vagy, akkor menjél vissza a putriba a többi mokkához.
2009. aug. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:

egyet kérek ne öltözz imós homár g*cinek!!! hányni tudnék mikor meglátok egy 15 éves pálcikaembert piros gatyában lila pólóban amit épp tektonikozni próbál... 6 év kötelet érdemelne...

elég a normális farmer+póló de ne csinálj magadból imóst!!!

2009. aug. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:

ha akar, csináljon

nincs jogunk beleszólni

2009. aug. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:

Nyugodtan csináljon magából emost, akkor legalább érvénybe lép ez a "szabály":

[link]

2009. aug. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
Az előttem szóló 21:39 -as csajnak: Na idefigyelj! Most ku*vára anyáznék egyet, de nem vok olyan szemét mint te, hogy leszóljalak, mikor még nem is ismerlek. Miért is szólsz le? Légyszíves szálj le arról a magas lóról amin ülsz, mer még assem tod, hogy nézek ki, és kritizáltad, a stílusosat. Jogom van csajozni, jogom van saját stílushoz. És nagy égés ha még nincs pasid. És nem 2 hónapig, 2 hétig tart, képzeld, 12 évesen volt az első barátnőm, és még mindig vele járók... Úgyhogy, szerintem fogd vissza magad, mert senki sem szereti az ilyen nagyravágyó embereket!
2009. aug. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:

16:54

Fú, 13 évesen tényleg nagy égés, ha nem csajozik/pasizik valaki. Nemsokára az jön, hogy 10 évesen szűznek lenni ciki, utána meg az, ha nem vagy AIDS-es, ember se vagy. Te vagy a hülye, majd meglátod, mikor 20 évesen majd kiégsz. 13 évesen még játsszon a gyerek, legyen gyerek. Ne akarjon felnőni, mert arra van több évtizede, gyereknek lenni meg max. 20 éve. Valószínűleg vagy cigány vagy, vagy média által agymosott kis nyomorék, aki azt hiszi, hogy amit a TV-be lát, az a menő. menjél vissza játék autókat tologatni vagy bodzát termeszteni a "rajcsávókkal". Itt TE vagy a hülye és nem a 21:39-es lány. De úgysem fogsz hinni nekem, mert nem akarsz. majd rájössz, hogy igazam van, mikor mondjuk az AIDS teszt eredményére fogsz várni remegő kézzel.


http://www.youtube.com/watch?v=PJASSy3EdG4

2009. aug. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:

ma 16:54-nek


21:39es vagyok.


Hú basszus, nagy égés hogy nem pasizok, nem voltam még abortuszon, nem feküdtem vasárnap reggel a hányásomba, nem cigizztem halálra a tüdőmet, nem ment át rajtam a fél város, nem festettem a hajamba rózsaszín csíkokat, nem voltam AIDS-es, nem voltam még szoliba, nem volt műkörmöm, nem ismerkedtem NETEN, nincs még rózsaszín hello kittys táskám.

Mindjárt elsüjedek szégyenembe. :OOOOOOOOOO


Csak sajna ilyeneket a mai lányok...


A fiukról meg már ne is beszéljünk... nem oltogatni akartam, mert tényleg nem ismerlek. De tudod egy idő után már a hátamon áll fel a nem létező ször...


És úgy gondolom a fentiekbe leírtakat még lesz időm kiélvezni, nem siettetem el mert ezek a dolgok nem egy 13 évesnek valóak.



Amúgy bocs az offért. Szal a kérdésre válaszolva: Minden lánynak más jön be, öltözz úgy ahogy tetszik.

2009. aug. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!